0

عینک افتابی دخترانه و ویژگی هایی که موقع خرید باید به آن ها توجه کنیم.

عینک افتابی دخترانه و ویژگی هایی که موقع خرید باید به آن ها توجه کنیم.

عینک افتابی دخترانه و ویژگی هایی که موقع خرید باید به آن ها توجه کنیم.

در این مقاله می خواهیم درباره ی خرید عینک افتابی دخترانه صحبت کنیم و برای شما بیان کنیم که برای خرید اینترنتی و یا حضوری چه فاکتورهایی را بررسی و چک کنید تا خریدی موفق و بدون پشیمانی را تجربه کنید پس تا انتها با ما همراه باشید.

در حین خرید عینک آفتابی دخترانه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

 قبل از خرید عینک افتابی دخترانه با کیفیت باید اطلاع داشته باشید که عینک افتابی مناسب از چشم دربرابر اشعه های مضر حفاظت می کند و این به معنای این است که عینک افتابی خوب باید استاندارد های لازم را در رابطه با حفاظت از چشم داشته باشد مثلا در برابر اشعه ی فرا بنفش از چشمان شما حفاظت کند و مانع رسیدن اشعه ی آن به چشمان شما شود.

برای فهمیدن اینکه عینک دودی شما استاندارد است یا خیر می توان به چشم پزشکی ها و مراکز معتبر فروش عینک مراجعه کرد و از آن ها خواست که عینک شما را بررسی کنند همچنین خرید اینترنتی از برندهای معتبر هم یکی دیگر از راه های خرید عینک استاندارد است چرا که همه ی برند های معتبر و محبوب عینک های خود را مطابق با استاندارد های روز جهانی عرضه می کنند.

از لایه های حفاظتی می توان به UV 400 اشاره کرد و این به معنای این است که این لایه حتی مانع رسیدن کمترین اشعه های خورشید به چشم خواهد شد از دیگر نکاتی که قبل از خرید عینک باید به آن ها توجه کنید موارد زیر می باشد.

عینک افتابی دخترانه و ویژگی هایی که موقع خرید باید به آن ها توجه کنیم.
  • شما عینک را برای چه کاری و چه فصلی می خواهید تهیه کنید؟

خوب است قبل از خرید انتظارات خود از عینک افتابی را مشخص کنید به طور مثال می خواهید آن را برای فصل تابستان و یا زمستان تهیه کنید همچنین چند ساعت در روز می خواهید از عینک خود استفاده کنید علت فهمیدن استفاده ی عینک در طولانی مدت و ساعات بسیاری از روز به این دلیل است یک عینک سبک برای راحت تر بودن نیاز دارید یا خیر؟

همچنین فریم عینک ها برای فصل ها و اب و هواهای مختلف و استفاده در مناطق کم نور و پر نور متفاوت می باشد برای نمونه عینک های مناسب هوای ابری و یا برفی با عینک های مورد استفاده در تابستان متفاوت می باشد.

از دیگر کارهایی که بعد از مشخص کردن معیارهای خود برای خرید عینک باید انجام دهید این است که مقدار هزینه ای که قرار است برای خرید عینک افتابی صرف کنید را به طور دقیق مشخص کنید که در حین انتخاب عینک با کمبود بودجه مواجه نشوید.

خوب است اگر بدانید که ارزان بودن و تنها زیبایی عینک نباید ملاک شما برای انتخاب باشد چرا که ممکن است یک عینک بدون استاندارد و بی کیفیت را خریداری کنید که در طولانی مدت به چشمان شما اسیب می زند پس سعی کنید عینک افتابی دخترانه مورد نظرتان را با قیمت معقولی و از بند معتبری تهیه کنید.

لازم به ذکر است عینک افتابی مناسب به گونه ای می باشد که اگر آن را روبه روی صفحه ای دارای طرح و خط تکان دهیم هیچ تغییری در اشکال ایجاد نکند.

  • به مدل صورت خود توجه کنید.

از دیگر نکاتی که قبل از خرید عینک افتابی باید توجه کنید این است که فرم صورت شما دقیقا چگونه است شناختن فرم صورت نه تنها برای انتخاب عینک مفید است بلکه برای مدل مو و ارایش هم بسیار کاربردی خواهد بود.

صورت شما یکی از حالت های مثلثی روبه بالا با پایین، لوزی و یا مربعی، مستطیلی، گرد، بیضی خواهد بود که هر مدل عینک اصولا بیشتر به نوعی صورت خواهد امد و برای اشنایی بیشتر شما با انواع صورت و عینک هایی که به هر مدل صورت می اید در ادامه عکسی قرار خواهیم داد.

همچنین خوب است که به رنگ و تناژ پوست خود هم توجه کنید تا رنگ عینک افتابی دخترانه خود را هم مناسب با رنگ پوست خود انتخاب کنید.

عینک افتابی دخترانه و ویژگی هایی که موقع خرید باید به آن ها توجه کنیم.
  • انتخاب جنس عینک افتابی

انتخاب کردن جنس و فریم عینک آفتابی هم بسیار مهم است چرا که عینک ها در انواع فلزی و پلاستیکی طراحی و به بازار عرضه شده اند و هر یک به طور جدا دارای ویژگی ها و مشخصات خاص خود هستند.

عینک های پلاستیکی نسبت به عینک های فلزی سبک تر می باشند همچنین از قیمت کمتری هم برخوردارند از دیگر تفاوت های عینک های پلاستیکی و فلزی می توان گفت که عینک افتابی دخترانه پلاستیکی با استفاده ی مداوم و مکرر در تابستان به مرور ساییده خواهد شد.

  • شناختن تمامی و یا بیشتر مدل های عینک های افتابی

عینک های افتابی با برند های معتبری موجود در بازار هستند که اصولا هر برند دارای انواع مختلفی هم می باشد و به دلیل تنوع در فریم عینک ها خوب است که هر شخص تا حدودی عینک ها را بشناسد.

از  انواع عینک افتابی دخترانه می توان به عینک های پروانه ای، گربه ای، گرد، ویفرر، خلبانی، دایره ای، چند ضلعی، مربعی و… را نام برد و همانطور که می دانید و بیان کردیم هر مدل فریم عینک بیشتر به یک مدل صورت خواهد امد.

اگر به دلیل فایده های خرید اینترنتی مثل تخفیفات، ارسال درب منرل، قیمت های مناسب و… می خواهید عینک مورد نظرتان را از سایت های فروش عینک سفارش دهید خوب است که دقت کنید سایت مورد نظر دارای نماد اعتبار باشد و همچنین قبل از خرید به خوبی مقایسه ی عینک مورد نظر را با سایر عینک ها از همه لحاظ انجام دهید.

  • اندازه ی قاب عینک افتابی

باید توجه کرد که عینک افتابی دقیقا اندازه ی صورت شما باشد و نه کوپک تر و یا بزرگ تر اما می بهتر است که عینک افتابی دخترانه یخود را نسبت به چشمان خود اندکی بزرگ تر انتخاب کنید به گونه ای که تا نزدیکی بالای ابروی شما را بگیرد و نه کل ابرو را این کار موجب حفاظت عینک افتابی دخترانه از اطراف چشم که نازک تر می باشد  می شود.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر