0

معرفی برند کیگیلی Kiğılı یکی از بهترین برند پوشاک مردانه در ترکیه

پوشاک مردانه

برند کیگیلی ترکیه

برند پوشاک مردانه در ترکیه با عنوان برند Kiğılı مورد پسند مردان معاصر است. این برند با چشم انداز نوآورانه ای که سال ها در بخش مد داشته است، نقش پیشگامی را در این زمینه برعهده داشته است که پوشاک مورد پسند مردان را تولید می کند.

این برند انواع مختلفی از پوشاک را برای گروه های سنی مختلف تولید می کند که مردان بتوانند هر روز هفته تجربه پوشیدن آن ها را داشته باشند. کت و شلوارهایی که این برند تولید می کند، بسیار راحت هبه نظر می رسند و شما به راحتی می توانید در یک جلسه ی کاری شلوغ با آن حرکت کنید. این برند طرح های بی نظیری را برای تعطیلات آخر هفته تولید می کند. همچنین آن شیک ترین لباس های تاکسیدو را برای مناسبت های خاص تولید می کند. لباس هایی را تولید می کند که در هنگام اسکی شما را گرم نگه می دارند. این ها برخی از پوشاک مردانه ای هستند که برند Kiğılı آن ها را تولید می کند.

نمایندگی ها و فروشگاه های مجاز برند کیگیلی به صورت زیر میباشند .

** 207 فروشگاه در 62 شهر ترکیه

** 24 فروشگاه در سراسر جهان

** تولید 6.500.000 لباس در سال

** ارسال 150000 لباس در هفته

** انباری 50000 متر مربع

** 1800 کارمند

لباس مردانه

از بی اوغلو تا یک برند جهانی

این برند در سال 1938 کار خود را با فروش پارچه ی مردانه آغاز کرد و در سال 1965 وارد عرصه ی تولید برای پوشاک مردانه شد. در سال 1969 اولین فروشگاه این برند در بی اوغلو افتتاح شد. هدف این برند از اولین روز کاری جلب رضایت مشتری بود. امروزه این برند افتخار می کند که توانسته است فعالیت خودش را از مرزهای ترکیه فراتر ببرد.

این برند 207 فروشگاه در 62 استان ترکیه دارد. این برند همچنین 24 فروشگاه خارجی دارد که از این تعداد 17 فروشگاه در اتریش، فرانسه، ایران، عراق، آذربایجان، گرجستان، ترکمنستان، مقدونیه، وین و 7 فروشگاه دیگر در سایر کشورها به فعالیت خود ادامه می دهند.

این برند هر هفته بیش از 150000 کالا به 300 نقطه در سراسر جهان ارسال می کند. برند Kiğılı با چشم اندازی که دارد به یکی از غول های مد در جهان تبدیل شده است. هدف این برند این است که جزء 10 برند برتر جهانی در زمینه ی پوشاک مردانه باشد.

ماموریت ما

این برند در نظر دارد که در بازارهای جهانی به یک برند پیشرو در خرده فروشی های مد مردانه تبدیل شود.

چشم انداز ما

این برند سعی می کند که تنوع محصولاتش را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریانش عرضه کند. این برند در بازارهای داخلی می خواهد تولیداتش را افزایش دهد و در بازارهای بین المللی جزء 10 برند مطرح جهان قرار بگیرد.

خط مشی کیفیت

هدف برند KİĞILI این است که محصولاتش از جمله پوشاک مردانه را با کیفیت بالا تولید کند و مطابق با استانداردهای جهانی مشتریان جدیدی را جذب کند و همچنین بتواند نیازهای مشتریان فعلی خودش را با تولید محصولات مناسب در زمان مناسب و با قیمت مناسب برآورده کند. این برند با در نظر گرفتن قوانین و استانداردهای داخلی و خارجی مرتبط با شرکت نیازهای مشتریانش را برآورده می کند.

هدف اصلی این شرکت این است که از طریق نوآوری و رشد و توسعه در محصولاتش بتواند در بازارهای بین المللی با برندهای دیگر رقابت داشته باشد. مهم ترین منبع برای این که به این هدف دست پیدا کنند کارکنانشان است.

انگیزه بالای کارکنان، هماهنگی کار تیمی، خلاقیت، مشتری مداری و بهره وری، پایه و اساس کیفیت و موفقیت ما است. ارائه ی آموزش به کارکنان و مشارکت در توسعه از امتیازات این برند است.

ما با تامین کنندگان خود در “همکاری مبتنی بر اعتماد متقابل” تجارت می کنیم و درک کیفیت یکسانی را به اشتراک می گذاریم. ما تامین کنندگان خود را به عنوان بخشی از سیستم خود می پذیریم.

ما بالاترین کیفیت فناوری و دارایی های خود را حفظ می کنیم. از آن ها به نحو احسن استفاده می کنیم و نوآوری ها را دنبال می کنیم تا بتوانیم در این بخش پیشرو باشیم.

برند KİĞILI که یک برند معتبر و برگزیده در ترکیه است، ما با اطمینان از رضایت مشتری از محصولات و خدمات با کیفیت و توسعه ی مستمر فرآیندهای خدماتی و اثر بخشی سیستم مدیریت کیفیت با در نظر گرفتن ریسک ها و فرصت ها به دنیا معرفی خواهیم کرد.

برند KİĞILI یک برند معتبر و برگزیده در ترکیه است. این برند می تواند با جلب رضایت مشتری از طریق ارائه ی محصولات با کیفیت و با در نظر گرفتن کلیه ی ریسک ها و فرصت ها خودش را به عنوان یک برند به دنیا معرفی کند.

لینک منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر