0

لیست بهترین ادکلن مردانه

لیست بهترین ادکلن مردانه

لیست بهترین ادکلن مردانه دختر پسند و محبوب ترین ادکلن  سال 2020

اکثر افراد از  تاثیراتی که یک عطر خوب می تواند  بر روی روح و روان و طرز تفکر طرف مقابل  بگذارد اطلاع ندارند. یکی از بهترین راه  های جذب یک دختر به خود استفاده از ادکلن است . اگر می خواهید بدانید ازچه نوع ادکلن هایی استفاده کنید در ادامه با ما همراه باشید ما در این مقاله لیستی از بهترین ادکلن مردانه دختر پسند که می تواند یک خانم را مجذوب خود کنید را معرفی کرده ایم.

ادکلن فوق العاده  creed aventus

لیست بهترین ادکلن مردانه

می توانید از این ادکلن  برای تمام فصل های سال  استفاده کنید. creed aventus با توجه به طبع خنک و رایحه شیرینی که دارد تبدیل به بهترین ادکلن مردانه دختر پسند شده است. که قطعا با استفاده از آن می توانید طرف مقابل خود را شگفت زده کنید. در ترکیبات این ادکلن از آناناس و مشک استفاده شده است که باعث شده  ماندگاری بسیار بالایی داشته باشد همچنین توجه داشته باشید  بعد از استفاده بوی آن تا چند ساعت در فضایی که حضور دارید پخش خواهد شد.

ادکلن بلک افغان  nasomatto black afgano

لیست بهترین ادکلن مردانه

بهترین ادکلن مردانه دختر پسند   بلک افغان  دارای رایحه ای گرم، تلخ و چوبی است که آن را در دسته ی ادکلن های شگفت انگیز و جذب کننده قرار داده است.ماندگاری این ادکلن بسیار بالا است.با توجه به غلظت  بالایی که این ادکلن دارد شما با خرید آن تا مدت زیادی نیاز به خرید مجدد ادکلن نخواهید داشت.

تام فورد Tom ford tuscan leather

لیست بهترین ادکلن مردانه

از نت های اصلی این ادکلن می توان به زعفران،تمشک، آویشن،صمغ کندر، کهربا و چوبی  اشاره کرد  ماندگاری این ادکلن بسیار بالا است . توجه داشته باشید که این ادکلن نسبت به شرابط آب وهوا و جنس پوست افراد تقریبا ماندگاری تا 12 ساعت را دارد.ادکلنTom ford tuscan leatherبهترین ادکلن مردانه دختر پسند مناسب برای تمام فصل ها می باشد.

ادکلن مردانه ورساچه پورهام    Versace Pour Homme

لیست بهترین ادکلن مردانه

ادکلن ورساچه پورهام به عنوان بهترین ادکلن مردانه دختر پسند در اوایل سال 2008 به بازار مصرف کنندگان عرضه شد و طراح آن آلبرتو موریلس است. نت های این ادکلن لیمو، بهارنارنج، برگاموت و گل رز می باشد.

با توجه به نظر سنجی هایی که شرکت تولید کننده این ادکلن انجام داده اغلب خانم ها در ملاقات با مرد هایی که از این ادکلن استفاده کرده اند حسی عجیب و رویایی در خود حس کرده اند ماندگاری این ادکلن بسیار بالا می باشد.

ادکلن کلوین کلاین سی ک وان  Calvin Klein CK One EDT

لیست بهترین ادکلن مردانه

اگر می خواهید ادکلنتان  بهترین ادکلن مردانه دختر پسند باشد توصیه می کنیم کلوین سی ک وان را انتخاب کنید این برند حس صمیمیت  فوق العاده ای را میان زن و مرد ایجاد می کند و دختران در ملاقات با مرد هایی که از این ادکلن استفاده کرده اند یک حس خنک وآرام بخش را تجربه می کنند.

ادکلن کلوین سی ک وان در اوایل سال 1994 تولید شدو طراح آن آلبرتو مورالس است.

ادکلن مردانه شنل بلو CHANEL Bleu de CHANEL EDT

لیست بهترین ادکلن مردانه

این ادکلن دارای رایحه ای چوبی است که یک حالت بیدار کننده دارد. اما اصلی ترین رایحه ی این ادکلن گریت فروت  می باشد که بویی  شگفت آور تولید می کند و پس از مدتی یک حالت آرام بخش پیدا می کند.نکته جالب توجه  بهترین ادکلن مردانه دختر پسند کلوین سی ک وان  بازه ی سنی  آن است که برای هر رده سنی مناسب بوده و بوی آن تا چند روز برو روی لباس  باقی می ماند.نت های این ادکلن لیمو،  زنجبیل و فلفل قرمز است. این ادکلن در سال 2010 به بازار مصرف کنندگان عرضه شد.

ادکلن مردانه تام فورد ائید وود  Tom Ford Oud Wood

لیست بهترین ادکلن مردانه

تام فورد ائید وود در سال 2007 توسط ریچارد هرپین طراحی و تولید شد.ادکلن تام فورد ائید وود به عنوان بهترین ادکلن مردانه دختر پسند  محبوبیت زیادی  در جهان دارد. بهترین ویژگی  آن با توجه به رایحه ای که دارد نسبت به سایر ادکلن ها برتری داشته و طبق نظر سنجی شرکت تولید کننده  آن گفته شده که زن  ها با استشمام بوی  این ادکلن  کاملا مات و مبهوت  می شوند.نت این ادکلن از اقاقیای برزیلی، تره کوهی، گیاه وتیور، وانیل و عنبر تشکیل شده است . دارای ماندگاری بسیار بالا و در همه فصل های سال قابل استفاده می باشد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر