0

پلتفرم مد لوکس farfetch برای حمایت از طراحان سیاه پوست راه اندازی شده است.

مد لوکس

پلتفرم مد لوکس farfetch در حال راه اندازی ابتکاری جدید به نام Farfetch Futures می باشد تا بتواند به آسانی از طراحان سیاه پوست و اقلیت های قومی حمایت کند.

Farfetch Futures از سال 2020 به حمایت از طراحان سیاه پوست پرداخته است. این امر باعث شد تا ارزش ناخالص کالا (GMV) نسبت به سال 2019، 66 درصد افزایش پیدا کند.

مد لوکس

هدف فارفچ افزایش دید و آگاهی جوامعی است که کمتر در صنعت مد حضور دارند.

طراح بریتانیایی گریس ولز بونر به عنوان شریک تجاری فارفچ فیوچر انتخاب شده است. قطعات انحصاری مجموعه ی فصول بهار و تابستان 2022 ولز بونر در کنار قطعاتی که از سبک آفریقای غربی الهام گرفته اند، بسیار عالی هستند.

گریس ولز بونر، بنیان گذار ولز بونر در بیانیه ای اعلام کرده است که ما برای مشارکت با مد لوکس Farfetch به عنوان بخشی از برنامه ی فارفچ فیوچر بسیار هیجان زده هستیم. این بسیار مهم است که بستر مناسبی برای طراحان با طیف وسیعی از پیشینه های فرهنگی و سنتی فراهم شود.

مد لوکس

از طرفی ولز بونر معتقد است که در این پروژه تجملات اروپایی با روح آفریقای آتلانتیک ترکیب شده است که زیبایی جاودانه ای را منعکس می کند. همچنین در آخر نیز اعلام می کند که من از حمایت مد لوکس فارفچ از ماموریت ولز بونر سپاسگزارم.

Ronojoy Dam مدیر برند فارفچ نیز معتقد بر این است که فارفچ یک پلتفرم لوکس است و آن نشان دهنده ی سبک جهانی و تبادل فرهنگی می باشد. تنوع نژادی و برابری یک امر بسیار مهم است. بنابراین ما برای پیشرفت نیاز به تنوع افراد و ایده ها داریم. همچنین ما کاملا به این امر متعهد هستیم و امیدواریم که بتوانیم در این راه گام های مثبتی را برداریم که بسیار دلنشین می باشد.

لینک منبع: fashionunited

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر