0

32 برند پوشاک مردانه که مورد افتخار کشور انگلستان است

پوشاک مردانه

پوشاک مردانه

کشور انگلستان به دلیل تولید برخی از بهترین پوشاک و کفش موجود در جهان از شهرت بسیار زیادی برخوردار است. در اینجا ما مجموعه ای از برندهای انگلیسی را برای شما معرفی می کنیم. بریتانیا دارای خیاط های مشهور جهان Savile Row و کفاش های تاریخی Northampton است که لباس های بافتنی عالی اسکاتلندی و پیراهن های خاصی که در خیابان Jermyn هستند، را تولید می کنند. این ها برترین مدل و برچسب های پوشاک مردانه هستند که انگلستان آن ها را داراست. در اینجا ما بدون ترتیب خاصی 20 مورد از بهترین پوشاک ها را به نمایش می گذاریم.

L’Estrange London

پوشاک
پوشاک
پوشاک

امروزه در صنعت مد روز که مد از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است، L’Estrange یکی از بهترین برندها تولید پوشاک می باشد که مستقر در لندن است. این برند ماموریت دارد که نحوه ی لباس پوشیدن مردان مدرن را نمایش دهد. همچنین این برند کمد لباس مردانه را بسیار ساده کرده و آن را به کمدی با لوازم ضروری برای مردان تبدیل کرده است و یک سیستم لباس مد را ایجاد کرده است. شما در هر فصلی می توانید آن ها را بپوشید و همه کاره هستند که برای استفاده در هر محیطی مناسب اند. این موضوع باعث کمتر شدن نگرانی شما در مورد انتخاب لباس و اینکه چه نوع لباسی برای کجا بپوشید، شده است. همچنین آن باعث شده است که زمان بیشتری را برای کارهای مهم تری در نظر بگیرید.

پوشاک

Barbour

پوشاک
پوشاک
پوشاک

این یک ژاکت گردنی است که از موم تهیه شده است و این غیر ممکن است که به حومه ی بریتانیا بروید و به باربور فکر نکنید. برند پوشاک بیرونی North East بیش از یک قرن است که به عنوان بادوام ترین و ضد آب ترین ژاکتی انتخاب شده است که در بازار تولید می شود. بنابراین شما با این لباس باید منتظر یک ظاهری با طراحی سنتی و ویژگی های کاربردی که شامل مقدار زیادی پنبه است، باشید.

Baracuta

پوشاک
پوشاک
پوشاک

وقتی که الویس پریسلی ژاکت G9 هرینگتون خود را در سال 1958 در King Greole پوشید، یک برند کوچک مانکونیایی در کانون توجه جهانی مد قرار داشت که نام آن برند Baracuta بود. این برند جزء جالب ترین برچسب مدل های ژاکتی است که تاکنون تولید شده است. آن ها یک موسسه ی بریتانیایی هستند و دارای جایگاه عالی در میان مردانی است که به ما توجه دارند.

Oliver Spencer

پوشاک
پوشاک
پوشاک

نام تجاری معروف دیگر Oliver Spencer است که یکی از معتبرترین نام های لباس مردانه در بریتانیا است. این شرکت روزانه با تولید لباس های راحتی ای که دارای کیفیت و هنر خیاطی است، آن را با سبک مدرن ترکیب کرده و به سرعت تبدیل به یک کالای اصلی معمولی شده است.

Reiss

پوشاک
پوشاک
پوشاک

این برند توسط دیوید ریس با کیفیت و قیمت مناسب تولید شده است. او ابتدا کار خود را در سال 1971 با یک فروشگاه پوشاک مردانه درBishopgate  در لندن آغاز کرد و امروزه به یک مجموعه ی فوق العاده ای تبدیل شده که از خیاطی مدرن گرفته تا قطعات کلاسیک و در عین حال به روز. به آقایانی که علاقمند به مد هستند این فرصت داده شده است تا این پوشاک مردانه را امتحان کنند.

Belstaff

پوشاک

پوشاک

پوشاک

در سال 1924 دو تاجر به نام های استافورد شایر و الی بلوویچ دست به تولید کت های موتورسیکلت ضد آب از جنس پنبه ی مومی زدند. با وجود اینکه سالیانی از آن زمان می گذرد، این لباس بیرونی بر دوش همه از استیو مک کوئین گرفته تا پاپ قرار گرفته است و امروزه نیز جنس چرمی آن تولید می شود، اما ژاکت کلاسیک Trialmaster هنوز نمادین ترین برچسب است.

Paul Smith

پوشاک
پوشاک
پوشاک

پل اسمیت یکی از بهترین لباس های مردانه در بریتانیا است. طرح این لباس ها به دلیل ترکیبی که از ویژگی خیاطی کلاسیک دارد، با خطوط غیر معمول شناخته می شود که اغلب خود را به شکل نوارهای رنگارنگ یا نقوش چشم نواز نشان می دهد. برای لباس های مردانه سنتی انگلیسی با شخصیت و جنتلمن هیچ برند دیگری قابل مقایسه نیست.

Burberry

پوشاک
پوشاک
پوشاک

بریتانیا سهم خودش را از برندهای معتبر گرفته است. با این حال این مد روز Burberry بیش از حد عدم نمایش را جبران می کند و خودش را در سرتاسر دنیا به نمایش گذاشته است. این برند مشهور در سراسر جهان به دلیل تولید مانتوهای ترنج بژ شناخته شده است.

Orlebar Brown

پوشاک
پوشاک
پوشاک

لباس های مربوط به شنا از لحاظ سبک دوران های زیادی را پشت سر گذاشته اند ولی به روز نبودند. وقتی Orlebar در سال 2007 وارد صحنه شد، همه چیز تغییر یافت. نام تجاری بریتانیایی که لباس های تفریحی تولید می کند، پیشگام در تولید شورت های شنا است که با پوشیدن آن ها احساس راحتی می کنید. همچنین شما می توانید انتظار طرح های چشم نواز و حتی چاپ های عجیب و غریب در همه جا داشته باشید.

Gieves & Hawkes

پوشاک
پوشاک
پوشاک

در ابتدا این برند دو کسب و کار کاملاً جداگانه بود که به ترتیب در سال های 1784 و 1771 تأسیس شد.

Gieves & Hawkes در سال 1974 به عنوان دو تا از قدیمی ترین و معتبرترین خیاطان لندن به یکدیگر پیوستند. این برند در شماره ی Savile1 Row قرار دارد. جائیکه Hawkes & Co از ابتدای دهه ی 1900 در آنجا مستقر بوده است و در طول این سال ها از خانواده های سلطنتی گرفته تا بزرگترین ستاره های صحنه برایشان لباس های زیبا تولید می کردند.

Folk

پوشاک
پوشاک
پوشاک

وقتی شما در کارهایی که Folk انجام می دهید، مهارت کافی داشته باشید مجبور نیستید که در مورد آن صحبت کنید. لباس ها خودشان به راحتی گویای همه چیز هستند. در این نوع از لباس ها هیچ برند زرق و برق دار و یا چاپ وحشی نخواهید یافت. چیزی که در این نوع برند خواهید دید، یک ظاهر طراحی ساده با کیفیت عالی و جذاب بریتانیایی است.

Clarks

پوشاک
پوشاک
پوشاک

با مدل های برجسته ای مانند چکمه ی صحرا Wallabee و Desert Trek اغراق نیست اگر کلارکس را پادشاه کفش ها بنامیم. از سال 1825 این موسسه ی کفش بریتانیایی نام خود را در سراسر جهان به عنوان تأمین کننده ی کفش های راحتی و با کیفیت ثابت کرده است. برند های بسیار زیادی در مورد کفش های کتانی، مد OAP وجود دارند و مطمئناً کلارکس یکی از آن ها می باشد.

Universal Works

پوشاک
پوشاک
پوشاک

دیوید کیت مدت 10 سال را در پل اسمیت سپری کرد و 5 سال دیگر را در ماهاریشی گذراند. او تصمیم گرفت که خط تولید لباس خودش را راه اندازی کند که این خط تولید Universal Works نام دارد. یک برند برای لباس کار دوران معاصر است که طرفداران بسیار زیادی دارد و به دلیل ظاهر مفید و برش های زیبایش معروف است. بهترین مورد در این برند، ژاکت بیکر است که به عنوان یکی از بهترین پیراهن ها شناخته می شود.

Margaret Howell

پوشاک
پوشاک
پوشاک

این طراح مد مشهور بریتانیایی کار خود را از سال 1970 آغاز کرد و توانست شهرت خود را به عنوان یکی از نام های برجسته در زمینه ی پوشاک مردان به دست آورد. این ها لباس هایی هستند که برای زندگی روزمره تولید شده اند و ظاهر نسبتاً زیبایی دارند.

Private White V.C.

پوشاک
پوشاک
پوشاک

وقتی که با برنارد و لورا اشلی به عنوان والدین خود بزرگ می شوید، به احتمال خیلی زیاد با مد آشنا خواهید شد. این دقیقاً همان اتفاقی است که در مورد نیک اشلی پسر دو سرمایه دار نساجی بنیان گذار و مدیر خلاق منچستری خصوصی وایت وی سی رخ داد.

با همه ی این ها لباس های نایک بسیار قوی تر از لباس های گل دار و تزئیناتی است. لباس های خصوصی وایت با طول عمر بسیار زیاد تولید شده اند و تکنیک های سنتی را با استایل مدرن ترکیب کرده اند و نتیجه ی آن پوشاکی است که از نظر ظاهر مناسب هستند و دوام بیشتری دارند.

Crockett & Jones

پوشاک
پوشاک
پوشاک

کروکت و جونز از سال 1879 توسط یک خانواده در سراسر جهان اداره میشد و بهترین کفش های شناخته شده را برای مردان در پایتخت کفاشی بریتانیا نورث همپتون تولید میکرد. این برند با تخصصی که در تولید کفش های با کیفیت بالا دارد، طی بیش از صد سال گذشته توانسته رتبه های خودش را افزایش دهد و نه تنها به یکی از کفش گران بریتانیایی بلکه به عنوان معتبرترین ها در جهان تبدیل شده است.

Fred Perry

پوشاک
پوشاک
پوشاک

این برند در ابتدا لباس های ساده ی یقه دار تولید می کرد، اما این برچسب، لباس مشهور فردپری و لباس های تنیس را تولید کرد.

Tricker’s

پوشاک
پوشاک
پوشاک

یکی دیگر از برند های تاریخی تولید کفش نورث همپتون شایر تریکر است. این برند حدود نزدیک به دو قرن است که به تولید چکمه های ضد آب با کیفیت بسیار عالی می پردازد. چکمه ها و کفش های تریکر به دلیل کیفیت و دوام بی نظیرشان معروف هستند. این کفش ها برای صاحبان املاک بوده و از نسلی به نسل بعد صاحب منصبان می پوشیدند و امروزه با استانداردهایی که دارد، باعث محبوبیت این برند شده است و هنوز هم در اولویت این شرکت ها قرار دارد.

Johnstons Of Elgin

پوشاک
پوشاک
پوشاک

میراثی بسیار ارزشمندتر از برند Johnstons Of Elgin وجود ندارد. این برند مستقر در مورای است و از سال 1797 بهترین پارچه های بافتنی را در کارخانه تولید می کند و هر قسمت از تولید پارچه و لباس را در یک سایت انجام می دهد و به تازگی شروع به نمایش اجناس خود در هفته ی مد لندن کرده است.

Turnbull & Asser

پوشاک
پوشاک
پوشاک

خیابان جرمین لندن را می توان به عنوان پایتخت جهان در دوخت پیراهن دانست. در میان همه ی نام های قدیمی ای که در آنجا زندگی می کنند Turnbull & Asser نامی بسیار برجسته و مشهور است. با تولید روز افزون این نوع پیراهن که حکم سلطنتی دارد، بسیاری از چهره های افسانه ای در جهان این برند لباس را به تن کرده اند. این برند به مدت طولانی تولید کننده ی لباس برای کمد جیمز باند بوده است و شما امروزه می توانید این نوع از پیراهن ها را در نوع های گوناگونی تهیه کنید.

Henry Poole

پوشاک

هنری پول در سال 1806 تأسیس شد و یکی از معتبرترین نام ها Savile Row است و با خانواده ی سلطنتی بریتانیا روابط طولانی مدتی دارد. این برچسب با تولید اولین کت و شلوار مدرن که طبق مشخصات ادوارد هفتم تولید شده است، شهرت فراوانی دارد.

John Smedley

پوشاک
پوشاک
پوشاک

جان اسمدلی یک نوع بافتنی بریتانیایی است که در طول سال ها به برچسب GB تبدیل شده است. همه از بیتلز گرفته تا جیمز باند از لباس های بافتنی جان اسمدلی استفاده کرده اند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

Sunspel

پوشاک
پوشاک
پوشاک

هر مرد شیک پوشی باید در کمد لباس خود مجموعه ای از لباس ها با کیفیت بالا داشته باشد. این کار را Sunspel به خوبی انجام داده است. شما برای یک تیشرت سفید ساده هزینه ای نمی کنید، اما وقتی صحبت از Sunspel می شود، کیفیتش به خودی خود مشخص می شود.

Palace

پوشاک
پوشاک
پوشاک

با توجه به چشم اندازی که مد دارد، این باور نکردنی است که ما به این فکر کنیم که این برند فقط در یک دهه وجود دارد. این برند لباس های اسکیت سوار با برندهای نوپا و با مد بالا و زیبا تولید می کند که طرفداران خودش را به طرف جالب ترین طرح ها کشانده است.

Drake’s

پوشاک
پوشاک
پوشاک

برند Drake’s از ارکان اصلی سبک بریتانیایی است که بسیار درخشان است. این برند به دلیل برچسب با سلیقه ای که دارد، لباس های مجلسی مجللی را تولید می کند.

Nigel Cabourn

پوشاک
پوشاک
پوشاک

اکثر برندها و طراحان به خاطر به دست آوردن پول کار می کنند، اما یکی از طراحان نایجل کابورن به خاطر علاقه اکار تولید لباس را انجام می دهد. این برند با اشتیاق بسیار زیادی به تولید لباس های نظامی و ورزشی می پردازد و شما در آینده باید منتظر لباس های جین نیز باشید.

Reebok

پوشاک
پوشاک
پوشاک

ریبوک در واقع از بولتون و لنکاشیر نشأت گرفته است. این برند کار خود را به عنوان یک برند ورزشی در شهرهای کوچک آغاز کرده است، اما امروزه در صنعت پیشرو است. این نام تجاری که تولید کننده ی کفش و پوشاک خانگی است، زیرمجموعه ای از آدیداس است. دفتر مرکزیش را به بوستون ماساچوست منتقل کرده است. مدل کفش های ریبوک مانند Club، Classic و Workoutهستند و هنوز جذابیت بریتانیایی خودش را همانطور که ما می شناسیم و دوست داریم، دارد.

Blackhorse Lane Ateliers

پوشاک

ما وقتی که از پوشاک مردانه صحبت می کنیم، بریتانیا بیشتر به خاطر تولید کفش و جین شناخته شده است، اما برچسب Blackhorse Lane Ateliers تمام تلاش خود را برای تغییر آن انجام داده است. Blackhorse Lane یک خانه ی بزرگ برای تولید شلوار جین است که با استفاده از پارچه های با کیفیت بهترین کالاهای جین انگلستان را تولید می کند. در گذشته این برچسب کارگاهی را برگزار کرده بود که به تولید کنندگان شلوار جین فرصتی داده شود تا به تولید شلوار جین بپردازند.

Grenson

پوشاک
پوشاک
پوشاک

بریتانیا از کفاشی های تاریخی چیز کمی ندارد و تعداد بسیار کمی هستند که با گرنسون می توانند رقابت کنند. این کفش 150 سال است که به عنوان یکی از اولین تولید کنندگان کفش در جهان شناخته شده است. امروزه به دلیل تغییراتی که در تولید کفش سنتی داشته است، انتظار داریم که سبک های کلاسیک مانند Derbies و Oxfords را ببینید و از دیدن کفش های کتانی و یا یک جفت صندل شگفت زده نشوید.

Maharishi

پوشاک
پوشاک
پوشاک

انگلستان در روزهای قبل از پالاس و کیم جونز به عنوان خیابان لباس شناخته نمیشد. این برچسب داخلی از اوایل دهه ی 1990 لباس خیابان بریتانیا را به وجود آورد. ماهاریشی با استفاده از الیاف طبیعی ای که در تولیدات خود دارد و با الهام گرفتن از لباس های ارتش دست به تولید میزند و شما می توانید شلوار کاموا که روی آن گلدوزی شده است را از اینجا تهیه کنید.

Rab

پوشاک
پوشاک
پوشاک

این برند در زمینه ی کاپشن و کیسه خواب فعالیت می کند و لباس های معمولی ای را تولید می کند. همچنین این برند مورد توجه افرادی است که هرگز فکر نمیکردند بتوانند لباس مناسبی داشته باشند.

Aspinal Of London

پوشاک
پوشاک
پوشاک

وسایلی مانند کیف پول، کمربند و … جزء لوازم جانبی مردانه است که از چرم ساخته شده است. ممکن است آسپینال لندن قدیمی ترین نام در کالاهای چرمی بریتانیایی نباشد، ولی در آن به مواد اهمیت داده می شود و با کیفیت و سبک مدرن تهیه می شود و شما می توانید انتظار ساخت عالی ای را از این محصول داشته باشید.

لینک: apetogentleman

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر