0

معرفی 23 مدل کفش پاشنه بلند زنانه شیک و زیبا 2022

پاشنه بلند زنانه

کفش پاشنه بلند پهن

اگر پوشیدن کفش پاشنه بلند را دوست دارید اما با پاشنه باریک راحت نیستید،می توانید کفش هایی با پاشنه پهن را انتخاب کنید. این مدل از پاشنه کفش زنانه به میزان قابل توجهی پهن هستند، به همین دلیل وزن شما بهتر توزیع می شود و در نتیجه فشار کمتری را در جلوی پای خود حس می کنید. این کفش ها با پاشنه پهنی که دارند به شما این امکان را می دهند که به مدت طولانی روی پای خود بایستید.

کفش پاشنه بلند

1. کفش پاشنه پهن مدل میو میو

کفش پاشنه بلند

ازبهترین مارک ها دربازاربرای پاشنه های پهن مدل میومیو است. این ماری جونز صورتی دورنگ ساخته شده از چرم دارای یک بند تزئین شده با حلقه زنجیر و مروارید مصنوعی است.

پاشنه شعله ور

مدل پاشنه این کفش شمارا به یاد دهه 1970 می اندازد. همان طور که از نامش پیداست این مدل از پاشنه از کف کفش بیرون می زند و قسمت انتهایی آن وسیع تر است. این سبک کفش دیگر مد نیست.

کفش پاشنه بلند

2. کفش پاشنه شعله ور مدل گوچی دات کام

کفش پاشنه بلند

پاشنه های شعله ور مدل گوچی از جنس چرم به رنگ صورتی حبابی، در رنگ های کرم و پوست ماری نیز وجود دارد.

زمینه کفش

لژها نوعی پاشنه هستند که اگر پوشیدن پاشنه های سنتی را دوست نداشته باشید آنها جایگزین خوبی هستند. این نوع پاشنه کفش زنانه مدل های مختلفی دارند که بسته به ترجیح خود می توانید پاشنه پلت فرم و یا مدل دیگری از آن که از جلو به عقب کل پایه به طور یکنواخت و در یک سطح است.

مزیت فرم صاف این پاشنه در این است که اگر پایتان را نکشید می توانید به راحتی با آن راه بروید. اما حفظ تعادل در نوع سنتی پاشنه کمی سخت تر است.

کفش پاشنه بلند

3. صندل آکوازورا

کفش پاشنه بلند

آواز را همیشه جالب ترین و ظریف ترین طرح های فانتزی را ارائه می دهد. این مدل با پاشنه های پلت فرم 5 اینچی و یک لژ 1.5 اینچی قد فرد را به طرز قابل توجهی بلند می کند در حالی که بافت فلزی براق آن به راحتی مورد توجه قرار می گیرد.

پاشنه های متراکم

اگر دوست دارید پاشنه کفش شما کمی حجیم تر باشد، مدل پاشنه کفش زنانه انتخاب شماست. این نوع پاشنه از آنجا گرفته شده است که وقتی به پاشنه پا نگاه می کنید معمولا به نظر می رسد با چیدن لایه های چوب روی هم ساخته شده اند.

این پاشنه معمولا کمی بزرگتر از پاشنه کفش های معمولی هستند و به احتمال زیاد به سبک لژ هستند.

کفش پاشنه بلند

4. چکمه های ضد آب تیمبرلند

کفش پاشنه بلند

این مدل کفش با پاشنه فشرده و متراکم خود که از ساق آن تا روی مچ پا ادامه داشته و با بند بسته می شود یک انتخاب جذاب برای خیلی از افراد است. این نیم بوت ها دارای فناوری ضدآب هستند و در رنگ های مشکی و قهوه ای عرضه‌ می شوند.

اشکال پاشنه

اکنون شما در مورد، ارتفاع و عرض پاشنه اطلاعات دارید اما در مورد انواع مختلف شکل پاشنه چطور؟ از ساده و سرراست گرفته تا بسیار سبک انتخاب ها

بی پایان هستند.

پاشنه های کاما

این مدل از پاشنه کفش زنانه نوعی کفش پاشنه بلند زنانه است که برای توصیف یک جمله طراحی شده است. همچنان که از نامش پیداست یک پاشنه منحنی شکل شبیه پاشنه گربه ای است اما ارتفاع آن خیلی بیشتر است.

طراحی لطیف مدل پاشنه کفش زنانه کاما باعث می شود آنها برای یک موقعیت خاص مثلا در مهمانی ها مناسب تر باشند اما نمونه هایی از آنها را نیزمی توانید برای دفتر کارپیدا کنید.

کفش پاشنه بلند

5. کفش پاشنه کاما مدل صندل های گایت

کفش پاشنه بلند

اگرچه ممکن است فکرکنید پاشنه های کاما چندان کاربردی نیستند اما با دیدن این صندل قطعا نظرخود را تغییر می دهید. پاشنه های 2 اینچی این صندل که از چرم به رنگ ماسه ساخته شده اند با انحنای کوچک خود یک سبک راحت هستند.

پاشنه مخروطی

پاشنه های مخروطی برای هر مناسبتی منتخب می شوند. این مدل از پاشنه کفش زنانه معمولا قاعده ضخیم تری دارد که به نوک کوچکتری منتهی می شود. بیشتر طراحان این سبک را یک سبک بی پایان می دانند. پاشنه مخروطی نوع دیگری از پاشنه بلند است که برای پوشیدن راحتی بیشتری دارد. پاشنه های آنها ارتفاعی بیش از 3اینچ دارند که چون قاعده پهن تری دارند به شما اطمینان بیشتری می دهند تا قدم بردارید.

کفش پاشنه بلند

6. کفش پاشنه مخروطی مدل الکساندر ووتیر

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه مخروطی با چاپ طرح حیوانات روی خود و بدنه پاشنه متداول شده است. بند مچ پای آن از جنس جیر و متضاد با رنگ زمینه کفش است که با یک سنجاق کریستالی تزئین شده است.

پاشنه های تزئینی

خانوم های شیک پوشی که می خواهند هر تیکه از پوشش آنها جذابیت خاص خودش را داشته باشند، از پاشنه های تزئینی استقبال می کنند. در این مدل از پاشنه کفش زنانه معمولا عنصر طراحی روی پاشنه آنها ارائه می شود. این تزئینات ازیک کریستال گرفته تا یک گل می تواند استفاده شود.

کفش پاشنه بلند

7. کفش پاشنه تزئینی مدل شوتز

کفش پاشنه بلند

این مدل ازپاشنه کفش زنانه از جنس بامبوبوده که ارتفاعی در حدود 2.5 اینچ دارد. رنگ سبز ملایم و طرح بندی که تا روی مچ پا ادامه دارد خیلی جذاب و ازطرفی پوشیدن آن بسیار راحت است.

کفش پاشنه فرانسوی

ارتفاع این مدل از پاشنه مشابه مدل گربه است اما از طرف دیگر تا حدودی به پاشنه شعله ور نیز شبیه است. پاشنه شعله ور در انتها پهنای بیشتری دارند و کف آن به طور قابل توجهی از پایه بازتر است در حالی که پاشنه فرانسوی کمتر برجسته بوده و در عوض یک منحنی واضح از پایه تا انتهای پاشنه دارد.

این مدل پاشنه کفش زنانه از دوران پادشاهی لویی چهاردهم ریشه می گیرند و در اصل نمادی برای اشراف از جمله مردان دیده می شدند. دنیای مد امروز برای ثبات بیشتر آنها را با پاشنه های کوتاهتری ارائه می دهند.

کفش پاشنه بلند

8. کفش پاشنه فرانسوی مدل بوتگا ونتا

کفش پاشنه بلند

این مدل از پاشنه فرانسوی چرمی به رنگ سبز کاج و تجهیزات زیبا از طلای BV، مطمئنا در لیست علاقمندی های شما قرار می گیرند.

پاشنه قرقره ای

شايد به نظر شما پاشنه های فرانسوی کمی کوتاه باشند در این صورت ممی توانید مدل پاشنه کفش زنانه قرقره ای را انتخاب کنید. این مدلی دیگری است که کمی دیرترازپاشنه کفش فرانسوی در دوره باروک و روکوکو در اروپا به وجودآمده است.

در حالی که ارتفاع پاشنه فرانسوی معمولا هرگز بیشتر از 2 اینچ نیست یک پاشنه قرقره می‌تواند بسیار بلندتر باشد اما همان منحنی زیبا را در پاشنه فرانسوی حفظ کند. دلیل نامگذاری این پاشنه شباهت ظاهر آن به قرقره روی ماشین چرخان است. در دهه 1950 اوج محبوبیت این مدل از پاشنه کفش زنانه بود.

کفش پاشنه بلند

9. کفش پاشنه قرقره ای مدل استلا مک کارتنی

کفش پاشنه بلند

یک کفش برای همه زمان ها همین مدل استلا مک کارتنی است که پاشنه های 2 اینچی آن سازگار با محیط زیست بوده و برای استفاده در طول روز و شب مناسب است. پاشنه قرقره ای، رنگ سفید، جنس چرم و زنجیر طلایی مچ پای آن،یک کفش خواستنی و جذاب را به نمایش می گذارد.

پاشنه سراسری

راه رفتن با این پاشنه ها برای بسیاری از افراد راحت از انواع دیگر پاشنه ها می باشد چرا که این مدل از پاشنه کفش زنانه به ترتیب و به طور یکنواخت روی هم چیده شده و از پاشنه پا خیلی خوب حمایت می کند.

این مدل از پاشنه ها را بیشتر از مدل های سنتی می توانید بپوشید و با اطمینان قدم بردارید، از طرفی آنه برای بلندتر نشان دادن قد شما یک انتخاب هوشمندانه محسوب می‌شوند.

کفش پاشنه بلند

10. پاشنه سراسری مدل جیل ساندر

کفش پاشنه بلند

با توجه به اینکه کفش های نامناسب زیادی در بین مردم طرفداردارد اما کفش پاشنه سراسری مدل جیل ساندر قلب شما را خواهد برد. کفشی ساده با کفه چوبی وروی چرمی ساده با اسلای بک خود، راحتی را برایتان به ارمغان می‌آورد.

صندل های سراسری

این مدل از صندل های پاشنه سراسری نسخه کامل یک صندل تابستانی است که پاهای شما را یا از روی مچ و یا روی انگشتان محکم می کند. این مدل از پاشنه کفش زنانه می توانند از بالا یا پایین پوشیده شوند و یک گزینه عالی برای یک لباس بهاری یا تابستانی است.

کفش پاشنه بلند

11. صندل پاشنه سراسری مدل گوچی اسپادریل

کفش پاشنه بلند

آیا این صندل های سراسری گوچی یکی از زیباترین کفش های تابستانی نیستند؟ با رنگ سفید خود بر روی پاشنه ای با ترکیب رنگ قرمز و سبز متضاد و با تزئین حرف G روی بند آن فوق العاده به نظر می رسند.

اسپادریل

در حالی که بیشتر مردم اسپادریل ها را یک مدل جدا فرض می کنند اما کف کامل و پاشنه های سراسری و فشرده آنها، باعث می شوند که در زیرمجموعه پاشنه های سراسری محسوب شوند. این کفش های الهام گرفته از اسپانیا معمولا یک کف خارجی دارند که با طناب یا الیاف ساخته می شوند در حالی که قسمت رویی آنها از جنس بوم یا پنبه ساخته شده است. پاشنه کفش زنانه مدل اسپادریل می تواند برای انواع مناسبت ها و با توجه به نوع لباستان انتخاب شود.

کفش پاشنه بلند

12. صندل اسپادریل مدل گوچی

کفش پاشنه بلند

صحبت از اسپادریل ها، پاشنه های سراسری و کفش های زیبای گوچی است. در اینجا ما یک گزینه خارق‌العاده دیگر برای بررسی داریم. این صندل تابستانی که روی پارچه جین آن حرف GG از برند گوچی چاپ شده است، با حاشیه چرم قهوه ای همه باهم این صندل را برگزیده می کنند.

چکمه های پاشنه دار

مدل های مختلف پاشنه کفش زنانه در چکمه ها نیز وجود دارند، بیایید باهم نگاهی به انواع آنها بیندازیم.

چکمه های مچ پا

این مدل از چکمه این روزها محبوبیت خیلی زیادی دارد چرا که در فصل های مختلف می توان آن را پوشید. اگر شما در وسط تابستان یک چکمه تا زانو بپوشید خیلی عجیب به نظر می رسد اما چکمه های مچ پا را می توانید در هر فصلی و متناسب با لباس خود بپوشید.

این بوت های مچ پا می توانند انواع مختلفی از پاشنه را داشته باشند از جمله کوبایی، بلوکی، پاشنه دار و حتی تزئینی.

کفش پاشنه بلند

13. چکمه های مچ پا طرح چرمی گوچی

کفش پاشنه بلند

این کفش مخصوص بوت گوچی با زیره لاستیکی و چرم مشکی خود ساخته شده تا ظاهر پاییزی شما را جذاب تر کند. این یک طراحی الهام گرفته از طبیعت گردی است که با بندهای متضاد سفید، سگک های طلایی و یک نوار مارک همراه است.

چکمه های بالای زانو و روی زانو

هر دوی این چکمه ها ظاهر شما را جذاب می کنند با این تفاوت که چکمه های تا زانو و پاشنه بلند بسته به نوع لباس اداری شما می تواند یک پوشش حرفه ای محسوب شود. چکمه های بالای زانو کاملا بر خلاف چکمه های زانو هستند و برای پوشش های رسمی و اداری کاربرد ندارند و معمولا در دورهمی ها پوشیده می شوند.

کفش پاشنه بلند

14. چکمه های چرمی تا زانو مدل جیمی چو بریون

کفش پاشنه بلند

چکمه های تا زانو با افزودن کمترین پاشنه بسیار زیبا می شوند. مدل جیمی چو از چرم بژ درجه یک ساخته شده است و دارای پنجه مربع شکل است. دوخت رویه چکمه با الهام از غرب تک رنگ و دارای طرحی ساده می باشد. پاشنه کفش زنانه مدل فشرده آن با یک آرم کوچک JC امضا شده است.

زنجیر

نوعی پاشنه است که با طراحی اسلای بک پاشنه باز به کفش متصل است و به جای بند مچ پا در پشت پای شما قرار گرفته و کفش را محکم در پای شما نگه می دارد.

این مدل کفش می توانند جلو بسته یا جلوباز باشند که در هر صورت پاهای شما را بلندتر نشان می دهند.

کفش پاشنه بلند

15. کفش زنجیری مدل جیمی چو ری

کفش پاشنه بلند

این مدل از پاشنه کفش زنانه اسلای بک زنجیر در تمام جزئیات خود ظرافت خاصی را استفاده کرده است. قسمت رویی آن از چرم بره سفید رنگ با بندهای متضاد سیاه رنگ برای حس مدرن بودن استفاده شده است.

پاشنه پا

این مدل از کفش ها در قسمت جلوی پا باز هستند که در بعضی از آن ها خیلی کوچک و در برخی دیگر این دهانه بزرگتر است. سبک های اسلای بک مانند peep-toe می توانند با انواع پاشنه ها کار کنند.

کفش پاشنه بلند

16. کفش پاشنه پا مدل پولینی

کفش پاشنه بلند

این مدل از چرم به رنگ بنفش پرهیجان در ایتالیا ساخته می شود که در قسمت جلویی با جزئیات طراحی شده است که زیبایی آن را دوچندان کرده است.

خال ها

این سبک ها کفش هایی هستند که هیچ نگهدارنده ای در قسمت مچ پا ندارند و قسمت جلویی آن ها می تواند یا نوک تیز، گرد، مربعی و یا هر شکل دیگری باشد. در این سبک، مدل پاشنه کفش زنانه هر طرح و سبکی از پاشنه را می پذیرد. در دهه 90 این مدل ها محبوب بودنداما به تازگی هم درحال برگشت به دنیای مدهستند.

کفش پاشنه بلند

17. خال های پاشنه دار مول های آتیکو بلوک

کفش پاشنه بلند

مدل های آتیکو از رنگ خود تا پاشنه های مثلث مجسمه ای خود، آن را در کانون توجه قرار داده است. آنها از ساتن نارنجی روشن ساخته شده اند و داری یک کف چرمی به همان رنگ هستند. پاشنه های بلوک 4 اینچی راه رفتن را در طول روز برای شما راحت می کند.

پاشنه های قطع شده

این مدل پاشنه کفش زنانه معمولا طرحی دارند که می توانید پاهایتان را در سراسر بدنه کفش مشاهده کنید و از طرفی مانند سایر مدل های کفش، می توانند با انوع مختلفی از پاشنه ها ارائه شوند.

کفش پاشنه بلند

18. کفش پاشنه قطع شده مدل بوتگا ونتا

کفش پاشنه بلند

قسمت فوقانی از رویه چرمی و پارچه ای دارای Heels صفحه های توری در روشن ترین رنگ سبز چمن بهره می برد و با یک نخ لاستیکی دور مچ پای شما را محکم می شود.

صندل های پاشنه بلند

نوعی کفش با پاشنه ساده و بسیار نازک است که می توانند با مدل های دیگر همچون دسته دار و بلوکی ارائه شوند. این مدل پاشنه کفش زنانه برای هر مناسبتی به خصوص مجالس شب بسیار مناسب است.

کفش پاشنه بلند

19. صندل پاشنه بلند مدل الکساندر وانگ

کفش پاشنه بلند

بيشترين مدل درصندل های پاشنه دارهمین مدل الکساندر وانگ بوده که رنگ آبی کبالت آن بسیار چشمگیر است. پاشنه های 3 اینچی آن دارای یک بند کشویی الاستیک است که با آرم کریستال تزئین شده و قسمت فوقانی از جنس ساتن بوده در حالی که کفه آن از چرم ساخته شده است.

آکسفورد

به طور معمول کفش صاف در نظر گرفته می شود که به لطف پاشنه کوبایی. یک مدل دیگراز کفش های پاشنه بلند آکسفورد است. گزینه های خوبی برای مکان های رسمی و گردهمایی حرفه ای هستند چرا که به دلیل ارتفاع کم این مدل از پاشنه کفش زنانه برای مدتی َطولانی می توانید سرپا بمانید.

کفش پاشنه بلند

20. کفش آکسفورد مدل بروگوس کلیسا

کفش پاشنه بلند

یکی از کفش هایی که در حین راحتی ‌شما را شیک تر از همیشه نشان می‌دهد. آنها از چرم گوساله سفید با جزئیات سنگ فرش و طرح سوراخدار ساخته شده اند و پاشنه فشرده ای که دارد ارتفاع کمی به آن می دهد.

بند کفش پاشنه دار

برای افرادی که پاشنه کفش زنانه بند دار دوست دارند، مدل Tبهترین گزینه است. این مدل به صورتی است که یک بند T دور مچ پا و بند دیگر آن در وسط روی پا قرار می گیرد. پاشنه های بند T، این روزها یک مدل کلاسیک به حساب می آیند.

کفش پاشنه بلند

21. بند کفش پاشنه دار مدل مالون سوئیزر

کفش پاشنه زنانه

این کفش پاشنه بلند زنانه T شکل با حالت انگشت نوک تیز مربع دارای پاشنه ای دورنگ درسایه های صورتی روشن و تیره هستند

تسمه های مچ پا

بندهای مچ پا علاوه بر زیبا بودن کفش را در پاهای شما حفظ می کنند و ثبات بیشتری در هنگام راه رفتن به شما می دهند.

کفش پاشنه زنانه

22. صندل مچ پا مدل سنت لوران

کفش پاشنه زنانه

صندل پلنگی ساده ترین و در عین حال وحشی ترین مدل تابستانی است. این مدل از پاشنه کفش زنانه در حدود 2 اینچ ارتفاع داشته و دور مچ پا با یک بند از طرح کفش و سگک طلایی که دارد محکم می شود.

کفش پاشنه دار یا بند دار

این کفش ها با بندهایی که دارند آنها را حس زنانگی را در وجود هر خانم بر می انگیزد. این کفش ها یک سبک گلادیاتوری دارد و برای میهمانی های دوستانه و غیررسمی مناسب است.

کفش پاشنه زنانه

23. کفش پاشنه دار یا بند دار مدل ایزابل مارانت

کفش پاشنه زنانه

برای ساختن این کفش پاشنه کوتاه دیسکو و بسیار خارق‌العاده از چرم نقره ای و پوست مار استفاده شده است. این مدل از پاشنه کفش زنانه با کناره های برش خورده و بندهایی که دور مچ پا بسته می شوند برای پوشیدن در کل روز مناسب است.

چگونه کفش های پاشنه بلند خود را انتخاب کنیم؟

خرید کفش سرگرم کننده و جذاب است اما با وجود انواع مختلف کفش پاشنه بلند زنانه مهم است که چند فاکتور را در ذهن داشته باشید. مهمتراز همه اینکه شما می‌خواهید کفشی که انتخاب می کنید قابل پوشیدن است.

اما چطور این کار را انجام دهید؟

نحوه و زمان پوشیدن آنها را در نظر بگیرید

برخی از انواع کفش های پاشنه بلند طوری طراحی شده اند که کاملا نمایشی هستند اما این به آن معنا نیست که طراح آنه را با این ایده خلق کرده است که ‌شما ساعت ها با آن بگردید.

بنابراین به این فکر کنید که آن کفش را به چه دلیل و برای چه کاربردی انتخاب می کنید. به عبارت دیگر اگر شما بیشتر ساعت روز را کار می کنید قرار نیست یک پاشنه بلند 5 اینچی را انتخاب کنید.

به قد پاشنه فکر کنید

اگر می خواهید بررسی کنید که آیا کفش برای شما ایده آل است به قد پاشنه فکر کنید. دامنه اکپر انواع پاشنه ها از 2 تا 5 اینچ است اگرچه آنهایی که در حدود 4 اینچ ارتفاع دارند از قسمت جلوی کفش یک لژ داخلی دارند.

برای محیط های حرفه ای یا اگر مجبور باشید مدت طولانی روی پای خود بایستید، ارتفاع پاشنه با 2 تا 3 اینچ بهترین گزینه برای شما خواهد بود. اما برای لباس شب، پارتی های دختزانه و مواردی از این دست، پاشنه هایی با ارتفاع 4 اینچ و بیشتر انتخاب های مناسبی هستند.

عرض پاشنه کفش خود را بر اساس راحتی پایتان انتخاب کنید

در کنار انتخاب ارتفاع پاشنه، به راحتی آن نیز در راه رفتن توجه کنید. پاشنه کفش شما باید طوری باشد که تعادل و توانایی وضعیت بدن شما را درهنگام حرکت حفظ کند. راه رفتن صحیح با کفش پاشنه بلند زنانه باید طوری باشد که اول پاشنه کفش شما و سپس نوک آن به زمین برسد.

اگر با پاشنه های باریک راحت نیستید و یا اینکه مناسب اندام و وزن شما نیستند می توانید از مدل های دیگر پاشنه مانند کوبایی، فشرده، شعله ور و حتی لژدار را انتخاب کنید که ثبات بیشتری به قدم های شما می دهند.

در پایان روز خرید کنید

بعدر از یک روز کامل کاری، صرف نظر از اینکه تمام روز راه رفته اید و یا پشت میز کارتان نشسته اید زمان خوبی برای خرید کفش است. در مقابل اگر در ابتدای روز کفش خود را انتخاب کنید پاهای شما بزرگتر است که باعث می شود سایز درستی را برای پای خود انتخاب نکنید اما خرید در آخر روز باعث می شود یک کفش مناسب سایز پای خود پیدا کنید.

کفش خود را بر روی یک سطح سخت امتحان کنید

در زمان خرید کفش، اگر آنها را روی یک سطح نرم و ناصاف بپوشید ناراحتی پای شما را به سادگی نشان نمی‌دهد و باعث می شود که شما به اشتباه بیفتید. بهتر است که کفش های خود را ابتدا روی سطح سخت مانند چوب بپوشید تا متوجه میزان قوس پاشنه کفش زنانه و راحتی انگشتان پایتان بشوید.

مطمئن شوید که که تمام ابعاد پایتان راحت است

یک اشتباه بزرگ در هنگام خرید کفش های پاشنه بلند این است که انگشتان پا در جلوی کفش به هم فشار بیاورند و جای راحتی نداشته باشند. این مدل از پاشنه کفش زنانه نه تنها راه رفتن را برای شما سخت می کند بلکه باعث بروز صدماتی همچون میخچه، تاول و آرتروز می شود.

برای محافظت از انگشتان پای خود بهتر است سبک های بادامی و جلو گرد را انتخاب کنید که فضای بیشتری در قسمت انگشتان پا دارند.

حتما کفش خود را قبل از مراسم بپوشید

اگر کفش پاشنه زنانه خود را برای یک موقعیت خاص و یا تعطیلات قصد دارید بپوشید، منتظر نمانید و حتما قبل از رویداد موردنظر کفشتان را در خانه بپوشید و با آن راه بروید تا پای شما به قالب آن عادت کند. بیشتر فروشگاه ها این امکان را به خریدار می دهند تا بدون بیرون رفتن از خانه کفش خود را امتحان کنید و از میزان راحتی آن مطمئن شوید.

کفش پاشنه زنانه

راحتی را در اولویت قرار دهید

مواردی هستند که شما برای انتخاب یک کفش پاشنه دار مناسب به آنها توجه کنید:

  • کفش هایی از جنس چرم و جیر احساس از بین دیگر جنس های مختلف برتری دارند چرا که به دلیل انعطاف پذیری بیشتر، فرم بهتر و در نتیجه راحتی بهتری به پای شما می دهند.
  • کفش های با کفی اضافه بخرید و یا اگر کافی نیستند، به صورت جدا تهیه کنید.
  • کفش هایی با قوس بیش از حد که بلافاصله قبل از رسیدن به مچ پا شروع می شوند غیرقابل پوشیدن هستند، چرا که باعث می شوند بیشتر وزن شما روی انگشتان متمرکز شده و تعادل شما را در هنگام راه رفتن مختل می کنند.

نکاتی در مورد سبک های مختلف

  • در کمد لباس هر خانم شیک پوشی باید چند جفت کفش پاشنه بلندزنانه وجود داشته باشد. سبک های این نوع از کفش ها بی انتها هستند و شما می توانید در محیط های رسمی، مهمانی های مختلف و یا تعطیلات از آنها استفاده کنید. وجود یک جفت کفش با تناژ رنگی نزدیک به پوست و یک جفت کفش پاشنه زنانه به رنگ مشکی لازم است.
  • افرادی با مچ پای بزرگ از پوشیدن کفش های بند دار که باعث جلب توجه به مچ پا می شوند خودداری کنند.
  • افرادی که دارای وزن زیادی هستند باید پاشنه کفش زنانه عریض با اشکال مخروطی را انتخاب کنند تا با ظاهر آنها متناسب باشد.
  • کفش هایی با پاشنه سنتی و یا بندهای بلند برای اینکه پاهایتان کشیده تر به نظر برسد انتخاب مناسبی است در حالی که بندهای کوتاه با همان نسبت طول پا را کوتاه تر نشان می دهند.

کفش های خود را با لباس خود هماهنگ کنید

اگر لباس شما طرحی ساده و بدون تجملات است می توانید رنگ و سبک کفش خود را جنجالی انتخاب کنید و برعکس. همچنین بهتر است که لباس های خود را با هر سبکی که هستند کفش مناسب آن را انتخاب کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر