0

همه چیز درباره کفش پاشنه بلند ناگفته های کفش زنانه

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند

در ابتدا لازم است بدانید یکی از عناصر مهمی که در زیبایی ظاهری و آراستگی افراد تاثیر فوق العاده ای دارد، نوع کفش است. خانم ها که اغلب بیش از مردان به نوع پوشش خود اهمیت می دهند کفش خود را متناسب با محافل و مجالس خاص بر می گزینند. یکی از محبوب ترین کفش ها در نزد بانوان، کفش پاشنه بلند است که در ادامه به بررسی جزئیات مربوط به آن می پردازیم.

برای خرید با تخفیف کفش پاشنه زنانه کلیک کنید

کد تخفیف شما takhfifblog

همه چیز درباره کفش پاشنه بلند:

همانطور که میدانید کفش پاشنه بلند کفشی است که دارای پاشنه های بلند تر از دیگر انواع کفش ها می باشد. این کفش ها از محبوبیت فوق العاده ای در نزد بانوان برخوردار است و اغلب در مهمانی ها ومجالس از آنها استفاده می شود.

کفش پاشنه بلند در ابتدا در میان پادشاهان ایرانی از جایگاه ویژه ای برخوردار بود به گونه ای که در زمان جنگ برای تیراندازی و کشیدن کمان به منظور افزایش قد مورد استفاده قرار می گرفت. با گذشت زمان ارزش این محصولات در نزد افراد افزایش یافت و کارایی آنها دو چندان شد.

همانطور که میدانید از روزگاران گذشته تا کنون پوشیدن کفش پاشنه بلند در میان افراد به ویژه بانوان مطرح بوده اما امروزه با گسترش چشمگیری مواجه است. کفش های پاشنه دار اصولا به کفش هایی اطلاق می شود که پاشنه آنها بیش از سه و نیم سانتی متر باشد.

کفش پاشنه بلند علاوه بر افزایش زیبایی ظاهری، بر روی قد خانم ها تاثیر فوق العاده ای دارد که این مسئله می تواند به افزایش اعتماد به نفس آنها منتهی شود. تنوع در این زمینه به گونه ای است که افراد در زمان خرید این محصولات با هیچ محدودیتی مواجه نخواهند بود و می تواند متناسب با سلیقه شخصی و نوع پوشش خود کفش مورد نظر را تهیه و خریداری نمایند.

برای خرید با تخفیف کفش پاشنه زنانه کلیک کنید

کد تخفیف شما takhfifblog

انواع کفش پاشنه بلند:

کفش پاشنه بلند دارای انواع متعدد با کیفیت های متغیر است که پرکاربردترین آنها عبارتند از:

· کفش پاشنه دار مدل pumps:

یکی از بهترین و ساده ترین انواع کفش های پاشنه دار است که ارتفاع آنها به 8 سانتی متر می رسد. این مدل کفش را علاوه بر مجالس و محافل می توان در محل کار نیز به پا کرد.

· کفش پاشنه دار مدل kitten heels:

این مدل کفش، نمونه ای مناسب برای مهمانی ها و ملاقات کاری است که اغلب برای استایل کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد. نکته قابل توجه این است که علاوه بر مد و زیبایی ظاهری، راحتی این کفش ها موجب افزایش اهمیت آنها شده است.

· کفش پاشنه بلند مدل wedge heels:

این مدل کفش که به آنها یکسره نیز گفته می شود پاشنه آنها از انتهای کفش تا نوک آن کشیده شده و در دو مدل جلو بسته و جلو باز یا صندل می باشد.

· کفش پاشنه بلند مدل :stilettos

این مدل دارای بلندترین پاشنه است که در پاره ای از اوقات ارتفاع آن به 20 سانتی متر نیر می رسد. این نمونه از کفش های پاشنه دار از تنوع زیادی برخوردار است و جلوی کفش اغلب یک زاویه تیز وجود دارد.

· کفش پاشنه دار مدل ankle strap heel:

این مدل دارای پاشنه و ارتفاع متغیر است. شاخصه اصلی این کفش ها بندی است که به دور مچ پا پیچیده و راه رفتن را امن و آسان می کند.

· کفش پاشنه دار مدل corset heels:

این مدل شباهت زیادی به نیم بوت دارد و رویه آنها با بند های فراوان پوشش داده شده است.

· کفش پاشنه بلند مدل cone heels:

همانطور که از نام این کفش پیداست پاشنه آن مانند یک قیف بستنی است که در محل اتصال خود به کفش پهن و در قسمتی که به زمین می رسد به مراتب باریک تر است.

نکته: مهمترین قسمت کفش، پاشنه آن است که به صورت متغیر و متفاوت می باشد. پاشنه برخی از آنها 3 تا 5 سانتی متر است که این کفش ها اغلب برای خانم های میانسال مناسب است. برخی دیگر از کفش ها نیز پاشنه انها 7 سانتی متر است که با رعایت الزامات استاندارد، نه تنها از نظر زیبایی بلکه برای حفظ سلامتی نیز مناسب است. در پاره ای از اوقات نیز کفش ها با پاشنه 10 سانتی متر و بیشتر، تولید و روانه بازار می شود. این مدل کفش پاشنه بلند اغلب در مراسم و مجالس و مهمانی های خاص کاربرد فوق العاده ای دارد.

برای خرید با تخفیف کفش پاشنه مجلسی زنانه کلیک کنید

کد تخفیف شما takhfifblog

خرید کفش پاشنه بلند و نکات مربوط به آن:

انتخاب و خرید کفش پاشنه بلند از جمله مواردی است که باید با دقت زیادی صورت بگیرد. چنانچه این کفش ها مناسب باشد صدمات ناشی از آن بر قسمت های مختلف پا کاهش یافته و راه رفتن برای افراد آسانتر خواهد بود.

چنانچه افراد تمایل به خرید کفش پاشنه دار داشته باشند توجه به برخی نکات الزامی است. این موارد عبارتند از:

· از کیفیت فوق العاده ای برخوردار باشد.

· کفش باید با سایز پا هم اندازه باشد.

· مدل کفش به گونه ای باشد که از کمردرد جلوگیری نماید.

· کفه و پاشنه کفش متناسب با نیاز فرد انتخاب شود.

نکته قابل توجه این است از مهمترین مواردی که در زمان خرید کفش زنانه باید به آن توجه شود، خرید این محصولات در برندهای معتبر از مراکز و مکان های مطمئن است که کفش را در انواع و مدل های مختلف با کیفیت بسیار زیاد تولید و به بازار عرضه می کنند.

برای خرید با تخفیف کفش پاشنه زنانه کلیک کنید

کد تخفیف شما takhfifblog

در نهایت…

چنانچه افراد به دنبال خرید کفش پاشنه بلند با کیفیت فوق العاده هستند می توانند به سایت های معتبر نظیر همه چی اینجاست مراجه کنند. این سایت انواع مختلف کفش های زنانه را برای مشتریان به نمایش گذاشته و این فرصت را برای افراد فراهم می کند تا بتوانند متناسب با سلیقه شخصی و نوع پوشش خود، کفش مورد نظر را در عالی ترین درجه کیفیت تهیه و خریداری نمایند.

لازم به ذکر است بدانید علاوه بر کیفیت و کارایی یکی از نکاتی که افراد به آن توجه ویژه ای دارند، قیمت این محصولات است لذا علاقه مندان و مشتریان می توانند با مراجعه به سایت فوق، کفش پاشنه دار را در انواع و مدل ها و رنگ های مختلف با مناسب ترین قیمت و بالاترین درجه کیفیت تهیه کنند.

توجه: توصیه می شود افراد برای خرید کفش پاشنه بلند در ابتدا به موقعیت و شرایط مورد نظر خود توجه کرده و سپس به تهیه آنها اقدام نمایند.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر