2

درباره برند لوتو چه می دانید؟

برند lotto


برند Lotto نامی آشنا برای ورزشکاران و ورزش‌دوستان است. توماس موستر، مارتینا ناواتیلاتوا، آندره گادنزی، خوزه لوئیز کلکر و بوریس بکر، از جمله افرادی هستند که از کفش تنیس تولیدی این برند استفاده کرده و آن را مورد حمایت خود قرار داده‌اند. البته تولیدات برند لوتو به کفش تنیس ختم نمی‌شود، بلکه تولید انواع وسایل ورزشی، ساعت (Lotto Time) و به‌خصوص لباس‌های مردانه و زنانه ورزشی مرغوب و با کیفیت، در کارنامه این برند ایتالیایی است.

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با این برند آشنا کنیم و اطلاعاتی را در این‌باره در اختیارتان قرار دهیم.

تاسیس لوتو

خانواده کابرلوتو (Caberlotto)  صاحب تیم F.C Treviso بودند و قبل از تاسیس لوتو، به‌همین واسطه به شهرت رسیده بودند. آن‌ها برند Lotto را در سال 1939 ثبت کردند و بدین ترتیب شمال ایتالیا به‌عنوان مرکز جهانی تولید کفش شناخته شد. از آن زمان تاکنون بیش از 70 کشور جهان، محصولات این مارک را در بازار خود به فروش می رسانند.

لازم است بدانید که گروهی با نام VINAY BMS این برند را درست بعد از 60 سال، خریداری کردند و نام آن را به Lotto Sport Italia تغییر دادند.

برند لوتو
برند لوتو

اولین فعالیت برند لوتو در سال 1973 بود که با کفش‌های تنیس آغاز شد و بعد از آن، مدل‌هایی برای رشته‌های ورزشی دیگر توسط این مارک تولید شد. کفش‌های دو و میدانی، بسکتبال، فوتبال و والیبال تولیدی لوتو به‌سرعت در میان ورزشکاران طرفداران خود را جذب کرد و روز‌به‌روز بر شهرت آن افزوده شد.

تولید لباس‌های ورزشی، دومین فعالیت گسترده شرکت برند لوتو بود و هنوز هم بسیاری از افراد، لوتو را برندی برای تولید لباس‌های اسپرت ورزشی می‌شناسند.

آغاز خودنمایی لوتو

گرچه لوتو به واسطه تولیدات خود تا آن زمان، به شهرت رسیده بود؛ اما توقع مدیران آن بیش‌از این بود. آن‌ها تمرکز خود را بر گسترش تجارت خود قرار داده‌بودند و با تولید اولین بوت فوتبالی در دهه 1980 توافقات و همکاری‌های وسیعی را با ورزشکاران و باشگاه‌های ورزشی مختلف شکل دادند.

قراردادهای مهم لوتو

از آغاز فعالیت برند لوتو تاکنون، قراردادهای زیادی میان صاحبان این برند و باشگاه‌های ورزشی و بازیکنان مطرح منعقد شده است. از جمله آن‌ها، قرارداد با میلان از سال 1993 تا سال 1998، قرارداد با تیم یوونتوس در سال 2000 و به مدت سه سال، تیم ملی هلند و …. است. به‌علاوه این‌که قراردادهایی هم با بازیکنان فوتبال و سایر رشته‌های ورزشی، از جمله وینوزوف و روود گولت بسته شده است. همین امر زمینه شهرت و محبوبیت جهانی لوتو را فراهم کرد. چرا که نام و تصاویری از تولیدات این برند در همه جا، در کنار نام و تصاویری از چهره‌های معروف قرار می‌گرفت. در نتیجه تنها با گذشت 10 سال، این برند در 60 کشور جهان عرضه شد.

 برند لوتو
برند لوتو

سایت همه چی اینجاست محصولات متنوع و با کیفیتی از این برند بدون واسطه در اختیار شما قرار می‌دهد تا هر آن‌چه را که از تولیدات ورزشی مورد نظرتان، انتظار دارید، برآورده کند.

سایت اصل برند lottoنظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. abassadeghian گفت:

  متاسفانه برند lotto در ایران نیست اگر هم باشه که کم هست ساخت کشورهائی مثل چین هست که اصلا کیفیت ندارند وبرند اصلی لوتو را زیر سئوال برده وباعث بد جلوه دادن آن میشود.

  1. admin گفت:

   سلام
   محصولات موجود از برند lotto تو سایت ما همه اورجینال هستن

مشاهده بیشتر