0

بهترین مدل های پاپوش و صندل زنانه 2020

بهترین مدل های پاپوش و عکس کفش صندل زنانه 2020

بهترین مدل های پاپوش و عکس کفش صندل زنانه 2020

با فرا رسیدن فصل تابستان، صندل های زنانه به عنوان یکی از محبوب ترین و پرکاربرد ترین پا پوش های بانوان شناخته می شود. اکثر بانوانی که اهمیت بسیار زیادی به استایل خود می دهند، در فصل تابستان به دنبال خرید مدل های جدید و جذاب صندل تابستانه هستند. همان گونه که می دانید صندل ها نیز همچون دیگر پاپوش ها، ترند های مختص به خود را دارند و هر ساله نمونه های جدیدتری از آن وارد بازار فروش می شود.

در حقیقت این تمایلات تا اندازه زیادی ادامه روند مد و فشن در قسمت های دیگر است و از آن پیروی می کنند. برای مثال در سال گذشته پارچه های مخمل به عنوان ترند سال انتخاب شدند و به دنبال آن صندل های مخمل نیز فروش بسیار زیادی پیدا کردند. در صورتی که به دنبال بهترین مدل های پاپوش و عکس کفش صندل زنانه 2020 هستید، با ما همراه باشید تا نمونه های مختلف و جدید سال را برای شما عنوان کنیم:

بهترین مدل های پاپوش و عکس کفش صندل زنانه 2020

صندل های تابستانه حصیری:

همان گونه که می دانید در سال گذشته یکی از نمونه هایی که بسیار مورد توجه فعالان مد و فشن قرار گرفت، کیف و صندل های حصیری شکل بود. محبوبیت این تمایلات در سال جاری نیز روند رو به جلویی را در پیش گرفته است.

صندل های حصیری و بافته شده در دسته کفش هایی قرار می گیرد که علاوه بر زیبایی از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردارند و امکان راه رفتن را برای کاربران خود بسیار راحت می سازند. این نوع از صندل ها کمترین میزان پوشش پا را دارند به همین منظور در فصل تابستان پای فرد با عبور جریان هوا عرق نمی کند.

بهترین مدل های پاپوش و عکس کفش صندل زنانه 2020

صندل های تابستانه پنجه مربعی:

همان گونه که می دانید تمامی پا پوش ها از نظر نوع پنجه به 3 دسته مختلف تقسیم می شوند که عبارتند از پنجه گرد، پنجه باریک و پنجه مربعی. امروزه بیشتر صندل های موجود در بازار به صورت پنجه گرد ساخته می شوند، اما در این میان مدل های جدید صندل های زنانه با فرم مربعی نیز به چشم می خورند که زیبایی خاصی دارند.

صندل هایی که در این دسته قرار می گیرند با طرح های مختلفی ساخته می شوند که شما می توانید بر اساس سلیقه خود نوع پوشش آن را انتخاب نمایید.

بهترین مدل های پاپوش و عکس کفش صندل زنانه 2020

صندل های تابستانه بند دار:

این نوع از صندل ها جزو یکی از محبوب ترین صندل های زنانه قرار گرفته است که هنوز هم پس از گذشت چندین سال از ورود آن به بازار مد و فشن، به صورت کامل کنار گذاشته نشده و افراد بیشماری از آن استفاده می کنند. این نوع از صندل ها مدل های متفاوت و زیبایی دارند که موجب تطبیق پذیری هر چه بیشتر آن ها با استایل تابستانه شده و می توان از آن در موقعیت های متفاوتی استفاده کرد.

به عنوان مثال صندل هایی که به صورت بلند و زیر زانویی طراحی شده اند را می توان در مجالس و برای پوشیدن با دامن کوتاه استفاده کرد. در مقابل نیز نمونه هایی که به صورت کوتاه و کلاسیک تولید شده اند را می توان به عنوان یک کفش راحتی و خنک در تابستان مورد استفاده قرار داد.

بهترین مدل های پاپوش و عکس کفش صندل زنانه 2020

صندل های تابستانه لا انگشتی:

این نوع پاپوش ها از دیرباز تا کنون مورد استفاده بسیاری از بانوان شیک پوش قرار گرفته است. در حقیقت صندل های تابستانه لا انگشتی الهام گرفته شده از سبک ژاپنی است. چنانچه بیشتر از زیبایی پاپوش، راحتی استفاده از آن برای شما اهمیت دارد، بهتر است از این سبک برای خود استفاده نکنید.

در حقیقت طبق تحقیقاتی که در این زمینه صورت گرفته، این نوع از صندل ها از نظر اصول ارگونومی رد سلامت شده و توصیه پزشکان بر این است که از این نوع صندل تا حد ممکن کمتر استفاده نمایید. به همین منظور امروزه تولید کنندگان این صندل ها را به صورتی طراحی کرده اند تا انگشت شست پا را به شکل کامل پوشش دهد و از نظر راحتی در استفاده هیچ مشکلی را برای کاربر فراهم نکند.

بهترین مدل های پاپوش و عکس کفش صندل زنانه 2020

صندل های تابستانه مدل مردانه:

استایل مردانه اکثر اوقات تاثیرات بسیار زیادی بر پوشش زنانه داشته است. همان گونه که می دانید لباس های مردانه همیشه راهی به دنیای پوشاک زنانه پیدا کرده اند و با آن مطابقت یافته اند. صندل های مردانه نیز از این قاعده مستثنی نبوده اند. در حقیقت صندل ها از ابتدا نوعی کفش مردانه بوده که کم کم با خوصوصیات زنانه خود را تطابق داده اند.

یکی از ترند هایی که امسال بیش از همه مورد توجه بانوان قرار گرفت صندل های تابستانه شبیه به کفش مردانه است و تنها تفاوتی که میان آن وجود دارد، احتمالا سایز صندل باشد. این نوع از صندل ها علاوه بر کاربری راحتی که دارند بسیار جذاب بوده و می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی که استایل خاص را می پسندند به حساب بیاید.

بهترین مدل های پاپوش و عکس کفش صندل زنانه 2020

صندل های تابستانه نگین دار:

بسیاری از افراد بر این باورند که صندل های زنانه نگین دار تنها مورد استفاده در مراسم و مجالس خاص است اما در حقیقت می توان این نوع صندل ها را به صورت روزمره با پوشش ساده مورد استفاده قرار داد. در چنین حالتی صندل نگین دار نقطه کانونی توجه افراد به استایل شما خواهد بود.

صندل هایی که به صورت ساتن گلدوزی شده، نگین دار و سگک دار طراحی می شوند گزینه های مناسبی برای استفاده در مجالس هستند و می تواند استایل تابستانه مجلسی شیکی را برای شما فراهم کند.

بهترین مدل های پاپوش و عکس کفش صندل زنانه 2020

صندل های تابستانه پاپیون دارد و گره دار:

امروزه یکی از مواردی که در دنیای مد و تمامی پوشاک ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، پاپیون است که در لباس های مجلسی، لباس عروس، اکسسوری های مو و … با آن تا اندازه زیادی روبرو هستیم. این نوع از صندل ها که با استفاده از پاپیون یا گره در بخش جلوی آن تزیین می شوند، جزو مدل های جدید و جذاب صندل ها به شمار می روند.

بهترین مدل های پاپوش و عکس کفش صندل زنانه 2020

صندل های تابستانه تخت مینیمال:

یکی از سبک هایی که امروزه در صنعت مد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، سبک مینیمال است. بانوان بسیار زیادی به این سبک علاقه دارند و از لباس ها و اکسسوری های این سبک استقبال می کنند. سادگی که در این سبک وجود دارد موجب باشکوه تر نشان دادن آن می شود.

بهترین مدل های پاپوش و عکس کفش صندل زنانه 2020

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر