0

پیراهنی مدرن برای آب و هوای گرم: پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

با همه نکات مثبت ، تابستان می تواند در مورد گزینه های کمد لباس کمی یکنواخت باشد. همانطور که همه می دانیم ، تنها گزینه های محدودی برای لباس پوشیدن یک مرد وجود دارد که می تواند پیراهن آستین کوتاه و یک شلوارک کوتاه باشد ، قبل از اینکه دوباره به دنبال پوشیدن لباس دیگری باشد. این بدان معناست که هر لباسی که بتواند شخصیتی را به یک مرد بدهد ، دارایی ارزشمندی است.

اینجاست که پیراهن یقه کوبایی ظاهر می شود.

هنگامی که این مدل یقه برای اولین بار شروع به بازگشت به کانون توجه ها کرد ، طراحان لباس آن را یک گرایش عجله ای نامیدند. اما با گذشت سالها ، یقه کوبایی جای خود را در لیست فروش تابستانی لباس مردانه محکم کرد.

با در نظر گرفتن این نکته ، در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد این لباس ضروری است که بدانید ، از جمله نحوه پیدا کردن این نوع لباس و بهترین مکان خرید، آمده است.

 پیراهن یقه کوبایی

پیراهن یقه کوبایی چیست؟

در مورد تعریف دقیق پیراهن یقه کوبایی سردرگمی وجود دارد و این احتمالاً از این واقعیت ناشی می شود که این نوع لباس در واقع با چندین نام مختلف شناخته می شود. بسته به اینکه با چه کسی صحبت می کنید یا از کجا خرید می کنید ، می شنوید که آن را “پیراهن یقه اردوگاهی” ، “پیراهن یقه احترامی” و پیراهن یقه باز “می نامند.

در حقیقت ، هیچ تفاوتی بین هیچ یک از این اسم ها وجود ندارد. آنها اصطلاحات متفاوتی برای یک لباس هستند. یعنی پیراهن آستین کوتاه با دکمه جلو و یقه تخت و باز. همچنین اغلب دارای طرح یا الگوی مناسب فصل هستند و به طور سنتی از پارچه ای سبک مانند کتان، پنبه یا نخ ساخته شده است.

 پیراهن یقه کوبایی

چرا در کمد لباس خود به این لباس نیاز دارید؟

به عقیده Ape ، پیراهن یقه کوبایی هنگام گردش کردن در هوای گرم یک مورد ضروری است. راحت و شیک است و قابل استفاده در هرجا و خصوصا ساحل است ، که به شما امکان می دهد تا به همان اندازه که لازم است، خوب به نظر برسید.

به نظر می رسد که این دلیل کافی برای عجله کردن در خرید نیست. برای اکثر آقایان ، اگر نگوییم همه، بدن نما است. این امر به دلیل فضای V شکل ایجاد شده بین سرشانه ها است که جلوه بصری شانه ها را باز کرده و یک شکل مطلوب “V” ایجاد می کند و این برای بدن های باریک و یا پهن به همان اندازه خوب عمل می کند.

گزینه های فراوان از نظر رنگ و طرح ، آن را به یک لباس مفید تابستانی تبدیل کرده است. کیفیت آن به گونه ای است که به کاربر این امکان را می دهد تا بتواند مانند یک تی شرت ساده از آن استفاده کند. از طرح های گرمسیری گرفته تا سایه های پاستلی کم رنگ ، برای هر سطحی از اعتماد به نفس و رنگ پوست گزینه مناسبی دارد.

بهترین مارک های پیراهن یقه کوبایی

خواه بخواهید در کنار استخر بپوشید یا به لباسی برای پوشیدن در رویدادهای تابستانی نیاز داشته باشید ، لیست ما از بهترین پیراهن های یقه کوبایی برای هر مناسبت و هر بودجه ای گزینه ای دارد.

برند ریس

بهترین برای: طرح Moody

با پوشیدن پیراهن این برند معتبر، برتر و متفاوت تر از دیگران باشید

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2020/04/CUBANCOLLARREISS3.jpg

یکی از علت های اصلی علاقه مندی به لباس های یقه کوبایی قدیمی ، برش های باریک، علامت تجاری برند ریس و طرح های سایه دار است که آن را به عنوان یک مورد محبوب در بین صاحب نظران معرفی کرده است. گلهای تیره و اشکال مبهم در مقابل سایه های سیاه و زغالی قرار گرفته اند. این مدل راک اند رول به شکلی زیبا ظاهر می شود و راهی عالی برای برتری دادن به هر لباس دیگری ، از جمله یک شلوار جین مشکی و چکمه های چلسی تا یک شلوارک کوتاه و ساده است.

هم اکنون در همه چیز اینجاست، خرید کنید

برند ISTO

بهترین برای: شفافیت

با خرید از این برند شفافیت کاملی در مورد هزینه کردن پول خود دریافت می کنید

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

برند پرتغالی ISTO پایداری را در قلب خود دارد. این برند تجاری که در لیسبون مستقر است به مجموعه های فصلی اعتقادی ندارد، در عوض ترجیح می دهد مجموعه ای دائمی از ملزومات لباس مردانه را تولید کند که به لطف سال ها پالایش کامل شده است.

این کیفیت نسبت به کمیت را می توان در طراحی یقه تک اردوگاه آن مشاهده کرد که با پارچه کتانی یا کتانی مخصوص تابستان تولید شده ودر 6 رنگ مختلف ارائه می شود. ISTO هزینه تولید هر پیراهن از پارچه گرفته تا دوخت و حمل و نقل را دقیقاً تجزیه می کند ، به این معنی که شما شفافیت کاملی در مورد هزینه کردن پول خود دریافت می کنید. مارک های دیگر باید به این نکته توجه داشته باشند.

یک روز در مارس

بهترین برای: ارزش پول

پول با ارزش خود را در قبال خرید از این برند پس انداز کنید

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

چیزهای ساده ، کاملاً اجرا شده است. این همان چیزی است که یک روز در مارس سوئد در مورد آن صحبت می کند. از سال 2014 ، این برند تجاری تولیدات شیک و سازگار با محیط زیست خود را با رعایت اصول اولیه خوب به مصرف کنندگان در سراسر جهان ارائه می دهد.

اگر دنبال پیراهن یقه درجه یک کوبایی با قیمت مناسب هستید ، مکان های بهتری برای دیدن وجود دارد. عرضه مستقیم برای مصرف کننده تولیدات این برند به این معنی است که این برند خرده فروشی ندارد، که در نهایت به پول بیشتر در کیف پول شما و لباس های با کیفیت بالا که در کمد لباس شما آویزان است، تبدیل می شود. ما خصوصاً به مدل حوله ای که مناسب ساحل ، بار و جاهای دیگر است، علاقه مندیم.

برند دریک

مناسب برای: پیراهن های پارچه های آماده تابستان

اگر برای سلامتی خود ارزش قائلید این پیراهن های شیک با پارچه کتانی تنفس پذیر را همیشه داشته باشید

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

از هر طرفدار لباس مردانه که بخواهید مارک های مورد علاقه خود در انگلستان را توصیف کند احتمالاً نام دریک که زیاد ذکر شده است را خواهید شنید. این برند لندنی با ترکیب کردن دوخت کلاسیک با پارچه ای بسیار مناسب ، ظاهری را ایجاد کرده است که خریدار کاملاً و بدون هیچ گونه تأسفی از خرید خود راضی است.

برند دریک در دهه 1970 به عنوان یک ماشین لباسشویی شروع به کار کرد ، اما از آن زمان به بعد مجموعه وسیعی از لباس ، از جمله پیراهن های یقه اردو که به زیبایی طراحی شده اند را تولید کردند. این پیراهن ها دارای دوختی شیک با پارچه کتانی تنفس پذیر است که آن را برای آب و هوای گرم مناسب کرده است.

همین حالا در همه چیز اینجاست، خرید کنید

برند اورلبار براون

مناسب برای: لباسهای اقامتی درجه یک

لباس های درجه یک طرح تابستانی را از این برند بخرید و از داشتن آنها لذت ببرید

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

زمانی نه چندان دور لباس ساحلی یک مرد معمولی چیزی بیشتر از یک جفت اسپیدو و پوشش لیبرال فاکتور 50 نبود و این مسئله تا زمان آمدن اورلبار براون همچنان وجود داشت.

از سال 2007 ، این برند انگلیسی تعدادی از مجلل ترین شورت های شنا و لباس های تفریحی را که در هر ساحلی یافت می شود ، از برایتون تا باربادوس ، طراحی کرده است. پیراهن های یقه کوبایی OB به دوران طلایی سفر باز می گردند ، هم در طرح های تابستانی پیچیده و هم در تعدادی از مدل های ساده تولید شده اند که قرار است برای هر جت ستر امروزی مورد نیاز عرضه شود.

برند آقای پی

بهترین برای: تجمل لوکس

با پیراهن های تابستانی این برند کمد لباس شما لوکس و تجملی می شود

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

مارک داخلی آقای پورتر، MR. P. از زمان ظهور مورد علاقه Ape بوده است. مجموعه های فصلی بر همه چیزهایی که یک مرد شیک در کمد لباس خود نیاز دارد تمرکز می کند. نتیجه یک طیف قابل اعتماد از تولیدات اصلی است که با توجه به جزئیاتی که از یک خرده فروش لوکس انتظار دارید، تولید شده است. نمونه های پیراهن تابستانی آن شما را ناامید نمی کنند.

برند Beams Plus

بهترین گزینه برای: استایل ژاپنی ساده

در عین سادگی طرح های پیچیده با رنگ های متنوع را تجربه کنید

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

Beams Plus متولد هاراجوکو است که ابداع کننده مجسمه های تجملی و لوکس است، این برند پیراهن یقه کوبایی را به هنرهای زیبا تبدیل کرده است. پیراهن های دکمه دار آستین کوتاه از دیرباز جزء مجموعه های آب و هوای گرم این برند بوده و دارای جیب های اضافی و استایلی ساده است. چه طرح های پیچیده و چشم نواز و چه رنگ های پاستلی ظریف ، همه این ها را در اینجا پیدا خواهید کرد.

برند گوچی

بهترین برای: طراح Kudos

با قیمتی باورنکردنی صاحب پیراهنی شیک شوید

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

برخی هستند که با ایده 500 پوند هزینه کردن برای یک پیراهن تابستانی خوشحال می شوند، اگر موجودی بانکی برای جبران آن وجود دارد. Gucci برخی از بهترین و مناسب ترین ها را در این تجارت ایجاد می کند. اگر از طرح های وحشی و الهام گرفته از دهه 1970 و رنگهای پر جنب و جوش بیزار هستید ، به گذشته نگاه کنید. اما اگر اینطور نیستید ، این برند محترم ایتالیایی مدل های مناسبی را برای کمد لباس فصلی شما ارائه می دهد.

هم اکنون در همه چی اینجاست، خرید کنید

برند یونیکلو

بهترین برای: ذخیره سازی

قیمتهای پایین ، کیفیت بالا و طرح های ساده و شیک انتظار هر مردی را برآورده می کند

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

Uniqlo شهرت زیادی دارد زیرا در تولید لباس همه کاره است: تولید با اصول خوب و با ارزش. با این حال ، جایی که قهرمان ژاپنی خیابانی واقعاً می درخشد، پیراهن این برند است. دکمه های پارچه ای آکسفورد به محصول عالی این برند تبدیل شده است ، اما پیراهن یقه کوبایی به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی دیگر از موارد ضروری است. انتظار قیمتهای پایین ، کیفیت بالا و طرح های ساده و شیک را داشته باشید که بتوانید در سالهای آینده از آنها استفاده کنید.

برند گیتمن وینتیج

مناسب برای: طرح های چشم نواز

الگوهای وحشی و طرح های جسورانه برای جلوه ای باشکوه را با این برند تجربه کنید

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

گیتمن یکی از قدیمی ترین و معتبرترین نام ها در پیراهن های آمریکایی است. خط تولید گیتمن وینتیج این برند از بایگانی های گسترده خود الهام می گیرد و الگوهای وحشی و طرح های جسورانه را برای جلوه ای باشکوه به کار می گیرد. برای کسانی که پیراهن های خود را با کمی ظرافت ترجیح می دهند ، گزینه های متنوع اما با کیفیت بسیار زیادی نیز وجود دارد.

برند NN07

مناسب برای: استایل اسکاندیناوی

پیراهن های استایل اسکاندیناوی با برش های خوش فرم و کیفیت بالا منتظر شما هستند

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

مینیمالیسم گرایشی است که هرگز از بین نمی رود در حالی که مد اصلی که سبک اسکاندیناوی است همچنان بزرگتر و پر زرق و برق تر می شود و همچنان وجود دارد. مدل های مورد نظر NN07 نمونه درخشانی از این مورد است که دارای برش های خوش فرم با کیفیت بالا هستند.

برند جی کرو

بهترین برای: مسابقه آزمایشی آمریکایی

عرضه پیراهن هایی با مواد اولیه با کیفیت و طرح های فوق العاده برای شما

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

وقتی تابستان فرا می رسد ، فروشنده آمریکایی Precip J.Crew همیشه یکی از اولین کسانی است که مجموعه ای ازمدل های یقه کوبایی را عرضه می کند. در اینجا با یک انتخاب دقیق ، مواد اولیه با کیفیت و طرح های فوق العاده ای روبرو هستید که که اغلب این پیراهن ها با دو برابر قیمت یافت می شوند. با داشتن 100 پوند ، مارک های کمی وجود دارد که شما بتوانید پول بیشتری پس انداز کنید.

برند آبی آبی ژاپن

بهترین برای: طرح های الهام گرفته از شرق

اگر به طرح های ژاپنی و الگوهای الهام گرفته از شرق علاقمند هستید از تولیدات این برند دیدن کنید

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

 پیراهن یقه کوبایی

هر فرد متعصبی نسبت به شلوار جین از قبل با Blue Blue Japan آشنایی کامل دارد. از اوایل دهه 1990 این برند برخی از شلوارهای جین را با بالاترین قیمت می فروشد و هنگامی که شما در تولید لباس با کیفیت خوب کار می کنید ، چرا به سراغ تولید کفش بروید؟ یقه کوبایی تبدیل به یک کالای اصلی برای نام تجاری نیپون شده است که اغلب دارای طرح های ژاپنی و الگوهای الهام گرفته از شرق است.

هم اکنون در همه چیز اینجاست، خرید کنید

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر