1

GoPro Hero 10 Black Bones به عنوان یک دوربین فوق سبک 5.3k برای پهپادهای FPV معرفی شده است.

GoPro

گوپرو از Hero 10 Black Bones رونمایی کرده، یک دوربین 54 گرمی که برای پهپادهای FPV طراحی شده است. هم اکنون، این دوربین محصول انحصاری ایالات متحده است که قیمتش از 399.99 دلار آمریکا شروع می شود. با این حال

GoPro قیمت دوربین را در بازارهای دیگر، مانند آلمان و بریتانیا، اعلام کرده است.

الکس آلدرسون، 04/12/2022 … لوازم جانبی گجت دوربین

GoPro Hero 10 Black Bones به اندازه کافی سبک است که قابلیت این را دارد تا توسط پهپاد FPV حمل شود.

(منبع تصویر: گوپرو )

GoPro

GoPro از Hero 10 Black Bones ،به عنوان یک عضو جدید در مجموعه Hero 10 رونمایی کرده است.

Hero 10 Black Bones که مشابه همان دوربین، CPU،لرزشگیر ویدیو HyperSmooth و لنز مشابه Hero 10 Black ساخته شده است، می‌تواند با کیفیت 4k با سرعت 120 فریم در ثانیه یا 5.3k با سرعت 60 فریم در ثانیه فیلمبرداری کند. همانطور که از اسمش پیداست، Hero 10 Black Bones یک نسخه ساده شده و اوریجینال از Hero 10 Black است که برای نشستن بر روی پهپادهای با نمای اول شخص (همان مدلFPV)طراحی شده است.

به طور ویژه، GoPro باتری، نمایشگر، بلندگوها و بدنه و کیس ضد آب Hero 10 Black را کنار گذاشته است. به همین خاطر، Hero 10 Black Bones در مقایسه با Hero 10 Black 150 گرمی،تنها 54گرم وزن دارد. از لحاظ تئوری، کاهش وزن 96 گرمی این اجازه را به Hero 10 Black Bones می دهد تا توسط پهپادهای بیشتری حمل شود، و در طی این فرایند عمر باتری آنها افزایش می یابد.

منبع تصویر:GoPro

متأسفانه، عدم وجود باتری داخلی (توکار) ایجاب می کند تا ان را به باتری پهپادهای FPV متصل کنید. به گفته GoPro، Hero 10 Black Bones نقش وکارکرد یک اتصال صنعتی FPV استاندارد را داراست و می تواند توسط باتری های 5-27 ولتی تغذیه و شارژ شود. در حال حاضر، GoPro Hero 10 Black Bones را با ‌عنوان «فقط ایالات متحده» لیست می‌کنند، جایی که با داشتن اشتراک 1 ساله گوپروبا قیمت 399.98 دلار آمریکا به فروش می رسد. با این حال،این شرکت ،این دوربین را در وب سایت های آلمان و بریتانیا به ترتیب 529.99 یورو و 479.99 پوند قیمت گذاری کرده است.

جهت اطلاع، اشتراک GoPro شامل پشتیبانی نامحدود ابری، آپلود و بارگذاری خودکار و استفاده از برنامه (کو ایک) Quik است. بعلاوه، گوپرو محصولات خود را با 50 درصد تخفیف در وب‌سایت خود و با ارائه خدمت «تعویض بی چون و چرای دوربین » عرضه می‌کند.در عوض،خرید دوربین Hero 10 Black Bones بدون داشتن اشتراک درGoPro ، 499.99دلار آمریکا هزینه دارد.

هنوز معلوم نیست که چرا GoPro در حالی که قصد دارد دوربین Hero 10 Black Bones را فقط در ایالات متحده بفروشد، ان را در سایر وب سایت های منطقه ای نیز لیست می کند.

GoPro

GoPro Hero 10 Black را از آمازون خریداری کنید

GoPro
GoPro

منابع:

GoPro via DroneDJ

لینک فایل ترجمه شده:

NotebookCheck.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  1. محمددیبا گفت:

    سلام قیمت چند

مشاهده بیشتر