0

معرفی 25 مدل از بهترین و شیک ترین کیف کمری در سال 2023

کیف کمری

 بهترین کیف کمری

شایان ذکر است که کیف کمری همه کاره هستند و به شما این امکان را می دهند که کارهایتان را بدون هیچ مشکلی انجام دهید. از اینرو هر شخصی به یکسری از این کیف کمری در کمد لباسش نیاز دارد تا بتواند در موقعیت های مختلف از آن ها استفاده کند. ما در بخش زیر به مدل های مختلفی از این فانی پک ها اشاره می کنیم.

کیف کمری

لازم به ذکر است که بدانید اولین فانی پک معرفی شده بر روی کمر قرار می گرفت، اما شما می توانید مدل های جدید را بر روی شانه نیز قرار دهید و یا اینکه به عنوان کیف کراس بادی از آن ها استفاده نمایید.

این کیف های کمری از مواد مختلف و مرغوبی ساخته شده اند. برخی از این کیف های کمری دارای جیب های ضد سرقت RFID هستند که از دزدیده شدن وسایل شما جلوگیری می کنند. این کیف های کمری کاملاً ضد آب هستند و در برخی از آن ها جیب های مخصوص بطری آب نیز وجود دارد.

ما در اینجا 25 مدل از بهترین و شیک ترین کیف کمری را در سال 2022 معرفی می کنیم.

25- Kibou Bag

کیف کمری

این مدل از فانی پک ها در رنگ های مختلفی موجود هستند و از چرم گیاهی ساخته شده اند. این کیف کمری دارای یک جیب ضد آب نیز می باشد.

لازم به ذکر است که در ابتدا این کیف کمری برای والدین کودکان خردسالی که در حال حرکت بودند، ساخته شده بود تا به راحتی بتوانند حرکت کنند و وسایل ضروری شان را در آن ها قرار دهند. اما در حال حاضر برای همه افراد یک انتخاب بسیار عالی محسوب می شود.

24- Kwaleo Utility Unisex Black Waist Pack

کیف کمری


در تولید این مدل از کیف کمری ها از ارتش الهام گرفته شده است. این یک کیف کمری مردانه و نسبتاً بزرگ است. آن دارای بند شانه ای قابل تنظیمی می باشد. این فانی پک ها در رنگ مشکی موجود هستند و در جیب جلوی آن ها لوگوی این برند با رنگ سفید قرار گرفته شده است.

از طرفی محفظه ی زیپ اصلی که در این مدل از کیف کمری ها وجود دارد، سبب می شود که شما بتوانید تمام وسایل ضروری تان را در آن جای دهید. محفظه ی زیپ داخلی نیز برای قرار دادن وسایل با ارزش بسیار عالی و مناسب می باشد.

23-  Jansport Mono Fifth Avenue Fanny Pack

کیف کمری

این کیف کمری از مواد با کیفیتی ساخته شده است و در رنگ های مختلفی موجود می باشد. این مدل از فانی پک ها یک انتخاب بسیار عالی برای افراد خوش سلیقه و خوش پسند است.

محفظه ی اصلی این کیف کمری برای وسایل ضروری شما به اندازه کافی بزرگ است. جیب جلویی زیپ دار نیز برای گذاشتن کلیدها و سایر وسایل ضروری تان بسیار عالی به نظر می رسد.

22- Lululemon Everywhere Belt Bag

کیف کمری

این کیف کمری کاملاً کاربردی است و می تواند همه نیازهای شما را برآورده سازد. این کیف کوچک از مواد ضد آب ساخته شده است که از خیس شدن وسایل شما جلوگیری می کند. از اینرو شما می توانید در هر نوع شرایط آب و هوایی از آن استفاده کنید و نگران وسایل تان هم نباشید.

این کیف کمری دارای جیب های داخلی و خارجی زیپ دار می باشد و در رنگ های متنوعی عرضه می شود و شما به راحتی می توانید آن را با لباس هایتان هماهنگ کنید.

21- Baboon to the Moon Fanny Pack

کیف کمری

جالب است بدانید که این کیف کمری بسیار مورد علاقه دوندگان است و برای آن ها این امکان را فراهم می کند که از هندزفری به هنگام دویدن استفاده کنند و بسیار لذت ببرند.

این کیف کمری برای ماجراجویی بسیار عالی است و به اندازه کافی نیز بزرگ می باشد تا شما بتوانید دوربین تان را در آن قرار دهید. همچنین آن از پارچه بادوام کوردورا و زیپ های YKK ساخته شده است.

20- Aer Day Sling Bag

کیف کمری

این کیف کمری از مواد بادوام و با تکنولوژی بالا ساخته شده است. آن دارای جیب های زیادی می باشد و بدون اینکه حجیم به نظر برسد، همه وسایل مورد نیازتان را در خود جای می دهد. لازم به ذکر است که آن در رنگ های خاکستری و مشکی موجود است و دارای بند قابل تنظیم نیز می باشد.

این کیف کمری دارای جیب زیپی بیرونی است که سبب راحتی شما می شود و شما می توانید در جیب داخلی آن اشیای قیمتی تان را قرار دهید. مدل نایلونی و پلی استر این کیف کمری می تواند یک انتخاب بسیار عالی و مناسب برای شما باشد.

19-  Longchamp Le Foulonne Leather Belt Bag

کیف کمری

این کیف کمری چرمی از طراحی بسیار زیبایی برخوردار است. آن از چرم مرغوب گاو ساخته شده است و در چندین رنگ نیز موجود می باشد. تنها نکته ی منفی ای که در مورد این کیف کمری وجود دارد، این است که مانند اکثرا کالاهای چرمی ضد آب نیست.

محفظه ی اصلی این کیف کمری به اندازه کافی بزرگ است تا وسایل ضروری شما را در خودش جای بدهد. همچنین آن دارای یک جیب زیپ دار اضافی در پشت است که برای گذاشتن وسایل با ارزشی مانند پاسپورت انتخاب بسیار عالی می باشد.

18-  Tumi Madison Hip Bag

کیف کمری

محفظه ی اصلی این کیف دو زیپ دارد. جیب پشتی آن مجهز به گیره مغناطیسی است و جیب جلو نیز دو زیپ دارد.

آن دارای بند قابل تنظیم با گیره فلزی است. از طرفی لازم به ذکر است که در قسمت داخلی این کیف کمری جیب برای گذاشتن کارت، بند کلید و ردیاب TUMI قرار دارد.

17- Bintu Barrel Fanny Pack

کیف کمری

این کیف کمری چرمی در دو رنگ مشکی و شتری موجود می باشد. همچنین آن از چرم اتیوپی تهیه شده است.

شایان ذکر است که این مدل کیف دارای یک کمربند سگکی و یک بسته مغناطیسی می باشد. محفظه ی داخلی آن به اندازه کافی بزرگ است که شما می توانید وسایل ضروری روزمره مانند کلید، تلفن و کیف پول را در آن جای دهید.

16- Les Second Leather Belt Bag

کیف کمری

کیف های چرمی ضد آب نیستند. این کیف کمری از چرم ایتالیایی ساخته شده است و از ظاهر بسیار ساده و در عین حال شیکی برخوردار می باشد که با هر لباسی زیبا به نظر می رسد. آن دارای بند قابل تنظیم نیز می باشد.

این کیف کمری دارای چهار جای کارت داخلی عالی است و نیازی نیست که شما کیف پول به همراه داشته باشید.

15-  Travelon Anti-theft Classic Waist Pack

کیف کمری

این مدل فانی پک برای مسافرت بسیار عالی و مناسب می باشد و از ویژگی بسیار زیادی نیز برخوردار است.

آن دارای جیب های بسیار زیادی است که شما می توانید وسایل مهم از جمله اسلات کارت RFID و پاسپورت را در آن قرار دهید.

14- Herschel Fourteen Waist Pack

کیف کمری

هرشل یکی از برندهای عالی محسوب می شود که در تولید کیف و کوله پشتی با کیفیت خوب تخصص بسیار زیادی دارد. این کیف کمری را شما می توانید بر روی کمر یا به صورت کراس بادی استفاده کنید.

از طرفی آن به شما این امکان را می دهد که وسایل ضروری روزمره خودتان را هر جایی که می روید با خود حمل کنید.

13-  Veckle Clear Fanny Pack

کیف کمری

این کیف کمری به اندازه کافی بزرگ نیست که شما بتوانید همه وسایل ضروری تان را با خود به همراه داشته باشید. آن کاملاً ضد آب است و وسایل شما را خشک نگه می دارد.

12- Superdry Edit Bum Bag

کیف کمری

این فانی پک از چرم با کیفیت عالی تهیه شده است و دارای بند قابل تنظیم همراه با بست فلزی می باشد.

محفظه ی اصلی این کیف دارای یک جیب داخلی است که با زیپ بسته می شود. همچنین محفظه ی بیرونی کوچک تر نیز با زیپ بسته می شود. این کیف کمری را شما می توانید بر روی کمر یا روی شانه استفاده کنید که در هر دو حالت بسیار شیک و زیبا به نظر می رسد.

11- Burberry Mini Check Bum Bag

کیف کمری

این کیف کمری از طراحی شطرنجی برخوردار است. در تهیه ی این کیف از چرم و پنبه با کیفیت عالی استفاده شده است. آن دارای ظاهری کلاسیک است که با هر لباسی زیبا به نظر می رسد. این کیف کمری برای تمام وسایل ضروری شما مناسب است.

لازم به ذکر است که آن دارای یک جیب زیپ دار در بخش جلویی می باشد که دسترسی شما را بسیار آسان می کند. شما می توانید این کیف را به راحتی بر روی شانه یا کمر خود به هر شکلی که می خواهید استفاده کنید.

10- Beklina Ribbed Belt Bag

کیف کمری


لازم به ذکر است که این کیف کمری در پنج رنگ مختلف عرضه ی بازار می شود. آن چرم است و بسیار زیبا و نرم به نظر می رسد.

این کیف از اندازه ی مناسبی برخوردار است و شما می توانید در رفت و آمدهای خود از آن استفاده کنید. همچنین آن برای حمل وسایل ضروری بسیار مناسب می باشد و دارای یک محفظه ی زیپ دار اصلی و یک بند قابل تنظیم است.

9- Dais Belt Bag

کیف کمری

این کیف چند منظوره Vavvoune با جزئیات حاشیه ای در بخش جلو خیلی زیبا به نظر می رسد. آن برای وسایل ضروری روزمره شما به اندازه کافی بزرگ است. از چرم با کیفیت ساخته شده است و ارزش آن را دارد که بابتش پول پرداخت کنید. این کیف از ظاهر بسیار لوکسی نیز برخوردار می باشد.

8- Going Places Belt Bag

کیف کمری


این کیف از برش بسیار ساده ای برخوردار می باشد و از چرم با کیفیت ایتالیایی ساخته شده است.

آن دارای بند است که قابلیت جدا و تنظیم شدن را دارد. شما می توانید از آن به عنوان کیف پول و همچنین کیف کمری استفاده کنید. محفظه ی اصلی این کیف دارای یک جیب داخلی کوچک است که از اشیا قیمتی شما به خوبی محافظت می کند.

7- Cherai Utility Belt Bag

کیف کمری

این کیف کمری زیبا از چرم با کیفیت ساخته شده است. برای همه مناسب می باشد و به طرق مختلف شما می توانید از این کیف همه کاره استفاده کنید.

6- Prada Odette Belt Bag

کیف کمری

پرادا به دلیل اینکه از مواد با کیفیتی در تولید کالاهای چرمی استفاده می کند، بسیار شناخته شده است. این کیف کمری نیز از این قاعده مستثنی نیست.

آن بسیار زیبا است و از چرم گوساله ساخته شده است و در جلوی آن لوگوی این برند قرار دارد. این کیف کمری با زیپ بسته می شود و دارای بندهای قابل تنظیم می باشد که قابلیت جدا شدن را دارند.

5-  Bree Belt Bag by Rebecca Minkoff

کیف کمری

این کیف مینیمالیستی از Rebecca Minkoff یک اکسسوری ایده آل است. این فانی پک از طراحی بسیار ساده ای برخوردار است و بسیار مجلل می باشد و از چرم گاوی ساخته شده است و خیلی نرم به نظر می رسد.

این کیف دارای یک محفظه ی زیپ دار اصلی و جیب های داخلی زیپ دار می باشد. این کیف کمری شیک را شما می توانید با هر لباسی هماهنگ کنید. آن به اندازه کافی جا دارد که بتواند همه وسایل شما را در خودش جای دهد.

4- Loewe Mini Gate Calfskin Leather Belt Bag

کیف کمری

این کیف کمری Loewe از مواد اولیه مرغوبی ساخته شده است. محفظه ی اصلی این کیف به اندازه ی کافی بزرگ است که تمام وسایل ضروری شما را بتواند در خودش جای دهد. آن دارای بند قابل تنظیم نیز می باشد. از طرفی این کیف کمری Loewe دارای بند گره دار در بخش جلویی می باشد.

3- Fendi Logo Leather Belt Bag

کیف کمری

آن بسیار ساده و در عین حال شیک می باشد. از چرم مرغوبی تهیه شده است و لوگوی  Fendiدر قسمت جلویی قرار گرفته است که سبب هر چه شیک تر شدن آن شده است.

2- Gucci Matelasse Leather Belt Bag

کیف کمری

این مدل از فانی پک ها به عنوان یکی از بهترین کیف های کمری طراحی شده در بازار شناخته شده است.

آن از طراحی بسیار شیکی برخوردار است. همچنین در پنج اندازه مختلف و سه رنگ مختلف نیز موجود می باشد.

  1. Dagne Dover Ace Fanny Pack
کیف کمری

این کیف همه کاره و بسیار شیک است و از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار می باشد. در تولید این کیف کمری از مواد نئوپرن استفاده شده که در برابر آب مقاوم هستند و دارای چندین رنگ مختلف برای انتخاب می باشند.

لازم به ذکر است که آن دارای چندین جیب در بخش داخل می باشد که برای پول نقد و کارت های شما بسیار مناسب است. همچنین آن دارای بند قابل تنظیم نیز می باشد.

لینک منبع: luxatic

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر