0

سامسونگ گلکسی Z Fold4 از دوربین 108 مگاپیکسلی گلکسی اس 22 اولترا استفاده می کند

سامسونگ گلکسی Z Fold4

سامسونگ گلکسی Z Fold4

سامسونگ گلکسی اس 22 اولترا به عنوان یکی از بهترین گوشی های هوشمند با دوربین در بازار معرفی شد.

(منبع: OW_Icicle)

به تازگی یک افشای جدید گزارش می دهد که سامسونگ قرار است گلکسی Z Fold4 را به همان دوربین 108 مگاپیکسلی در گلکسی S22 اولترا مجهز کند. این امر پس از آن صورت می‌گیرد که در اوایل هفته گزارش ‌هایی مبنی بر استفاده از لنز زوم ۳ برابری در گوشی ‌های گلکسی اس ۲۲ منتشر شد.

چند روز پیش، گزارش ‌هایی منتشر شد که نشان می ‌داد سامسونگ گوشی تاشو پریمیوم آینده خود، گلکسی Z Fold4 را به دوربین تله‌فوتو 3 برابری گلکسی S22 و S22+ مجهز خواهد کرد. به نظر می رسید که کیفیت دوربین بهتر می شود.

سامسونگ گلکسی Z Fold4

Word on the grapevine اکنون ادعا می کند که Galaxy Z Fold4 با استفاده از دوربین 108 مگاپیکسلی یک گام فراتر خواهد رفت. تعجبی هم نیست، اما همان 108 مگاپیکسل HM3 در Galaxy S22 اولترا پیش از این شایعه شده بود، اما به نظر می رسد کمی دقیق تر باشد، زیرا توسط افشاگر دوهیون کیم گزارش شده است که شهرت خوبی برای ارائه اطلاعات مربوط به سامسونگ برای خود دست و پا کرده است.

این به این معنی است که عملکرد دوربین گوشی گلکسی Z Fold4 قرار است مطابق با قیمت 1799 دلاری آن باشد. گوشی Galaxy Z Fold3 سال گذشته با این قیمت عرضه شد، و خریداران ممکن است از پرداخت این مبلغ برای دستگاهی با دوربین های بدتر از گلکسی S21 اولترا ناامید شده باشند. بعید به نظر می رسد امسال چنین باشد، زیرا گفته می شود که گلکسی Z Fold4 سخت افزار دوربین را با گلکسی اس 22 اولترا به اشتراک می گذارد، البته با وجود عدم وجود لنز زوم پریسکوپ 10 برابری.

notebookcheck

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر