0

بررسی بهترین عینک آفتابی مردانه ترک

عینک آفتابی مردانه ترک

عینک آفتابی مردانه ترک شیک به همراه ادکلن مردانه و دیگر اکسسوری های مردانه می تواند انتخاب هر مرد خوش سلیقه ای باشد. در این بخش قصد داریم برخی اطلاعات مفید در رابطه با عینک آفتابی مردانه ترک در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید به راحتی عینک آفتابی مورد نظر خود را انتخاب و تهیه نمایید.

روش درست استفاده از عینک آفتابی مردانه ترک

  • عینک خود را تا انتهای بینی فشار داده و آینه ای را در زیر صورت خود قرار دهید.
  • خط چشم در جلوگیری از گم شدن چشمان شما در پشت فریم ها بسیار مهم است . سعی کنید به یک سایه تیره تر از رنگ طبیعی چشم خود بروید و سپس عینک را امتحان کنید.
  • لنزهای شیشه ای هر تیرگی زیر چشم را بزرگ می کنند و تغییر رنگ را برجسته می کنند ، بنابراین حتما کانسیلر را زیر چشم بمالید.
  • فراموش نکنید که ابروهای خود را در انتخاب عینک آفتابی مردانه ترک در نظر بگیرید تا عینک شما روی صورت شما غلبه نکند. چنانچه قاب های بزرگ تر دارید می توانید با آرایش قوی تری روبرو شوید. 

دلیل برخی از مشکلات در استفاده از عینک آفتابی مردانه ترک

  • گاهی اوقات ممکن است لنت های بینی به درستی تنظیم نشده باشند و یا خیلی تنگ باشند ، تمام فشارها به جای اینکه به طور مساوی روی بینی ، عرض سر و گوش ها توزیع شوند ، بر روی بینی می رود و باعث می شود تورفتگی ایجاد شود.  این مشکل با تنظیمات مناسب توسط یک حرفه ای به راحتی قابل حل است.
  • چنانچه بازوهای قاب بیش از حد در گوش خم شده باشد ، به درد غیر قابل تحمل پشت گوش ها و تورم های عمیق در اطراف بینی خواهید رسید.  این کار با شل کردن بازوها و تنظیم درست آنها به راحتی حل می شود.

روش تمیز کردن عینک آفتابی مردانه ترک

عینک آفتابی مردانه ترک

 ابتدایی ترین و کارآمدترین گزینه Fairy Liquid است.  لیوان های خود را زیر آب بکشید و یک قطره ریز از مواد شوینده ظرفشویی را روی نوک انگشت خود قرار دهید تا چربی روی لنز ایجاد شود.  سپس با آب گرم بشویید و با یک پارچه میکرو فیبر خشک کنید.  از آنجایی که امروزه بیشتر لنزها دارای پوشش ضد خراش و ضد انعکاس هستند ، باید از مواد شیمیایی و دمای زیاد نگهداری شود.

بخش هایی از قاب عینک آفتابی مردانه ترک

اگر عینک شما خیلی تنگ ، خیلی بزرگ است ، یا به درستی روی بینی خود نمی نشینید ، این نمودار می تواند کمک کند .

قسمت هایی از یک قاب عینک


دسته عینک – بازوهای بلند در دو طرف قاب که از لولا و بالای گوش ها امتداد دارد تا شیشه های عینک آفتابی مردانه ترک را روی صورت خود نگه دارید. طول دسته ها متفاوت است و عاملی در مناسب بودن یک قاب است.


لولا – اتصالات قابل جابجایی که در قسمت داخلی قاب وجود دارد که به معابد اجازه می دهد تا به سمت داخل خم شوند . لولا ها در قاب های عینک آفتابی مردانه ترک بهترین انعطاف پذیری مناسب را در یک قاب ایجاد می کنند ، زیرا دسته های عینک می توانند بیش از 180 درجه از یکدیگر فراتر روند.

عینک آفتابی مردانه ترک


لنزها – ماده شفاف یا رنگ آمیزی شده در قاب مورد نظر شما قرار می گیرد . لنزها معمولاً در پلاستیک یا پلی کربنات شفاف قرار می گیرند .


نوارهای بینی – قطعات کوچک در زیر قاب که بر روی بینی شما استوار است و به نگه داشتن قاب در جای خود کمک می کند ، ضمن راحتی در استفاده از عینک آفتابی مردانه ترک. در اکثر قاب های فلزی، لنت های بینی از جنس پلاستیکی هستند، در حالی که بیشتر قاب های پلاستیکی دارای لنت های داخلی هستند.

چگونه عینک آفتابی مردانه ترک را خریداری کنیم ؟

هموطنان عزیز می توانند بدون دغدغه و با اطیمنان کامل محصولات اصل و اورجینال این برند را از فروشگاه همه چی اینجاست به آسانی خریداری کنند تا دیگر نیاز نباشد راه پر پیچ و خم خرید از وب سایت رسمی را طی کنند، همچنین این وب سایت امکان مقایسه چندین کالا را به شما می دهد تا بتوانید بهترین انتخاب را در بین کالا ها داشته باشید و به راحتی به خرید محصولات مورد علاقه خود بپردازید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر