0

چرا کفش پاشنه بلند زنانه باعث جذاب‌تر شدن خانم‌ها می‌شود؟

کفش پاشنه بلند زنانه

کفش پاشنه بلند زنانه

شما به عنوان یک خانم هیچ‌وقت نمی‌توانید به کفش پاشنه‌دار “نه” بگویید و همیشه دوست دارید تعدادی کفش پاشنه بلند زنانه در کمد کفش‌های خود داشته باشید تا برای مراسم‌های مختلف بپوشید و با لباس‌های متنوع ست کنید و زیبایی خود را چندین برابر به رخ بکشید. در این مقاله نکاتی درباره مزایای پوشیدن کفش پاشنه‌دار ارائه شده است که امیدواریم برای شما مفید باشد.

چرا کفش پاشنه بلند زنانه باعث جذاب‌تر شدن خانم‌ها می‌شود؟

شما به عنوان یک خانم بهتر از هر کسی جواب این سوال را می‌دانید. اما اجازه دهید درباره کفش پاشنه بلند زنانه بیشتر بدانیم و مزایای این کفش را بهتر بشناسیم.
کفش پاشنه بلند باعث می‌شود خانم‌ها، خانم‌تر به نظر برسند. اینطور نیست؟ با اینکه ممکن است شما با پوشیدن آنها عمیقا احساس راحتی نداشته باشید اما نمی‌توانید جذابیت آنها را نادیده بگیرید و قطعا برای تکمیل کردن لباس شیک مجلسی خود در مهمانی‌های بزرگ و مجالس مختلف به یکی از این کفش‌ها احتیاج دارید تا زیبایی شما را چندین برابر بیشتر جلوه دهد.
خانم‌ها ممکن است ساعت‌ها برای پیدا کردن کفش پاشنه بلند مناسب خود، وقت بگذارند بدون اینکه خسته شوند. اما واقعا دلیل این همه جذابیت چیست؟

چرا خانم‌ها به کفش پاشنه بلند زنانه علاقه دارند؟

با پوشیدن این کفش‌های جادویی حس قدرت به خانم‌ها دست می‌دهد، چرا که آنها باعث می‌شوند شما بلندتر و جذاب‌تر به نظر برسید به همین دلیل اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت. نه تنها خانم‌ها به کفش پاشنه بلند علاقه دارند بلکه آقایان نیز واقعا دوست دارند خانم خود را با کفش پاشنه بلند ببینند!
دلایل زیادی وجود دارد تا بتوان حق را به خانم‌ها داد که چرا علی‌رغم راحت نبودن این کفش‌ها همچنان به پوشیدن آنها علاقه دارند. در ادامه به چند مورد از آنها اشاره خواهیم کرد.

کفش پاشنه بلند زنانه

کفش پاشنه بلند زنانه

کفش پاشنه بلند زنانه راه رفتن شما را جذاب‌تر می‌کند. به علت پاشنه‌ی بلند آنها شما باید تعادل خود را حفظ کنید و مراقب قدم‌های خود باشید همچنین باید پاهای خود را محکم‌تر روی زمین قرار دهید، همین قدم‌های محکم باعث می‌شود با اعتماد به نفس‌ به نظر برسید. به طور کلی طرز ایستادن شما با کفش پاشنه‌دار تغییر می‌کند و شما لاغرتر و کشیده‌تر به نظر می‌رسید. جذاب نیست؟ قطعا همینطوره.

کفش پاشنه بلند زنانه قد را بلندتر می‌کند. برخی از خانم‌ها روی قد بسیار حساس هستند مخصوصا اگر قدشان زیاد بلند نباشد. در دنیای مد و فشن که افراد قد بلند انتخاب می‌شوند، منطقی است که بعضی از خانم‌ها دوست داشته باشند با پوشیدن کفش پاشنه بلند چند اینچ به قد خود اضافه کنند.

کفش پاشنه بلند روحیه زنانه خانم‌ها را تقویت می‌کند. تا حالا دقت کردید وقتی کفش پاشنه بلند می‌پوشید چه حسی به شما دست می‌دهد؟ این همان حسی است که یادآوری می‌کند شما یک خانم هستید. با این وجود برخی از خانم‌ها به پوشیدن این کفش‌ها علاقه دارند و آرامش می‌گیرند در حالی که عده‌ای دیگر فقط بخاطر اینکه لباس مجلسی خود را زیباتر جلوه دهند، مجبور به پوشیدنشان می‌شوند و کفش‌های راحتی را ترجیح می‌دهند.
برای جلوه دادن ظرافت و زیبایی، کفش‌ پاشنه بلند زنانه فوق العاده است.
وقتی صحبت از رویدادهای مهم مثل عروسی‌ها و مناسبت‌های خاص می‌شود، بسیار مهم است که چه ظاهری داشته باشیم و چقدر خوب به نظر برسیم. و انتخاب خانم‌ها در چنین موقعیتی قطعا یک کفش پاشنه‌دار بسیار شیک و خاص می‌باشد زیرا تقریبا تمام لباس‌های شب با یک نوع کفش پاشنه‌ بلند ست می‌شوند.

همانطور که می‌بینید دلایل متفاوتی برای پوشیدن کفش پاشنه‌دار وجود دارد. این کفش برای برخی از خانم‌ها یک عادت است که به هیچ عنوان نمی‌توانند آن را ترک کنند و بعضی‌ها فقط بخاطر بلندتر دیده شدن از آنها استفاده می‌کنند. اما در کنار تمام این‌ها باید به سلامت خود نیز فکر کنید و بدانید که استفاده از کفش پاشنه بلند زنانه در طولانی مدت آسیب زیادی به شما خواهد زد، همچنین هنگام خرید به پاشنه آنها دقت کنید که زیاد از حد بلند نباشند.

کفش پاشنه بلند زنانه

راهنمای خرید کفش پاشنه بلند زنانه مناسب

کفش پاشنه‌دار با اینکه به طور طبیعی کفش راحتی نیست و شما قطعا در مهمانی و در انتهای شب احساس درد می‌کنید اما می‌توانید با در نظر گرفتن فاکتورهایی هنگام خرید کفش راحت‌تری انتخاب کنید.
چند ویژگی که یک کفش پاشنه‌دار مناسب باید داشته باشد؛
محل قرارگیری پاشنه
بسیار مهم است که پاشنه کفش در کجا قرار دارد. اگر خیلی عقب باشد، وزن شما را به درستی تحمل نمی‌کند. برای فهمیدن اینکه آیا پاشنه در جای مناسب قرار دارد یا نه، آن را بررسی کنید و مطمئن شوید که پاشنه کفش دقیقا در زیر مرکز پاشنه پای شما قرار داشته باشد.
ضخامت کف کفش
کفش را بپوشید و اگر احساس راحتی نداشتید، به آن پد اضافه کنید. این پد مانند یک ضربه‌گیر عمل خواهد کرد و باعث می‌شود پای شما در کفش اذیت نشود.
ضخامت پاشنه کفش
ضخامت پاشنه کفش بستگی به انتخاب شما دارد. اما هر چقدر پاشنه پهن‌تر باشد، تعادل شما در راه رفتن بهتر خواهد بود. اگر در راه رفتن با پاشنه‌های باریک مشکل دارید، این نوع پاشنه برای شما مناسب‌تر است.
انعطاف‌پذیری زیره کفش
اگر زیره کفش کاملا سفت باشد، به احتمال زیاد از پلاستیک سخت یا چوب ساخته شده است و بنابراین راحت نخواهد بود. اگر زیره کفش از جنس چرم یا لاستیک باشد بهتر است زیرا انعطاف‌پذیری بیشتری دارند.

محکم بودن پاشنه
کفش باید جزئی از پای شما باشد و اگر لق بزند یا از پای شما به آسانی دربیاد، راه رفتن دشوار خواهد بود. سعی کنید هنگام خرید کفش پاشنه بلند زنانه، به دنبال مدلی باشید که با یک بند دور مچ پای شما، سفت شود.

اندازه پاشنه

ممکن است کفش با پاشنه خیلی بلند زیبا به نظر برسد اما هر چیزی یک اندازه استاندارد دارد و اگر بیش از حد باشد ممکن است آسیب‌های جدی به بدن شما وارد کند. پاشنه‌هایی که بین 1 تا 3 اینچ هستند برای شما بهتر است اما باز انتخاب با شما است.

کلام آخر

کفش‌های پاشنه بلند زنانه بسیار محبوب هستند و چندین دهه است که بخش مهمی از مد و فشن محسوب می‌شوند. امروزه مدل‌های مختلفی برای این کفش‌ها وجود دارد از پاشنه‌های دکوری گرفته تا پاشنه‌های ساده و غیره به همراه رنگ‌ها و طرح‌های وسوسه‌کننده. در کنار مزایای زیاد، معایبی نیز دارند که بخاطر جذابیت و شیک بودن نمی‌توان از این کفش‌های جادویی گذشت.
شما می‌توانید در میان انواع کفش‌های پاشنه‌دار، یک کفش شیک و خاص انتخاب کرده و همه توجه‌ها را به خود جلب کنید. اما هنگام خرید دقت کنید که کفش اندازه پای شما باشد تا هنگام جلب توجه زمین نخورید!

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر