0

10 کفش‌های اسپرت تولید برندهای معتبر که برای خرید در سال 2022 مناسب هستند؟

کفش‌های اسپرت

مدل های معرفی شده در این مقاله از جدیدترین کفش های تولید شده در سال جدید هستند.

10 کفش ورزشی به تعداد محدود برای خرید در سال 2022

در دنیایی که کفش ورزشی مناسب می‌تواند برای شما بازگشت سرمایه باشد، صحبت کردن در مورد جدیدترین و بهترین سبک‌ها آسان‌ نیست. با این که هر روز تعداد زیادی کفش جدید تولید و به بازار عرضه می شود اما همه آنها بادوام و شیک نیستند.

از میان تمامی کفش‌های اسپرت جدیدی که در طول سال عرضه می‌شوند، تنها تعداد کمی از آنها در آزمایش های انجام شده، به عنوان کفشی بادوام شناخنه می شوند و اثری ماندگار بر چشم‌انداز کفش‌ها می گذارند. این ها کفش هایی هستند که ارزش هزینه کردن دارند.

مشکل اینجاست که تقاضا زیاد است و تعداد محدودی از این نوع کفش‌های اسپرت تولید می شوند. اینجاست که برند‌های معتبر وارد بازار شده و به مصرف کننده اطمینان می دهد که این نوع کفش ها تک هستند.

با در نظر گرفتن همه این موارد، ما به شما در این مقاله بهترین ها را معرفی می کنیم:

Nike X Patta Air Max 1 “Waves”

کفش‌های اسپرت

ما پیش‌بینی کرده‌ایم که سال 2022 سال فروش بزرگ برای کفش Air Max 1 از برند نایک خواهد بود زیرا برند پاتا با نایک همکاری خوبی در سال گذشته داشته است و این یکی از نکات کلیدی بود که ما بر اساس آن ادعا فوق را مطرح کردیم.

این کفش‌های اسپرت در پایان سال 2021 در چهار رنگ تولید شد که دارای قسمت های موجی مانند است که در قسمت وسط کفش درست بالای زیره قرار دارد. این یک پیچ و تاب ظریف در یکی از یهترین کفش های کتانی در دوران مدرن ماست در حالی که به طرح اصلی وفادار باقی مانده است.

اکنون در همه چی اینجاست، خرید کنید.

Salomon ACS Pro Advanced

کفش‌های اسپرت

Salomon با تولید جدید‌ترین کفش که به سرعت، جایگزین مدل قبلی ‌شد، تبدیل به یک برند محبوب در دنیای کفش های کتانی در سال جدید شده است. کفش های این برند با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است.

New Balance X Aimé Leon Dore 550

کفش‌های اسپرت

دو برند New Balance و Aimé Leon Dore مدتهاست با هم همکاری می کنند حاصل این همکاری تولید کفش هایی شیک و زیباست. این دو پیش از این چندین بار با هم همکاری کرده‌اند که تولیدات آنها فوری به فروش رفته اند، اما در تولید کفش بالا تلاش مشترک شاید از همه به موقع‌تر بود.

به لطف علاقه جوانان به مدل‌های بسکتبالی، مدل 550 فروش بسیار خوبی را در سال 2021 داشت و این کفش را به یکی از پرفروش ‌ترین کفش‌های اسپرت در سالهای اخیر تبدیل کرد.

Adidas X Wales Bonner Samba

کفش‌های اسپرت

یکی دیگر از کفش‌های اسپرت کلاسیک که در حال حاضردوباره تولید می شود، سامبا آدیداس است. این کفش با مدل خیره‌کننده از برند بریتانیایی پوشاک مردانه Wales Bonner است.

این کتانی تولید شده از مواد درجه یک است که بافت‌ ظریف دارد و رنگ های زیبا در پس‌زمینه‌ای سیاه آن را به یک کفش مورد پسند آقایان تبدیل کرده است که مطمئناً یکی از شیک ترین کفش های کتانی سال های اخیر است که باید در لیست آرزوهای شما باشد.

Nike X Off-White Air Jordan II

کفش‌های اسپرت

تولید این مدل یکی از آخرین نوع از کفش‌های اسپرت این برند قبل از درگذشت بنیانگذار و مدیر خلاق این برند یعنی ویرجیل آبلو بود. زمانی که عرضه شد، به عنوان یکی از تأثیرگذارترین کفش های کتانی در تمام دوران بود.

New Balance X Jjjjound 990v4

این برند با تاکید بر مواد درجه یک و طراحی تمیز، کفشی منحصربفرد از نظر دوام تولید کرده است اگرچه کمی کلاسیک به نظر می آید اما یک نمونه بارز از کفشی عالی است.

Reebok X Eames Club C 85

کفش‌های اسپرت


همه افراد به یک جفت کفش ورزشی سفید ساده و تمیز نیاز دارند و نمی توانند کفشی بهتر از Reebok Club C خریداری کنند. این کفش کلاسیک است ولی یکی از محبوب ترین کفش هایی است که می توانید بخرید و از داشتن آنها لذت ببرید.

اکنون در همه چی اینجاست، خرید کنید

Nike Air Jordan 11 Cool Grey Retro

کفش‌های اسپرت

یکی ازشیک ترین کفش‌های اسپرت Air Jordan در تمام دوران با رنگ هایی ساده است که طراحی عالی دارد و شاید یکی از بهترین کفش های بسکتبال موجود در بازار باشد.

New Balance 2002R ‘Protection Pack’

کفش‌های اسپرت

اگرنمی خواهید هزینه زیادی پرداخت کنید حتما باید این کفش‌ها را به کلکسیون خود اضافه کنید. ممکن است کناره لبه‌ کفش ظاهری خشن داشته باشد، اما این یک کفش مخصوص دویدن است. در دهه 2000 یکی از کفش‌های تعیین‌کننده سال 2021 بود به طوری که طرفداران این کفش در صف‌هایی طولانی در بیرون فروشگاه‌ها می ایستادند تا این کفش را خریداری کنند.

Nike X Dior Air Jordan 1

کفش‌های اسپرت

یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های کفش‌های اسپرت در پنج سال گذشته، دیور x نایک بود که با تولید این مدل کفش کتانی نظر طرفدارانش را کاملا به خود جلب کرده است. این کفش با این که گران‌قیمت است اما دوستداران زیادی دارد.

هم اکنون از سایت همه چی اینجاست، دیدن کنید.

کلام آخر: با خرید این کفش های کتانی زیبا راحتی را به پاهای خود هدیه بدهید.

منبع مقاله apetogentleman

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر