0

آیا می خواهید بهترین کفش های ورزشی برند اسکچرز که برای دویدن مناسب هستند را بشناسید؟

اسکچرز

کفش های ورزشی برند اسکچرز

خلاصه مقاله: کفش های متنوع در مدل های مختلف و خصوصیات منحصربفرد آنها همگی در این مقاله معرفی شده اند که برای دویدن در مسافت های مختلف مناسب هستند.

7 مدل از بهترین کفش های ورزشی اسکچرز برای دویدن

کفش های ورزشی برند اسکچرز به ​​یک بازیگر اصلی در صنعت دویدن تبدیل شده اند.

اسکچرز مستقر در نیو انگلند است و مانند برندهای Saucony و New Balance ریشه های سنتی و 100 ساله ندارد است. اما از برخی از رقبای خود در ساحل شرقی بسیار معروف تر است. اگرچه برند اسکچرز هنوز یک شرکت نوپا نسبت به دیگر تولیدکنندگان است، این شرکت خود را به یک رقیب در رقابت برای تسلط بر کفش های دوندگی تبدیل کرده است و تأثیر زیادی بر بازار کفش های دویدن گذاشته است.

بهترین کفش های دویدن اسکچرز

  • مدل GO run Ride 9 بهترین برای مسیرهای طولانی
  • مدل GO run Speed Elite Hyper بهترین برای مسابقات کوتاهتر
  • مدل GO run Max Road 5 دارای بیشترین بالشتک در کف کفش
  • مدل GO run Speed ​​Freek بهترین برای تمرینات سرعتی
  • مدل GO run Razor Trail بهترین کفش برای دویدن
  • مدل GO run Razor Excess همه کاره ترین کفش این برند
  • مدل GO run Forza 4 Hypeمقاوم ترین کفش دوندگی

شرکت اسکچرز در سال 1992 راه اندازی شد و البته ابتدا با عرضه چکمه رزمی مشکی بزرگ وارد بازار شد. برند محبوب کفش‌های کتانی Roadies، که یک مدل کفش ساده بود، به این برند در اواسط دهه 90 کمک کرد تا شهرت جهانی پیدا کند. نوآوری های این شرکت برای دوندگان اخیراً به وجود آمده است. برند اسکچرز خط تولید کفش های دویدن GO run خود را در سال 2011 ایجاد کرد و از آن زمان تعداد قابل توجهی از این کفش ها در مدل های مختلف تولید شده است.

موفقیت در دویدن سریع با کفش اسکچرز

برند اسکچرز با تولید مدل های مختلف کفش های سبک وزن GO run تعهد خود برای ساخت کفش های دویدن با کارایی بالا را انجام داد. کفش‌های تولیدی این شرکت مخصوص دویدن است که می توانید با آن ها مایل‌ها بدوید، بدون این که خسته شوید. در سال 2011، مب کفلزیقی قراردادی حرفه ای با اسکچرز امضا کرد و با راهنمایی او و طراحی دقیق این شرکت، اسکچرز کفش های مسابقه ای خود را اصلاح کرد. همکاری بین برندهای Keflezighi و اسکچرز منجر به تولید کفش های مسابقه ای GOmeb شد. در سال 2014، مب در حالی که GOmeb Speed ​​3 را پوشیده بود، در ماراتن بوستون برنده این مسابقات شد.

اسکچرز

جدیدترین کفش ها مخصوص دوندگی اسکچرز

اسکچرز با استفاده از فوم Hyper Burst خود در کفش GO run Razor 3 Hyper در اواخر سال 2018، سر و صدای زیادی ایجاد کرد. Hyper Burst یک فوم EVA است که در معرض دی اکسید کربن زیاد قرار گرفته است (گاز CO2 که تحت فشار گرم می شود تا زمانی که به حالت مایع تبدیل شود). این فرآیند این نوع فوم را بادوام تر و سبک تر از EVA معمولی می کند و به دوام زیره کفش های اسکچرز کمک می کند.

اسکچرز همچنین روی بیشتر مدل‌های جدید خود کفی‌های راکر(نوعی کفی که از زخم شدن پاها جلوگیری می کند.) را آزمایش کرده است. اولین آزمایش روی کفشی به نام M-Strike انجام شده است که از یک کفی منحنی شکل در تولید آن استفاده شده است. اسکچرز طرح راکر را به Hyper Arc اصلاح کرد، که از انحناهای متعدد در امتداد کف پا استفاده می کند تا شما به راحتی گام بردارید، صرف نظر از اینکه فشار روی قسمت میانی پا یا پاشنه شما وارد می شود. برای بهتر شدن کیفیت کفش ها، اسکچرز به تولیدکنندگانی ملحق شده است که صفحات فیبر کربنی را در کفش های آماده مسابقه خود نصب می کنند، مانند GO run Speed ​​Elite Hyper.

کفش های اسکچرز حالت ارتجاعی منحصر به فرد خود را مدیون استفاده از فیبر کربن است که با استفاده از سیستم “winglet”(کاهش نیروی کششی) اعمال می شود. دو تکه موز شکل از فیبر کربن در قسمت میانی در دو طرف جلوی کفش قرار داده شده است. صفحات وینگلت وزن کمی دارند و به کفش اجازه می دهند به صورت جانبی هم خم شود.

اسکچرز
اسکچرز

چگونه ما این کفش ها را آزمایش و کیفیت آنها را ارزیابی کردیم؟

ما بسیاری از کفش‌های زیر را آزمایش کرده‌ایم و سایر کفش‌ها در مرحله آزمایش قرار دارند. این به معنای دریافت بازخورد از کارکنان Runner’s World و تیمی متشکل از 250 تست کننده لباس و همچنین تجزیه و تحلیل کفش‌ها در آزمایشگاه ما است. ما مجموعه‌ای از آزمایش‌های مکانیکی را برای ارزیابی بازگشت انرژی فوم Hyper Burst ، کشش زیره‌های لاستیکی Goodyear و قابلیت تنفس مواد رویه بافتنی و رنگ آن انجام داده‌ایم. برای کفش‌هایی که آزمایش نشده اند، به تحقیقات، تجربه و مشاوره گسترده خود با مهندسان محصول تکیه می‌کنیم.

GOrun Ride 9 بهترین کفش برای دویدن های طولانی

اسکچرز

وزن این کفش: 8.4 اونس (M)، 6.8 اونس (W) است. دارای کفی راکر که فشار پاشنه پا را به پنجه منتقل می کند ولی کمی سنگین تر از نمونه های قبلی است.

کفش Ride برای دوندگان ، بالشتک نرم و کارآیی را در اولویت قرار می دهد، که آن را به گزینه خوبی برای دویدن های طولانی تبدیل می کند. آخرین نسخه با فوم Hyper Burst که حدود یک میلی‌متر به ارتفاع پشت کفش اضافه می‌کند، ارائه می‌شود تا دوندگی راحتی داشته باشید، اما این گزینه باعث می‌شود که این مدل کمی سنگین‌تر از Ride 8 باشد. زیره لاستیکی Goodyear دوام عالی را برای تمرینات و مسافت های پیموده شده فراهم می کند. یکی از تسترها گفت: «در ابتدا کمی مردد بودم، زیرا هرگز کفش های اسکچرز را برای دویدن نپوشیده بودم، این کفش باعث می شود که بسیار سریع حرکت کنید بدون اینکه زیر پا نرمی و راحتی از بین برود . من حتی در یک ماراتن با این کفش مسابقه دادم و هرگز احساس خستگی نکردم .من تحت تأثیر راحتی این کفش قرار گرفتم. به‌عنوان دونده‌ای که به کفش‌های بالشتک‌دار علاقه دارد، متوجه شدم که این کفش ترکیب مناسبی از راحتی و سرعت است و قیمت مناسبی ​​دارد.

GO run Speed ​​Elite Hyperبرای مسابقات با مسافت کم بهترین است.

اسکچرز

وزن این مدل: 6 اونس (M)، 4.9 اونس (W)است. فوق العاده سبک است وبا این کفش خیلی سریع می توانید، بدوید. اما زیره خیلی بادوام نیست.

زمانی که اسکچرز به ​​دنبال افزودن صفحه کربنی به سریع‌ترین کفش خود بود، این کار را با هدف افزایش استحکام بدون اضافه کردن وزن انجام داد. برای انجام این کار، این شرکت یک سیستم “winglet” با استفاده از یک پلیمر فیبر کربنی طراحی کرد که 40 درصد سبک تر از دیگرصفحات استفاده شده در مدل های دیگر است. بال‌های موز شکل در لبه‌های جلوی کفش به پای شما اجازه می‌دهد تا به صورت جانبی خم شود و در حین حرکت نیروها را به سمت جلو هدایت کند. همه چیزهای دیگر در این کفش به حداقل ممکن کاهش یافته است، از جمله رویه به رنگ مش شفاف و لایه نازک فوم Hyper Burst در زیر پا. دوام دراین مدل حرف اول را می زند. یک تستر تنها در 185 مایل، تقریباً تمام فوم زیر بال جانبی را از بین برد. او گفت: «این کفش مناسب برای افرادی است که به دنبال کفشی از فیبر کربن با حالت‌های فنری هستند و می خواهند اصلا خسته نشوند. »

GO run Max Road 5 دارای بیشترین بالشتک

اسکچرز

با وزنی حدود 8.3 اونسM)، 6.3 )اونس (W) است. با رویه فیبر کربن ارتقا یافته ، کفشی سبک است ولی کمی سنگین تر از Max Road 4.

Max road برای حرکت سریع در مسافت های طولانی تولید شده است. دارای مقدار زیادی فوم Hyper Burst است که برای کسب جایگاه اول در جوایز کفش RW 2022 کافی است. این مدل با فیبر کربن “H-plate” عرضه می‌شود تا حسی زیباتر هنگام پوشیدن در زیر پا داشته باشید. شیارهای بزرگ در قسمت زیره به کفش اجازه می دهد تا همراه با پای شما خم شود که باعث ایجاد گام های صاف می شود. اگرچه Max road 5 نسبت به نسخه چهارم خود کمی سنگین تر شده است، اما Max road 5 به گونه‌ای طراحی شده است که سبک و سریع باشد و دارای بالشتک کافی برای راحت نگه داشتن پاهای شما برای دویدن طولانی آخر هفته. یکی از آزمایش‌کنندگان گفت: «من در مورد آینده کفش های اسکچرز خیلی هیجان‌زده هستم زیرا کفش های تولیدی این برند از تولیدات آدیداس سبک‌تر است.”این یک جفت کفش بسیار مناسب برای دویدن است.”

GO run Speed ​​Freek بهترین برای تمرینات سرعتی

اسکچرز

وزن این مدل 7 اونس (M)، 5.8 اونس (W) است و دارای زیره میانی نسبتاً نرم است. برخی از آزمایش‌کنندگان به سایش اولیه زیره‌ها اشاره کردند

اگرچه با وزن سبک Speed ​​Elite قابل مقایسه نیست،اما Speed ​​Freek یک گزینه عالی برای تمرینات سرعتی است همان طور که ممکن است از نام آن حدس زده باشید. مانند Speed ​​Elite، به صفحات “winglet” ساخته شده از یک پلیمر فیبر کربنی تعبیه شده در زیره میانی مجهز شده است. آنها بازگشت انرژی را تقویت کرده و به راحتی پا نیز کمک می کنند. Speed ​​Freek همچنین دارای یک لایه ضخیم‌تر از فوم Hyper Burst برای دویدن راحت‌تر است و زیره آن از شکل راکر Hyper Arc Skechers استفاده می‌کند تا شما دوندگی نرم و کارآمدی داشته باشید. به‌علاوه، رویه نازک و قابل تنفس دارد تا وزن را کاهش داده و پاهای شما را خنک نگه دارد. یکی از تسترها گفت: این کفش با دارا بودن صفحه کربنی، وزن سبک و فوم Hyper Burst، دویدن را برای هر کسی لذت بخش می کند. وجود بالشتک زیاد باعث می‌شود در طول دویدن با سرعت زیاد، زمان کمتری با زمین تماس داشته باشم و مقدار بیشتر بالشتک هرگز احساس ناپایداری به من نمی دهد.

GO run Razor Trail بهترین کفش برای دویدن

اسکچرز

وزن این مدل 8 اونس (M)، 6.3 اونس (W) است. زیره کفش دارای فوم Hyper Burst است که باعث می شود در زیر پا احساس نشاط و راحتی کنید.

Razor Trail که از GO run Razor 3 اقتباس شده است، برای دویدن در مسیرهای متمرکز بر سرعت تولید شده است. دارای یک زیره تمام قد Hyper Burst برای احساس نرمی و یک زیره راکر برای حرکت سریع است. با این حال، برخلاف کفش‌های جاده‌ای این شرکت، Razor Trail با یک زیره Goodyear برای کشش قابل اعتماد در خاک عرضه شده است و شکل پهن‌تر زیره کفش، کمی ثبات را در زمین‌های ناهموار می‌افزاید. رویه رنگ مش نازک باعث صرفه جویی در وزن می شود. یکی از تسترها گفت: « اسکچرز GO run Razor Trail یک کفش بی نظیر و سریع است. «معمولاً، من متوجه می‌شوم که با این کفش‌های سریع، به راحتی می توانید بدوید. فوم Hyper Burst کمی سفت است، اما در هنگام اعمال فشار، اصلا آن را حس نمی کنید. برای دویدن روی ریشه‌ها و سنگ‌ها مناسب است با این که ممکن است کمی زمین زیر پایتان را احساس ‌کنید. تنها نکته عجیب در مورد این کفش ها این است که زیره آن‌قدر نرم است که وقتی روی سطوح سفت راه بروید، این سفتی را حس نمی کنید.

GO run Razor Excess 2 همه کاره ترین کفش این برند

اسکچرز

وزنی حدود 7.2 اونس (M)، 5.7 اونس (W)دارد و رویه آن قابل تنفس است.

رویه هیبریدی جدید دارد که ترکیبی از پارچه ای با تک رنگ مش نازک، پنجه جادارتر، صفحه H با کربن در زیره و یک لایه ضخیم تر از فوم Hyper Burstاست. فوم عالی و صفحه H باعث ایجاد حرکت سریع دونده می شود. مخصوصاً برای کسانی که سرعت بالا را ترجیح می‌دهند. جف دنگیت، معاون سردبیر آزمون RW، گفت: «من یک کفش نسبتا سفت، مانند Razor اصلی را دوست دارم، کفشی که محافظ پای من است و من موقع پوشیدن احساس خوبی دارم. »

GO run Forza 4 Hyper بادوام ترین کفش

اسکچرز

وزنی حدود 9.1 اونس (M)، 7 اونس (W) دارد و یکی از سبک ترین کفش های مقاومی است که ما آزمایش کرده ایم. برخی از آزمایش‌کنندگان گفتند که زیره میانی در دویدن های طولانی‌ کمی سفت است.

ویژگی اصلی این کفش داشتن زیره میانی که ترکیبی از فوم Hyper Burst و فوم Ultra Flight سفت‌تر در زیر قوس کفش است تا پاهای شما را در یک راستا نگه دارد. همچنین دارای یک زیره کامل ساخته شده از لاستیک گودیر برای چسبندگی و ثبات بیشتر است و رویه مشبک سبک وزن با یک پاشنه گیر تعبیه شده برای تناسب ایمن عرضه شده است. یکی از آزمایش‌کنندگان گفت: « این کفش برای روزهای بارانی مناسب است چون کششی که در جاده‌های خیس ایجاد می‌کرد را دوست داشتم. از سبک بودن آن به عنوان یک کفش مقاوم شگفت‌زده شدم. بالشتک نیز ارتجاعی است و تا پایان 17 مایل، من حرکت سریع خود را از دست ندادم. اسکچرز می خواهد تولید این کفش ها را متوقف کند، بنابراین اگر می خواهید یک جفت بخرید سریع عمل کنید.

حرف آخر: برای دویدن داشتن یک جفت کفش مناسب بسیار مهم است پس از کفش های اسکچرز یکی را انتخاب کنید تا از دویدن لذت ببرید.

هم اکنون از سایت همه چی اینجاست، دیدن کنید.

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر