0

5 مدل مو برای مردان در سال 2022

مدل مو

5 مدل مو برای مردان در سال 2022

ارتش برای مدت طولانی یکی از بزرگترین تأثیرات لباس مردانه بوده است. از کت‌های ضدگلوله و کت‌های نخودی گرفته تا شلوارهای باری و چکمه‌های صحرایی، فهرست لباس‌هایی که مستقیماً از نیروهای مسلح الهام گرفته‌اند طولانی و اغلب شگفت‌انگیز است. و این فقط لباس و کفش نیست – بسیاری از مدل‌های موی پرطرفدار ریشه‌های نظامی دارند، از جمله مدل‌های High & Tight بدون دردسر.

High & Tight برای مدت طولانی یکی از مدلهای مورد استفاده برای پرسنل نظامی ایالات متحده و مجریان قانون بوده است.

از دهه 1980، این سبک راه خود را از میدان جنگ به زندگی غیرنظامیان باز کرده است. مردان جوان سیاه‌پوست که از طریق فرهنگ هیپ‌هاپ در ایالات متحده رواج یافته‌اند، موهای خود را به سمت بالا می‌زنند و به لبه‌های تیز و حجم دادن می‌پردازند.

امروزه، بلندکوتاه هنوز بسیار زنده است و برای هر کسی که به دنبال یک برش شیک و کم هزینه است، گزینه ای عالی است. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد این ستون اصلی نظامی بدانید، از جمله اینکه دقیقاً چیست و تغییرات کلیدی که باید در نظر بگیرید.

مدل موی High & Tight چیست؟

5 مدل مو برای مردان در سال 2022

High & Tight یک مدل موی کوتاه است که با قیچی کوتاه می شود. پشت و پهلوها خیلی کوتاه و یک تکه موی بلندتر در بالای سر باقی می ماند.

موها از کم به زیاد یکدست میشود، اما می‌توان این استایل را «قطع‌شده» نیز درست کرد که به موجب آن مستقیماً از یک طول به طول دیگر می‌رود.

در طول دهه 80، تغییراتی برای قسمت بالا، ظاهری برجسته‌تر به بالا می‌داد و این سبک را در فرهنگ هیپ‌هاپ و بی‌بوی محبوب می‌کرد.

چه کسی مناسب یک مدل موی بلند و سفت است؟

هنگام تعیین اینکه آیا یک استایل High & Tight برای شما مناسب است یا نه، مهمترین عاملی که باید در نظر بگیرید فرم صورت است.

شکل صورت شما بر سبک های مختلف تاثیر می گذارد. هدف این است که نسبت های سر را متعادل کنید، و اولین کاری که باید انجام دهید این است که بفهمید صورت شما در کدام دسته قرار می گیرد.

شکل صورت را می توان به صورت گرد، بیضی، مربع، مستطیل یا قلب طبقه بندی کرد. برای تعیین اینکه بدانید مال شما کدام است، جلوی آینه بایستید و به طرح کلی صورت و شکلی که از آن پیروی می کند توجه کنید.

نکته مهم در مورد high and tight این است که تقریباً در طیف کامل کار می کند. تنها چیزی که باید مراقب آن بود، اضافه کردن ارتفاع بیشتر به بالای سر برای افرادی که صورت های بلند و مستطیلی دارند، است.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید، سبک زندگی شماست، High & Tight گزینه خوبی برای کسانی است که زمان محدودی دارند، و نیاز به آرایشگاه هر چند هفته یک بار است.

بهترین مدل موهای High & Tight:

مدل Buzzed High & Tight:

5 مدل مو برای مردان در سال 2022

این در خالص ترین و ساده ترین شکل آن High & Tight است. تا روی پوست پشت و کناره‌های سر Buzzed می‌کند و در بالا کمی بلند‌تر می‌ماند. برای هرکسی که به نگهداری کم و Buzzed علاقه دارد اما می‌خواهد درجاتی از طول آن تغییر کند، گزینه‌ای عالی است.

Short-Length High & Tight:

5 مدل مو برای مردان در سال 2022

این مدل کمی بیشتر به High & Tight وفادار می‌ماند و در عین حال قد بیشتری را به بالا اضافه می‌کند. کناره‌ها همچنان خیلی کوته هستند، اما با وجود موهایی در بالای سر، تا حد کمی از یک ظاهر طراحی شده اند و شبیه هستند.

این طول اضافه شده در بالای سر هنوز هم کوتاه است، اما برای اینکه به آن حالت دهند مثلا به سمت کج شانه کنند یا بسمت جلو یا حالت ژولیده کافی است.

کلید نگه داشتن این استایل این است که مرتباً به آرایشگر مراجعه کنید تا پشت و پهلوها را مرتب و مرتب کوتاه نگه دارید.

مدل Mid-Length High & Tight

5 مدل مو برای مردان در سال 2022

با موهای بیشتر در بالا، گزینه های طراحی و مدل های ممکن برای این تیپ از مو به طور قابل توجهی افزایش می یابد. وجه تمایز کلی این است که طول بیشتری از سر در بالا رخ می دهد.

استایل های قد Mid-Length High & Tight بسیار متفاوت هستند، بنابراین موثرترین راه برای به دست آوردن ظاهری که می خواهید این است که عکسی را که دوست دارید پیدا کنید و به آرایشگر نشان دهید. این تضمین می کند که هر دوی شما قبل از اینکه روی صندلی بنشینید در یک نظر باشید.

مدل High & Tight With Shape-Up:

5 مدل مو برای مردان در سال 2022

اصطلاح “شکل دهی” به کوتاه کردن دقیق اطراف خط موی طبیعی و صاف کردن آن اشاره دارد. این یک راه ساده برای ایجاد ظاهری High & Tight است و به ویژه برای موهای ضخیم تر یا با بافت آفریقایی خوب عمل می کند.

از نظر ظاهر، باز هم، نگهداری این مدل مو بسیار کم مدت است به این معنی است که برای تیز نگه داشتن لبه‌ها، مراجعه منظم به آرایشگر ضروری است.

مدل Afro High & Tight:

5 مدل مو برای مردان در سال 2022

این مدل مو برای کسانی که موهای آفرو دارند و می خواهند بافت طبیعی موهای خود را در عین کوتاه و کنترل شده به نمایش بگذارند، گزینه بسیار خوبی است. می توان آن را buzzed کرد یا با طول اضافی بالا را پوشاند تا حجم ایجاد کند. برای کسانی که طول بیشتری را در بالا انتخاب می کنند، می توان یک محو کننده برای عبور از طول بیشتر به کمتر اضافه کرد.

باز هم، بهترین راه برای به دست آوردن آنچه می خواهید این است که یک عکس پیدا کنید و آن را با خود به آرایشگر ببرید. هیچ چیز دیگری برای نگرانی وجود ندارد جز اینکه هر چند هفته یکبار آن را اصلاح کنید که فرمش را از دست ندهد.

apetogentleman angel2022

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر