0

آیا جدیدترین طراحی های الکساندر مک کوئین ( طراح مد) بریتانیایی را دیده اید؟

الکساندر مک کوئین

الکساندر مک کوئین

خلاصه مقاله: طراح های مد به دنبال تولید لباس های جدیدی هستند تا از دنیای مد عقب نیفتند و در این راه از طبیعت هم الهام می گیرند.

الکساندر مک کوئین با الهام از میسلیوم برای AW22

الکساندر مک کوئین طراح مد از پشت بام یک پارکینگ در لندن به یک انباری در بروکلین نیویورک رفت تا مجموعه پاییز/زمستان 2022 خود را ارائه دهد او این مجموعه جدیدش را با الهام از قارچ ها و دنیای طبیعی طراحی کرده بود.

سارا برتون، مدیر خلاق الکساندر مک کوئین در یادداشت های خود گفته بود: «من بسیار خوشحالم که به نیویورک برگشتم، شهری که همیشه در قلب ما جای داشته است. ما مجموعه دانته را در سال 1996 در اینجا به نمایش گذاشتیم و سپس دوباره با یک مجموعه دیگر در پاییز 1999 به این شهر آمدیم. اینجا مکانی است که همیشه از ما استقبال کرده و من افتخار می کنم که دوباره با مجموعه جدیدی به این شهر آمده ایم.

مجموعه جدید الکساندر مک کوئین نشان می دهد که چگونه خانم برتون از طبیعت خصوصا میسلیوم قارچ ها، الهام گرفته است و لباس هایی شیک و جذاب را طراحی کرده است.

الکساندر مک کوئین

الکساندر مک کوئین برای مجموعه AW22 به نیویورک بازمی گردد در حالی که میسلیوم به جدیدترین کلمه رایج در مد تبدیل شده است و تولید این مدل لباس همچنان ادامه دارد.

الکساندر مک کوئین

استفاده از شکل قارچ‌ها بر روی لباس با رنگ های متنوع کاملا ایده جدیدی است که طراح معروف از آن در تولید لباس هایش بهره برده است. برتون حتی از نقوش اسکلت، امضا مک کوئین و پولک دوزی در طراحی لباس هایش استفاده کرده است.

الکساندر مک کوئین

این مجموعه جدید همچنین دارای کت و شلوارهای دوخته شده در رنگ های مشکی و فلورسنت، در کنار کت های ترنچ، لباس مجلسی چین دار و کت های چرمی بود. برخی از قطعات نیز به نظر می رسید از مجموعه های گذشته الهام گرفته شده باشند. کت و شلوارها و لباس هایی که دارای طرحی هستند که یادآور لباس های معروفی است که توسط روبات ها در مجموعه سال 1999 پوشیده شده بود.

الکساندر مک کوئین

برتون امیدوار است که در سال های آینده با طرح های جدید و ایده های جوان پسند به عرصه مد بازگردند.

الکساندر مک کوئین

کلام آخر: لباس های مد روز را ببینید و از خرید و پوشیدن آنها لذت ببرید.

همین الان از سایت همه چی اینجاست، دیدن کنید.

fashionunited

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر