0

تابستانی لذت بخش با صندل زنانه تابستانی

تابستانی لذت بخش با صندل زنانه تابستانی

تابستانی لذت بخش با صندل زنانه تابستانی

ما در این مقاله سعی داریم صندل زنانه تابستانی و انواع آن را معرفی کنیم و نکاتی را یادآور شویم که در انتخاب صندل مورد نظر خود بهترین ها را خریداری کنید چرا که پا قلب دوم است و برای راحت بودن پا و پیاده روی دل انگیز باید پارامترهای مختلفی در انتخاب صندل مد نظر داشته باشید. در ادامه به چندین سوال درباره ی صندل زنانه تابستانی پاسخ می دهیم:

صندل زنانه تابستانی

صندل ها انواعی از کفش های راحت هستند که از ده ها هزار سال قبل مورد استفاده قرار می گرفتند. صندل زنانه تابستانه کفش هایی رو باز هستند که به دلیل خنک بودن آن ها در فصل گرم سال و در مناطق گرمسیر بیشتر استفاده می شوند.

صندل در میان خانم های باردار طرفداران زیادی دارد چرا که در دوران بارداری پاها ورم می کنند و خانم های باردار ترجیح می دهند که از صندل ها که راحت تر هستند استفاده کنند. خنک بودن صندل زنانه تابستانی علت اصلی محبوب بودن این نوع از کفش است. در فصل تابستان بازار فروش صندل زنانه تابستانه بسیار پر رونق است. صندل زنانه تابستانی از جنس های متفاوتی مثل: چرم،پلاستیک،پارچه و … تولید می شود.

صندل زنانه تابستانی دارای چند نوع است؟

صندل های تخت: صندل زنانه تابستانی تخت با نام صندل تک لایه هم شناخته می شود . این صندل ها عموما جلو باز هستند و راحتی پا را در تابستان فراهم می کنند. این صندل ها برای پیاده روی های طولانی مدت زمانی مناسب هستند که قوس پا را کامل پرکنند در غیر اینصورت در استفاده زیاد از آن پا دچار خستگی می شود.

تابستانی لذت بخش با صندل زنانه تابستانی

صندل لژدار:  صندل زنانه تابستانی لژدار به دلیل بلند بودنشان از محبوبیت و جذابیت بیشتری نسبت به نوع تخت برخوردار هستند. این صندل ها به دلیل قوسی که دارند احساس راحتی زیادی را به شخص می دهند. این صندل ها برای افرادی با قد کوتاه انتخاب خوبی هستند .

تابستانی لذت بخش با صندل زنانه تابستانی

صندل های لژدار می توانند برای مدت طولانی بدون ایجاد خستگی و کمردرد مورد استفاده قرار گیرند. صندل زنانه تابستانی انواع مختلفی دارد . در انواعی از این صندل ها لژ آنها هم در قسمت پاشنه ارتفاع دارد هم در قسمت پنجه اما انواعی دیگر فقط در قسمت پاشنه پا دارای لژ هستند.

صندل پاشنه دار: صندل زنانه تابستانی پاشنه دار دارای یک پاشنه یا نیم پاشنه جدا هستند و همانند صندل های لژدار قد فرد را بلندتر نشان می دهند اما نسبت به آن ها راحتی کمتری دارند و اگر برای طولانی مدت استفاده شوند باعث خستگی و درد پا می شوند.

تابستانی لذت بخش با صندل زنانه تابستانی

صندل طبی: صندل زنانه تابستانی طبی به دلیل اصول استاندارد رعایت شده در آن ها بیشتر در افراد شاغل همچون پرستاران استفاده می شود . این صندل ها دارای زیره نرم و از جنس پلی اورتان هستند و به دلیل اینکه قوس پا را کامل پر می کنند راحتی بسیاری را برای شخص به ارمغان می آورند.

تابستانی لذت بخش با صندل زنانه تابستانی

 صندل های طبی باید پاشنه ی متوسط داشته باشند نه کاملا تخت و نه با پاشنه بسیار بلند. نکته انتهایی درباره ی صندل طبی این است که باید سبک باشد تا پا را خسته نکند.

اگر بخواهیم از صندل زنانه تابستانی به جای کفش استفاده کنیم باید چه ویژگی های مناسبی داشته باشد؟

برای پاسخ دادن به این سوال باید پارامتر های مختلفی را بررسی کنیم. صندل زنانه تابستانی باید تمام قسمت های پا یعنی پنجه ،پاشنه، کف، و روی پا را بپوشاند و از آن محافظت کند.

زیره صندل ها باید نسبتا نرم باشد چرا که اگر زیره سفت و غیر قابل انعطاف باشد باعث آسیب به پا می شود . در عین حال باید توجه کرد که زیره بسیار نرم هم باعث ایجاد درد در پا می شود. پس انعطاف پذیری زیره صندل و در کل انعطاف کل صندل برای راحتی پا و عدم ایجاد آسیب لازم است.

صندل های بند دار اگر دارای بند زیاد باشند باعث ایجاد فشار به پا می شوند و دامنه حرکتی پا را محدود می کنند پس هنگام خرید این نوع از صندل ها دقت کنید که این بند ها ممکن است در طولانی مدت باعث ایجاد تاول و زخم در پا شوند.

جنس صندل زنانه تابستانی یکی دیگر از پارامتر های مهم هنگام خرید صندل می باشد. صندل هایی با جنس چرمی به دلیل زیبایی و دوام بالا و همچنین خاصیت عرق گیری که دارند یکی از بهترین صندل ها می باشند. این صندل ها با چرم طبیعی و مصنوعی ساخته می شوند که در شرایط نگهداری مناسب چرم مصنوعی با وجود ارزان تر بودن می تواند با چرم طبیعی برابری کند.

بیشتر صندل ها با توجه به طراحی خاصی که دارند و با توجه به داشتن بند و ریزه کاری های زیاد ممکن است باعث ایجاد زخم و آلودگی پا شوند برای همین پوشیدن صندل برای افراد دیابتی اصلا توصیه نمی شود.

از دیگر ویژگی های صندل مناسب که در قسمت های بالا نیز به آن اشاره شد این است که قوس پا را کامل بپوشاند و باعث ایجاد تاول در کف پا نشود و خستگی پا را به حداقل برساند.

یک نکته اساسی برای انتخاب صندل پاشنه دار این است که پاشنه صندل فشاری که به کف پا وارد می شود را به پنجه پا انتقال می دهد. این فشار وارد شده به پا می تواند باعث ایجاد عوارضی همچون کمردرد، انحراف در انگشتان پا، میخچه و تاول در کف پا شود .

در استفاده از صندل های لاانگشتی دقت لازم را داشته باشید چرا که این صندل ها به دلیل اینکه بین دو انگشت پا قرار دارند می توانند باعث ایجاد مشکلاتی همچون عفونت و قارچ بین انگشتان پا شوند.

در انتهای این مقاله چند توصیه مهم برای شما عزیزان داریم:

  • صندل زنانه تابستانی برای پیاده روی طولانی مدت طراحی نشده است.
  • سعی کنید هنگام رانندگی از صندل سفت با انعطاف کم استفاده نکنید.
  • در صورت امکان هنگام پوشیدن صندل از جوراب استفاده کنید چرا که احتمال ایجاد زخم و عفونت در پا را کاهش می دهد.
  • صندلی را برای خریدن انتخاب کنید که نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد چرا که هدف از پوشیدن صندل راحتی پا می باشد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر