0

برای پوشیدن لباس شب کوتاه، ریسک کنیم!

برای پوشیدن لباس شب کوتاه، ریسک کنیم

برای پوشیدن لباس شب کوتاه، مطمئن ریسک کنیم!

 لباس های شب کوتاه رامی توان در مهمانی ها و مجالس مهم استفاده کرد اما پوشیدن این لباس ها برای خانم هایی که اضافه وزن دارند و یا خانم هایی که می‌خواهند لباس را  پوشیده کنند درد سر دارد استفاده از لباسهای شب کوتاه از پر ریسک ترین انتخاب هایی است که می توان برای رفتن به یک مهمانی یا مجلسی رسمی انجام داد به همین خاطر است که بیشتر خانم ها ترجیح می دهند از لباس های بلند استفاده کنند و یا قد لباس آنها حداقل تا روی زانو باشد یک لباس مجلسی کوتاه پوشیده و هماهنگ کردن این‌که چگونه در تن شما دیده شود و  همین طور  اینکه  با چه اکسسوری  از آنها استفاده کنیم به نکاتی بستگی دارد که در ادامه درباره آن صحبت خواهیم کرد.

برای پوشیدن لباس شب کوتاه، مطمئن ریسک کنیم!

چرا باید از جوراب شلواری  برای لباس های مجلسی کوتاه  استفاده کنیم؟

کوتاهی این لباس  شاید برای خیلی ها  دلیل استفاده نکردن از این گونه لباس ها باشد  اما  می توانید لباس مجلسی کوتاه را با جوراب شلواری  بپوشید  جوراب شلواری ها انواع مختلفی دارند بستگی به تیپ‌لباس می توانید از جوراب شلواری های شیشه ای مات تیره و یا حتی از شلوار های لگ زنانه استفاده کرد. جوراب شلواری ها انواع مختلفی دارند که می‌توان  های طرح دار استفاده کرد و یا از طرح توری استفاده کرد اما  استفاده از  طرح مناسب مجالس رسمی و یک تیپ مجلسی نیست بهتر است محتاط باشید  این طرح را میتوان برای روزهای معمولی استفاده کرد.

 می‌توان از لباس مجلسی در فصل های سرد هم استفاده کرد پیشنهاد ما به شما ست کردن لباس مجلسی با ساپورت های تو کرکی است.

پوشیدن لباس مجلسی با جوراب شلواری یک ضرورت نیست اما می تواند ظاهری زیبا به کلاسیک به پیراهن تان بدهد و باعث افزایش اعتماد به نفستان شود.

برای پوشیدن لباس شب کوتاه، مطمئن ریسک کنیم!

ست کردن کفش با لباس مجلسی کوتاه  فراموش نکنید!

همیشه برای خانم ها این سوال وجود دارد که با لباس های مجلسی کوتاه چه کفشی بپوشیم وقتی که از لباس مجلسی های کوتاه استفاده می کنید باید این را در نظر بگیرید که کفش های مجلسی می تواند استایل تان را بسازد و یا برعکس همه چیز  را خراب کند کفش های مجلسی زنانه می‌تواند پاشنه دار باشد این بستگی به وقت مهمانی یا مجلس و استایل واندام شما دارد اگر از کفش های پاشنه بلند مجلسی استفاده می کنید باید به این نکته توجه کنید که هرچی پاشنه به کف بلندتر باشد لباس شما کوتاه تر دیده می شود نظر ما این است که در مهمانی های روز از کفش هایی با پاشنه های خیلی کوتاه تر استفاده شود کفش های پاشنه بلند برای مهمانی های شب مناسب اند.

برای پوشیدن لباس شب کوتاه، مطمئن ریسک کنیم!

از کفش های تخت نیز می توانید برای ست کردن با لباس مجلسی استفاده کنید البته باید بگوییم که این آپشن بستگی به ظاهر شما دارد . از کفش های آل استار زنانه که هم ساق دار آن در بازار موجود است و هم بدون ساقه آن با پیراهن مجلسی کوتاه چین دار ست خوبی می شودانتخاب یک کفش تخت معمولا برای استفاده روزمره از پیراهن های کوتاه است نه لباس شب هایی که پر زرق و برق هستند این که چه مدل کفش پاشنه تخت ای را انتخاب کنید بستگی به نوع لباستان دارد.

برای پوشیدن لباس شب کوتاه، مطمئن ریسک کنیم!

یک پیشنهاد بهتر، لباس های مجلسی کوتاه را با بوت استفاده کنید

اگر ظاهر کلاسیک را دوست دارید می توانید از بوت ها برای پیراهن کوتاه مجلسی تان استفاده کنید بوت ها انواع مختلفی دارند :

لباس مجلسی با بوت های بلند:بوت هایی که تا بالای زانو هستند اصلاً توصیه نمی کنیم که لباس کوتاه خود را بااین بوت ست کنید زیرا ظاهر خوبی ندارد.

نیم بوت ها پیشنهاد بهتری هستند نیم بوت ها تقریباً تا بالای قوزک پا هستند.

 بوت زنانه ایی که تا زیر زانو است را می توان با جوراب شلواری استفاده کرد که باعث می‌شود یک تیپ کلاسیک زیبا به وجود آید.

برای پوشیدن لباس شب کوتاه، مطمئن ریسک کنیم!

چگونه بر اساس قد خود یک لباس مجلسی کوتاه انتخاب کنیم؟

خانم هایی که قدشان بلند است بهتر است از لباس های مجلسی که تا روی زانو استفاده کنند تا بتوانند با کفش های پاشنه بلند نیز بپوشند اما خانم هایی که قد آنها کوتاه‌تر است در این مسئله دستشان باز تر است و می توانند لباس های بسیار کوتاه تری را نیز بپوشند زیرا یک لباس مجلسی کوتاه باعث می شود که قد آنها کشیده تر به نظر بیاید توصیه ای که خانمها باید به آن توجه کافی داشته باشند قبل از انتخاب پیراهن یا دامن کوتاه و استفاده آن در  مجلس حتماً این نکته را در نظر بگیرد که وقتی که می نشیند یا بلند می شوند طوری باشد که آنها را بپوشاند.

برای پوشیدن لباس شب کوتاه، مطمئن ریسک کنیم!

هیکل خود را بپذیرید؟!

خانم ها این نکته را در نظر بگیرند که وقتی که از یک لباس مجلسی کوتاه استفاده می‌کنند بیشتر از لباس های دیگر اندام خود را به نمایش می گذارند برای زیباتر دیده شدن ابتدا باید اعتماد به نفس کافی داشته باشید لباسی را که انتخاب کرده اید تمام جوانب آن را بسنجید تا در تمام طول مهمانی مشغول پایین کشیدن آن نباشید بهتر از قبل ان با خود هماهنگ کنید که چه اندازه است پاهای تان می خواهید مشخص باشد یا اینکه زیر این لباس مجلسی کوتاه می خواهید از ساپورت شلواری و غیره استفاده کنید یا خیر؟! خانم هایی که اضافه وزن دارند نیز می تواننداز گن استفاده کنند تا نگران هیکل خود نباشند.

برای پوشیدن لباس شب کوتاه، مطمئن ریسک کنیم!

لباس مجلسی های کوتاه تنگ زیاد مناسب نیستند

 لباس های تنگ زیبایی خاص خود را دارند اما برای لباس های کوتاه زیاد جالب به نظر نمی رسد زیرا یک لباس کوتاهی کله شما را به اندازه کافی مشخص می‌کند دیگر نیازی نیست که با تنگ بودن آن جذابیت بیشتری را به نمایش بگذارید به طوری که در مجلس زننده جلوه کند یا در بعضی از مواقع کل جذابیت شما را از بین ببرد به علاوه لباسی که هم تنگ است و کوتاه می‌تواننددر طول مجلس بالا رود و شمارا در حین مهمانی آزرده کند که باید تمام توجه خود را به پایین کشیدن لباس تا کنید.

چگونه  سلولیت ها  عکس ها را پنهان کنیم!

 تنها راه درمان سلولیت ورزش کردن است امّا راه‌های فوری دیگر نیز برای مخفی کردن سلولیت ها وجود دارد که می توان با کمک آن ها لباس شب های کوتاه را بدون هیچ نگرانی استفاده کنید.

 راه اول این است که از جوراب یاد راب شلواری رنگ پا استفاده کنید که دقیقا مانند پوست پا است و  باعث می شود پای شما زیبا و بدون عیب نمایش داده شود.

 راه دوم که مطابق مد روز دنیا نیز هست استفاده از اسپری های برنزه کننده پا و بدن است برنزه کردن با این اسپری ها باعث می شود سلولیت پشت پا و ران های شما تقریباً همه شوند اما باید نکاتی را در نظر بگیرید که رنگی که برای برنز استفاده می کنید زیاد با رنگ صورت و دست های تان اختلاف پیدا نکند یا حتی وقتی‌که از این اسپری استفاده می‌کنید برای پاها باید برای دیگر نقاط بدن نیز که مشخص هستند از آن استفاده کنید. توصیه دیگر این این است که وقتی که می خواهید از این برنزه کننده ها استفاده کنید چند ساعت قبل از از پوشیدن لباس اصلی‌تان باشد زیرا بعضی از آن ها رنگ پس می دهند و ممکن است لباس شما را رنگی کنند.

بارعایت این ۵ اصل مهم و ساده در مجالس و مهمانی ها بدرخشید

۱- انتخاب یک لباس مجلسی پوشیده بهتر از لباس های باز و بدن نما است لباس هایی که خیلی کوتاه و بدن نما هستند برای مجالس عروسی رسمی مناسب نیستند به یاد داشته باشید که اگر می‌خواهید در بین مهمان ها بدرخشید باید لباسی مناسب و در عین حال راحت برای خود انتخاب کنید تا بتوانید  خوش بگذرانید.

۲-در عروسی ها از لباس‌های سفید استفاده نکنیم زیرا لباس سفید فقط مختص به عروس است اما این یک قاعده مهم نیست اما اگر این را رعایت کنیم برای احترام به عروس بهتر است  به جای رنگ سفید می توانید از رنگ های صورتی شیری روشن کرم بژ انتخاب کنید که تقریبا مشابه لباس سفید عروس باشد. حتی اگر می خواهید از کت شلوار یا دامن مجلسی هم استفاده کنید پیشنهاد ما برای شما رنگ های غیر از سفید است.

۳-در انتخاب کفش ها باید نکاتی را در نظر بگیریم استفاده از کفش های پاشنه بلند در عروسی ها بسیار مرسوم است اما باید این را در نظر بگیرید که کفشی که زیر لباس مجلسی استفاده می کنید که مناسب محیط آنجا باشد اگر عروسی در داخل باغ است پیشنهاد می کنیم که از کفش هایی با پاشنه باریک استفاده نکنید زیرا زمین آن ممکن است نرم باشد و باعث آزارتان شود در این جور جاها استفاده از کفش هایی با پاشنه های پهن تر می تواند راحتی شما را تضمین کند نکته دیگر درباره  کفش های تان باید بگوییم که به رنگ آن نیز توجه کنید این که با لباسی که می‌پوشید رنگ آن ست باشد.

۴-اگر از لباس ساقدوش های عروس  خبر دارید توصیه اکید می شود که از مدل و رنگ لباس ساقدوش های عروس استفاده نکنید مگر در صورتی که خود شما یکی از ساقدوش های عروس باشید.

برای پوشیدن لباس شب کوتاه، مطمئن ریسک کنیم!

۵-استفاده از زیورآلات زیاد باعث هدر رفتن تمام زحماتتان می شود! به شما توصیه اکید می شود که از زیورآلات کم اما زیبا استفاده کنید باور کنید نیازی نیست که تمام زیورآلات تان را به خود آویزان کنید قبل از اینکه به مراسم بروید ابتدا در آیینه خود را بسنجید اگر خیلی شلوغ به نظر می‌رسید از زیورآلات تان کم کنید. .

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر