1

مدل موی زنانه 2020

مدل مو 2020

مدل مو زنانه 2020 یکی از مواردی است که تاثیر زیادی بر زیبایی چهره افراد دارد به همین دلیل هر فرد باید مدل مویی را انتخاب نماید که متناسب حالت چهره، سن و سال و جنس موی او باشد.

مدل موی کوتاه زنانه 2020 - ژاویز

هر ساله تعدادی مدل موی جدید به عنوان مدل موی سال انتخاب می شوند و بازیگران هالیوود از آن مدل ها برای موهای خود استفاده می کنند. این روزها نیز که در حال نزدیک شدن به اواخر سال 2019 و آغاز سال 2020 هستیم سایت های زیادی مدل موهای مختلفی ارائه داده اند و هر کدام ادعا دارند که این ها مدل موی زنانه 2020  هستند.

مدل موی کوتاه زنانه 2020 - ژاویز

انواع مدل موی زنانه 2020

برای سال 2020 نیز چندین مدل موی شیک و خاص کوتاه و بلند به عنوان مدل موی سال انتخاب شده اند افراد می توانند  با توجه به سلیقه و کوتاهی یا بلندی موهای خود از این مدل ها استفاده نمایند. آرایش موی کوتاه زنانه می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد زیرا چهره فرد را خیلی تغییر می دهد و برای آغاز سال جدید می تواند تنوع خوبی باشد.

مدل موی کوتاه زنانه 2020 - ژاویز

نکات مهم در انتخاب مدل مو

اگر قصد دارید از میان مدل مو زنانه 2020 یک مدل مو را انتخاب نمایید بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

 • اگر حالت صورت شما کشیده است و پیشانی بلندی دارید مناسب ترین مدل موهای کوتاه برای شما مدل هایی هستند که مقداری از پیشانی شما را پوشش داده، زیرا موجب می شوند جذاب تر به نظر برسید.
 • برای آن دسته از بانوانی که گردن کوتاه دارند مدل موهای بسیار کوتاه می تواند بسیار مناسب باشد زیرا بخش بیشتری از گردن در معرض دید قرار می گیرد و فرد زیبا تربه نظر می رسد. اما افرادی که گردن بلند دارند بهتر است مدلی را انتخاب نمایند که از جلو بلند باشد و بخشی از گردن آن ها را پوشش دهد.
 • اگر حالت صورتتان گرد است  و موهای لختی دارید بهتر است از میان مدل موهای بلند مدل های خورد که تا سرشانه هستند انتخاب نمایید. توجه داشته باشید اگرموهای کم پشتی دارید بهتر است از مدل های خورد که حجم موها را کمتر می کند استفاده نکنید.
 • افرادی که موهای نازک و کم پشت دارند  بهتر است کوپ های بلند و یکدست را انتخاب نمایند.
 • اگر می خواهید مدل مویی را انتخاب نمایید که سن شما را کمتر نشان دهد بهتر است موهای چتری را امتحان نمایید.
 • اگر حالت صورتتان لوزی، مثلثی و یا ذوزنقی است مدل هایی که موها در آن به سمت بیرون و به صورت تیغتی هستند می تواند انتخاب مناسبی باشد.
 • اگر می خواهید همیشه جذاب باشید بهتر است که انواع مدل موها را امتحان نمایید تا چهره ای یکنواخت و تکراری نداشته باشید. همچنین سعی کنید از همیشه بلند یا کوتاه نگهداشتن موهای خود خودداری نمایید.
جدیدترین مدل موهای کوتاه زنانه 2020 | مدل های مو کوتاه زنانه شیک و ...

روانشناسی و مدل مو زنانه 2020

روانشناسان معتقدند که انتخاب مدل مو زنانه 2020 رابطه مستقیمی با شخصیت افراد دارد و افرادی که مدل موهای کوتاه را می پسندند معمولا افراد منطقی هستند، در حالی که افرادی که موهای بلند را دوست دارند در مقابله با مشکلات و سختی های زندگی موفق تر خواهند بود. همچنین خانم هایی که علاقمند به موهای نیمه بلند هستند اغلب افرادی راستگو و صادق هستند.

جدیدترین مدل‌های موی کوتاه دخترانه و زنانه برای بهار و تابستان

هموطنان عزیز می توانند بدون دغدغه و با اطیمنان کامل محصولات اصل و اورجینال و برند را از فروشگاه همه چی اینجاست به آسانی خریداری کنند تا دیگر نیاز نباشد راه پر پیچ و خم خرید از وب سایت رسمی را طی کنند،همچنین وب سایت امکان مقایسه چندین کالا را به شما می دهد تا بتوانید بهترین انتخاب را در بین کالا ها داشته باشید و به راحتی به خرید محصولات مورد علاقه خود بپردازید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. ترنم گفت:

  من صورتی کشیده دارم و پیشانی کوتاه اما دوست دارم موهایم را کوپ یا پسرانه بزنم

  نظر شما چیست؟

مشاهده بیشتر