0

با بهترین ادکلن های مردانه سال آشنا شوید !

با بهترین ادکلن های مردانه سال آشنا شوید !

با بهترین ادکلن های مردانه سال آشنا شوید !

دنیای عطر و ادکلن  امسال نیز مانند هر سال جنجالی بوده  و پر از عطر های مختلف و خوشبو بوده است . بسیاری از عطر ها به چالش کشیده شدند تا در میان هزاران عطر ، بهترین عطر و ادکلن انتخاب شوند . برای مردانی که به تیپ و استایل خود اهمیت میدهند و همیشه دنبال خوب به نظر رسیدن هستند عطر یکی از مهم ترین فاکتور ها میباشد ، و ما میخواهیم برای این دسته از مردان بهترین عطر های امسال را معرفی کنیم . اگر جز آن دسه از آقایانی هستید که به دنبال ماندگاری بالا هستید، عطر لجند از برند مونت بلنک بهترین گزینه برای شما می‌باشد.

عطر کنت کول بلک

با بهترین ادکلن های مردانه سال آشنا شوید !

 عطر کنت کول بلک دارای رایحه گرم و تلخ دلنگیز میباشد که توانسته جایگاه بسیار خوبی در میان بهترین عطر های مردانه امسال پیدا کند. این عطر برای آقایان خوش سلیقه و شیک پوشی که به دنبال رایحه تلخ هستند، بسیار جذاب  است. رایحه شاداب و دلپذیر نعنا و ماندارینی که در آغاز حس می‌شود انرژی بی همتایی در فرد القا می‌کند و به مرور زمان رایحه تلخ آن احساس غرور و مردانگی را در شما پایدار می‌سازد. عطر کنت کول بلک در گروه بویایی چوبی معطر نیز قرار دارد.و ما این عطر را برای افرادی که به دنبال عطر با رایحه گرم و تلخ میباشند پیشنهاد می کنیم.

عطر جان وارواتوس آرتیسن وینتج

با بهترین ادکلن های مردانه سال آشنا شوید !

 از بهترین عطرهای مردانه با رایحه چوبی و مدیترانه‌ای است که که برای آقایانی که به دنبال یک عطر ماندگار و جذاب مردانه هستند، عطر مردانه آرتسین وینتج است. از یک سو طراحی ظاهری بسیار شیک و خوش دست و مردانه این عطر و از سوی دیگر رایحه گرم و چوبی این عطر، گرمای دلپذیری را در وجود آقایان شعله‌ور می‌کند و یکی از بهترین عطرها برای شب‌های سرد پاییز و زمستان است.این عطر را برای آقایانی که طرفداران رایحه چوبی و به نوعی عطر گرم را می پسندند پیشنهاد می کنیم .

عطر کنت کول وینتیج بلک

با بهترین ادکلن های مردانه سال آشنا شوید !

امسال یکی از بهترین سال ها برای برند کنت کول بود ، زیرا بیشتر عطر های این برند به عنوان بهترین عطر های امسال قرار گرفتند . عطر وینتیج بلک از این برند نیز یکی دیگر از عطرهای بسیار خوش رایحه تلخ با طبعی خنک است که ترکیب بسیار خوب روایح مختلف آن می‌تواند بهترین گزینه برای روزهای گرم باشد تا عطش درون وجود آقایان را سیراب کند. اگر شما هم جز آن دسته از آقایانی هستید که در طول روز فعالیت کاری شما بسیار زیاد است و نیاز به رایحه‌ای خنک و خستگی ناپذیر دارید تا وجود شما را سیراب کند، این عطر می‌تواند یک گزینه ایده‌آل برای شما باشد.

این عطر را برای آقایانی که رایحه خنک را دوست دارند پیشنهاد میکنیم ، بیشتر استفاده این عطر در فصل  هایی میباشد که هوا تقریبا گرم میباشد .

عطر لاگوست بلنک وایت

با بهترین ادکلن های مردانه سال آشنا شوید !

این عطر که دارای رایحه خنکی میباشد را میتوان به آقایانی پیشنهاد کرد که به دنبال عطر اسپرت و جوان پستند هستند، این عطر میتواند برای فصل پاییز بسیار مناسب باشد . عطر مردانه لاگوست بلنک وایت که به لاگوست سفید معروف است یک عطر ایده‌آل برای آقایانی است که روحیه ورزشکاری دارند.

عطر باربری لندن

با بهترین ادکلن های مردانه سال آشنا شوید !

این عطر که از برند معروف باربری میباشد یک عطرهای  بسیار ویژه و خوش رایحه میباشد ، که بیشتر میتوان آن را در مجالس استفاده کرد و خوش درخشید ! مانطور که از نام این عطر پیدا است، رایحه این عطر از شلوغی‌های شهر لندن و فضا و فرهنگ و سنت این شهر الهام گرفته شده است.رایحه این عطر خنک و ترش میباشد . میتوانید از این عطر در مجالس مهم مهمانی و قرار های مهم استفاده کنید و خوش بدرخشید .

عطر مونت بلنک لجند

با بهترین ادکلن های مردانه سال آشنا شوید !

برای آقایان کلاسیک پوش ، این عطر ، عطر فوق العاده ای میباشد ، این عطر دارای رایحه شیرین و خنک ملایم میباشد که دارای ماندگاری بسیار بالایی نیز است . شادی و سرزندگی از جمله احساسات بسیار قوی است که شما با رایحه معطر سرخسی این عطر  که در لیست بهترین عطر های مردانه امسال  قرار دارد، می‌توانید تجربه کنید. اگر جز آن دسه از آقایانی هستید که به دنبال ماندگاری بالا هستید، عطر لجند از برند مونت بلنک بهترین گزینه برای شما می‌باشد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر