0

ترند عینک آفتابی پاییز و زمستان 2020-2021

عینک آفتابی 2021

ترند عینک آفتابی 2021

اگر شما عاشق عینک آفتابی هستید قطعا درمورد ترندهای عینک سال 2020-2021 هیجان زده خواهید بود، تنها به این دلیل که هوای بیرون سرد است به معنی نیست که خورشید ناپدید می شود؛ حتی اگر در محل زندگی شما خورشید درخشش چندانی ندارد عینک آفتابی های به روز می توانند بهترین اکسسوری برای پوشاندن چشمان خسته یا عصبانیت طول روز شما باشند.

عینک های ترند پاییز 2020 شمایلی زیبا دارند و به آرامی حالت خود را از فریم های نازک و ظریف که پوشش چندانی ندارند، به فریم های بزرگ تر که صورت را می پوشانند و باعث ایجاد حس امنیت می شوند، تغییر می دهند.

در کل ما احساس می کنیم که عینک آفتابی های زمستان 2020 شمایلی کلاسیک تر نسبت به عینک های تابستانه دارند. با طرح های بسیار متنوع مانند استایل های خلبانی، گربه ای و حالت های سنتی تر با سایز بزرگ. هنوز هم عینک های زیادی هستندکه جذابیت های بسیاری نسبت به مدل های پیشین دارند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت:

شیلد محافظ:

عینک آفتابی های مدل شیلد روز به روز محبوب تر می شوند با طرح های جدید تری چون، لنزهای بزرگ تر و فریم های ضمخت تر. این مدل از مدل عینک های زمستانی2020-2021 به شمار می رود که کمی اسپورت تر است، اما نگران نباشید، چرا که شما می توانید آن را با هر نوع لباسی ست کنید.

عینک های شیلد برند فندی بسیار با ظرافت می باشند و طراحی اسپورت زیبایی داشتند. درحالی که طراحی اسلیم داشتند، اما هنوز به اندازه کافی ضخامت خود را حفظ کرده بودند و همنیطور شیشه های آن به صورت آینه ای بودند که می توانستند چشم ها را به خوبی پشت خود پنهان کنند.

مجموعه شریمپ در این فصل عینک های کاملا زنانه ای تولید کرد که عینک آفتابی شیلد ادبال آن بسیار به چشم می آمد. این عینک ها بسیار اسپورت با فریم ضخیم مشکی که هماهنگی زیبایی به شیشه های صورتی ان داشت بودند. در این طرح فریم پلاستیکی با طرح نیم هلالی در پایین، قسمت بالایی شییشه ها را خالی می گذاشت.

عینک های آفتابی شیلد در جیونچی نیز حالتی اسپورت داشتند و در عین حال بسیار ظریف به نظر می رسیدند. این ظاهر ظریف توسط شیشه های گرد که به همراه فریم های پلاستیکی نازک تر در طیف رنگی که هماهنگ با رنگ شیشه ها بود به وجود آمده بود.

بالماین، MSGM و ومونکلر نیز محصولات فیس شیلد بسیار زیبایی برای زمستان 2020 ارائه کردند.

عینک آفتابی 2021
عینک آفتابی 2021

عینک آفتابی مدل گربه ای:

مدل گربه ای عینک های بسیار جذابی هستند که برای کشیده تر نشان دادن صورت انتخابی عالی می باشند. و همینطور باعث می شوند کمی ظاهر درخشنده تر به نظر برسد. این عینک ها که هیچ گاه دمده نمی شوند، انتخابی ایده آل و بسیار ساده برای اضافه شدن به ترند عینک های پاییز 2020 بودند.

هیجان انگیزترین مدل عینک آفتابی گربه ای متعلق به برند موسچینو بود. این عینک های آفتابی، فریم های پلاستیکی در رنگ های متنوع و یا با طرح های متنوعی که بر روی آن ها بود ارائه می شدند، که این امر آنها را بیش از پیش زیبا جلوه می داد.

فریم های گربه ای تولید شده در اناسویی نیز با گوشه های گرد که آنها را ملایم و زنانه جلوه می داد، بسیار جذاب بودند. فریم های آن ها که از جنس پلاستیک بود با استفاده از میزان مناسبی اکلیل تزئین شده بودند که زبیایی آن ها را دو چندان می کرد. برند روچا نیز عینک آفتابی گربه ای بسیار زیبایی ارائه کرد که در همان ابتدا خود را در دل همگان جای داد. فریم های پلاستیکی آن نه زیاد بزرگ بودند و نه کوچک. اما مشخصه بسیار مهم آنها دنباله گربه ای فریم بود که به صورت لایه ای بر روی هم قرار گرفته بود که حالتی شبیه به بال را القا می کرد.

عینک آفتابی
عینک آفتابی

عینک های مربعی بزرگ:

برنده عینک آفتابی های سایز بزرگ برای پاییز سال 2020 قطعا عینک های مربعی بودند. آنها لزوما برای تمام قالب های صورت مناسب نیستند اما اگر با قالب صورت شما همخوانی دارند، بهترین انتخاب شما برای پاییز عینک های آفتابی مربعی بزرگ می باشند.

عینک های آفتابی مربعی سینتیا رولی قطعا با شیشه های رنگی و جواهرات کوچکی که فریم فلزی آنها تزئین می کرد جزء بهترین ها بودند. عینک های آفتابی مربعی کریستین دیور نیز با فریم های نازک فلزی و شیشه های زرد رنگ کمی ساده تر ولی در عین حال بسیار مجذوب کننده تر بودند.

همینطور ما چند طرح از عینک آفتابی های مربعی را در بیبوموهاپاترا مشاهده کردیم که توسط برلین و هررا طراحی شده بودند که در بین برند های بزرگ خود نمایی می کردند.

عینک آفتابی

سایز بزرگ زرق و برق دار:

اگر به عینک های مربعی علاقه ای ندارید خوشحال می شوید که بدانید مدل های سایز بزرگ دیگری در میان ترند های پاییز 2020 نیز وجود دارند.

اگر بخواهیم صادق باشیم ورساچه بهترین برندی است که بخواهیم عینک آفتابی سایزبزرگ خود را از آن خریداری کنیم و همینطور دوناتلا نیز در این فصل با طراحی نیمه گرد و نیمه مربعی خود برای عینک های سایز بزرگ توجه بسیار زیادی را به خود جلب کرد.

اگر صرفا داشتن عینک های با سایز بسیاز بزرگ برای شما کافی نیست. عینک هایی از برند GCDS با فریم هایی از جنس نقره قطعا نظر شما را جلب خواهند کرد.

همچنین ما عینک آفتابی های سایز بزرگ دیگری را در اولاجانسون و سنین مشاهده کردیم که طرح های زیبایی داشتند.

عینک آفتابی

عینک های آفتابی اسلیم

با وجود این که عینک آفتابی های اسلیم در چند فصل گذشته بسیار محبوب بودند، تنها موارد اندکی در میان ترند های پاییز و زمستان 2020 جلب توجه می کردند.

عینک های آفتابی رخ در این میان با عینک های آفتابی اسلیم مثلثی شکلی که شیشه و فرم فلزی مشکی آن ها زیبایی خیره کننده ای دارند، جزء بهترین ها به شمار می رفتند. عینک های اسلیم وی یتا با فریم و شیشه هایی کهربایی خاص تر به نظر می رسیدند. از مواردی که این خاص بودن را دو چندان می کرد می توان به شکل مثلثی و حاشیه بالایی بسیار صاف فریم آن اشاره کرد.

در نهایت در مارکوس آلمیدا ما به چند طرح متفاوت برخورد کردیم. در میان این طرح ها عینک آفتابی مشکی با فریم پلاستیکی با طرحی اسلیم و مثلثی جلب توجه می نمود.

عینک آفتابی

عینک های جذاب و قدیمی خلبانی

هر ساله ما سری جدیدی از عینک های جذاب خلبانی را شاهد هستیم، که پاییز 2020 نیز از این قائله مستثنی نبود.

عینک آفتابی های خلبانی والنتینو کمی بزرگ تر از حد معمول برای خانم هایی که می خواهند صورتشان پوشیده شود طراحی شده بودند. همینطور در رنگ های شیشه بسیار متنوع برای تنوع انتخاب بیشتر. برند میو میو نیز طراحی جوانانه را بر روی عینک آفتابی های خلبانی خود با رنگ بندی شیشه صورتی و بنفش پیاده کرده بود، این طراحی با فریم پنتاگون شکلی که یکطرف آن گرد بود کامل می شد.

همینطور عینک های آفتابی رالف روسو و هیگو باس نیز طراحی های جالب توجی ارائه کرده بوند.

عینک آفتابی

طرح های عجیب

در این فصل ما طرح های عجیب غریبی که در فصل بهار شاهد آن بودیم را مشاهده نکردیم، اما با این وجود هنوز هم مدل های غیر معمول برای کسانی که علاقه مند به سرگرم کردن خود با آن ها دارند به چشم می خورد.

دیلاریا فیندیکوگلو عجیب ترین طرح با فریم پلاستیکی را ارائه داد. فرم های عینک آفتابی گرد و با شکلی غیر قابل توصیف بودند که حتی قسمت های نگاتیو خالی نیز داشتند.

عینک آفتابی برند اسپورت مکس طراحی مینیمالیستی با شیشه های قهوه ای و فریم فلزی داشتند، که شکل هندسی ای چون مثلثی متمایل با زاویه های نامتقارن به خود گرفته بوند. همینطور برند های سالواتور فراگامو و امیلیو پوچی نیز طراحی های عجیب جالبی ارائه کرده بودند.

عینک آفتابی

عینک آفتابی

لبه تزئین شده بالایی

عینک های پاییز 2020 غالبا تزئینات آنچنانی نداشتند، اما استثناً در این فصل شاهد تمایل به تزئین لبه بالایی فریم عینک آفتابی ها مشاهده می شد.

شمایل خشنی که برند اشلی ویلیامز با قرار دادن ردیفی از جمجمه ها بر روی لبه بالایی عینک های خود ایجاد کرده بود، مهر تاییدی بر این امر است.

مدل های کریستین کوان ساده و خود نما بودند، در برخی از مدل ها تمامی لبه پوشیده از جواهرات بود که عینک آفتابی را قابل توجه و در عین حال غیر قابل استفاده می کرد.

در نهایت، عینک آفتابی های مدل کت آی برند جنی با لبه پایینی مربع، در لبه های بالایی خود تزئین فلزی به شکل گل داشتند که به آن ها شکلی ملایم تر و طبیعی تر هدیه می کرد.

عینک آفتابی

عینک های بدون لبه

با وجود اینکه عینک های شیلد حالتی اسپورت را ارائه می دهند، اما عینک آفتابی های بدون لبه شیلد کمی فانتزی تر با کانسپت بیشتر، حالت اسپورت چندانی را ارائه نمی کنند.

عینک های بدون لبه ای که در برند بربری مشاهده کردیم، شیشه هایی شفاف داشتند که این مورد خود جزء معدود مدل عینک های پاییز 2020 به شمار می رفت که مشخصا برای افرادی که شیشه های طبی نیاز دارند طراحی شده بود.

طرحی دیگری نیز در برند کوپرنی به چشم می خورد که با اندکی شکل مدور بسیار مدرن، محافظ و کارامد به نظر می رسیدند و طراحی آن ها چیزی ما بین عینک آفتابی و عینک طبی می نمود.

در نهایت برند بالنچیاگا عینک کاملا مشکی شیلد و بدون لبه ای تولید کرده بود که با سایز بسیار بزگ و حالت شیب دار خود، بهترین انتخاب برای به دور ماندن از توجه به شمار می رفت.

عینک آفتابی

فریم های پلاستیکی سفید

عینک آفتابی با فریم پلاستیکی سفید همیشه کمی عجیب به نظر می رسیده است، با این حال از دهه 60 میلادی هر بار با مدل های جدید تری وارد بازار شده اند. برای زمستان 2020، ما انواع و اقسام بسیاری از فریم های سفید را مشاهده نمودیم.

برند مارنی به ترند سایز بزرگ با استفاده از فریم سفید پلاستیکی با شیشه های بسیار مشکی بسنده کرد. همینطور در برند لویز ویتون نیز عینک های پلاستیکی با فریم سفید که کج شده بودند و گوشه های تیزی داشتند نیز مشاهده کردیم.

در نهایت برند مونکلر با عینک آفتابی هایی که بیشتر شبیه به عینک های ایمنی بودند را مشاهده کردیم که استایل گرد و کمی برامده داشتند.

عینک آفتابی

شیشه های منطبق و فریم های پلاستیکی

فریم های پلاستیکی می توانند رنگ بندی های بیشماری داشته باشند، و همینطور به دلیل شفافیت نسبی، می توانند به سادگی و دقت با رنگ شیشه ها منطبق شوند. برخی از طراحان از این ایده استفاده کردند و طراحی های تک رنگ خود را در پاییز و زمستان 2020-2021 به نمایش گذاشتند.

عینک آفتابی های کلوئی در چند رنگ محدود با همان طراحی پایه ای معمول ارائه شدند. این طراحی شامل فریم های کمی بزرگ و گرد، اما با لبه بالایی صاف می باشد. رنگ شیشه ها همرنگ فریم و حالتی متمایل داشتند که از بالا کاملا تیره و در پایین کاملا روشن می شدند. این عینک ها در سه رنگ بنفش، قهوه ای و یا سبز ارائه می شوند.

عینک آفتابی سایز بزرگ ورساچه تماما تک رنگ در سه رنگ مشکی، سبز و قهوه ای ارائه می شدند. اگر رنگ های روشن تر مد نظر شماست، برند میو میو در سه رنگ برنزه، صورتی و یا بنفش عینک های یک رنگ جالبی ارائه کرده است.

عینک آفتابی

شیشه های زرد یا نارنجی

عینک آفتابی هایی که استفاده می کنیم تاثیر مستقیمی بر دید ما از دنیای خارج دارند، این تاثیر مخصوصا اگر در طیف رنگی زرد و یا نارنجی باشد، در فصل سرد زمستان بسیار دلچسب تر خواهد بود.

برند ماری سیر نیز طراحی خود را تک رنگ با استفاده از فریم پلاستیکی مستطیلی شکل و شیشه پلاستیکی که هردو به رنگ زرد بودند ارائه کرد. برند مارکوس آلمدیا نیز فریم های مشکی و اسپورت خود را به شیشه های نارنجی بزرگ مزین کرده بود.

برخی دیگر از شیشه های زرد و نارنجی در عینک آفتابی توسط ورساچه، مارک جیکوب، کریستین دیور، و اولا جانسون به چشم می خوردند.

عینک آفتابی

عینک آفتابی

شیشه های صورتی

چه به دلیل دید مثبت خود به زندگی به رنگ صورتی علاقه مند باشید و یا چه صرفا به دلیل آن که فکر می کنید رنگ صورتی با نمک است، شیشه های صورتی عینک آفتابی در ترند پاییز 2020 توجه شما را بسیار جلب خواهند کرد.

عینک آفتابی بسیار زیبای والنتینو که پیش تر به آن اشاره کردیم، در رنگ شیشه صورتی نیز ارائه شده است که درخشش و جذابیت بسیاری را به ارمغان می آورد. برند روچو نیز با عینک مدل گربه ای خود در رنگ روشن صورتی حالتی خیره کننده و خواستنی به طراحی خود بخشیده است.

همچنین لنز های صورتی در محصولات مارک جیکوب، سینتیا رولی، و شریمپ نیز مشاهده شدند.

عینک آفتابی

فریم های گرد

فریم های ساده گرد در عینک آفتابی ها در پاییز 2020 دستخوش تغییرات بسیاری هم در فریم و هم در شیشه خود شدند، با این وجود چند نمونه از مدل های کلاسیک را نیز مشاهده کردیم.

طراحی مورد علاقه ما عینک های سبز نیمه فریم امپوریو آرمانی بودند که شیشه های آینه ای جذابی داشتند. برند اشیش نیز برای شیشه های فریم کلاسیک گرد خود از رنگ سبز استفاده کرده بود.

ما همینطور از فریم گرد و طلایی برند رالف اند روسو بسیار استقبال کردیم، به همان اندازه ای که از فریم طلایی گوچی استقبال شد.

عینک آفتابی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر