0

نحوه طراحی بهترین مدل های لباس

نحوه طراحی بهترین مدل های لباس

تمامی طراحان مطرح و همینطور برند های مطرح در سراسر دنیا نحوه طراحی بخصوصی دارند و همینطور از طراحان به نام و مشهور استفاده می کنند.

طراح لباس:

در نظر داشته باشید که نحوه طراحی بهترین مدل های لباس هر طراحی با سایر طراح ها بسیار متفاوت می باشد و هر کدام سبک خاصی دارند. اکثر طراحان لباس های برند با گرفتن نظر از مردم و شنیدن خواسته ها و سلایق آن ها شروع به ایجاد و تولید طرحی نو می کنند، اما برخی دیگر با گرفتن ایده طراحی لباس های برند را انجام می دهند که در نوع خود بسیار منحصر به فرد هستند.

طراحان لباس جهت طراحی بهترین مدل های لباس چه کارهایی انجام می دهند:

  1. توجه به کتاب ها و مجله های مد و همینطور بررسی آن ها با توجه به زیبایی و مورد پسند بودن
  2. به کار بردن نرم افزارهای مخصوص طراحی برای ایجاد یک طرح نو و خلاقانه
  3. رفتن به نمایشگاه های مد و فروشگاه های پارچه جهت گرفتن ایده
  4. انتخاب و تهیه پارچه های با طرح های مناسب و زیبا
  5. ارائه طراحی بهترین مدل لباس ها
نحوه طراحی بهترین مدل های لباس

نحوه طراحی بهترین مدل های لباس

جهت طراحی هر نوع و مدل لباسی نیاز است که از پیش شرایط و مواردی در نظر گرفته شود، اینکه چه مقدار هزینه در نظر دارید، در چه سبک و مدلی قصد طراحی دارید و دیگر اینکه آیا طرحی که قرار است بزنید در بازار بازخورد خوبی خواهد داشت و پر فروش خواهد بود؟ سپس می توانید با ایجاد شرایط و تجهیزات مورد نیاز طراحی را آغاز کنید. نحوه طراحی بهترین مدل های لباس به شرح زیر می باشد.

رنگ یکی از اساسی ترین مراحل نحوه طراحی بهترین مدل های لباس می باشد، چنانچه از رنگ های نامناسب و در طراحی ها استفاده گردد هر مقدار که طرح زیبا و جذاب باشد رنگ نامناسب سبب می شود که طرح جلوه خود را از دست بدهد و تبدیل به یک کار معمولی گردد.

طراحان با توجه به شماره گذاری هایی که به صورت استاندارد برای رنگ ها در نظر گرفته شده است رنگ مورد نظر خود را برای طرح بلوز زنانه مورد نظر انتخاب می نمایند.

  • انتخاب طرح:

انتخاب طرح نیز همانطور که بیان شد از اصول اولیه نحوه طراحی بهترین مدل های لباس است که باید بسیار با دقت و حساسیت انجام گردد.

  • انتخاب پارچه:

جهت داشتن یک طرح فوق العاده و خاص پارچه به کار برده شده در پیراهن زنانه بسیار مهم می باشد. توجه و دقت به بافت و ظاهر پارچه و همینطور ویژگی هایی از قبیل ماندگاری، دوام، سبکی و سنگینی و جنس پارچه بسیار با اهمیت می باشد.

  • انتخاب تزیینات:

در این بخش از طراحی تمامی مواردی که برای طرح مورد نیاز است مانند سنگ دوزی، قیطان و همینطور طرح های چاپی انجام می گردد.

  • ایجاد طرح اولیه:

بعد از انجام کارهای طراحی، یک مدل از طرح ایجاد شده ساخته می شود تا از ان طریق بتوان نتیجه کار را دید و بتوان طرح های نهایی را تولید و ارائه کرد.

  • مشخص کردن سایز اولیه:

مشخص نمودن اندازه های اولیه با در نظر گرفتن مدل لباس و همینطور مکان ارائه طرح و لباس انجام می شود. این گونه که کارهایی که سفارشی هستند شامل دوختی جدای از کارهای تولیدی می باشند.

چگونه بهترین برند های لباس را خریداری کنیم ؟

هموطنان عزیز می توانند بدون دغدغه و با اطیمنان کامل محصولات اصل و اورجینال این برند را از فروشگاه همه چی اینجاست به آسانی خریداری کنند تا دیگر نیاز نباشد راه پر پیچ و خم خرید از وب سایت رسمی را طی کنند،همچنین وب سایت امکان مقایسه چندین کالا را به شما می دهد تا بتوانید بهترین انتخاب را در بین کالا ها داشته باشید و به راحتی به خرید محصولات مورد علاقه خود بپردازید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر