0

مردان چگونه در دوران پیری جذاب و شیک باشند و مردان مسن جذاب ؟

مردان مسن جذاب

مردان مسن جذاب

حدس بزنید چه کسی به عنوان جذاب ترین مرد سال در سال 1989 انتخاب شد؟ و هچنین جذاب ترین مرد قرن در سال 1999؟

بله… آقای Sean Connery.

و آیا می دانید او چند ساله بود که به عنوان جذاب ترین مرد روی زمین انتخاب شد؟ 59 ساله.

درست است، زنان به یک مرد 59 ساله به عنوان جذاب‌تر از هر مرد دیگری روی کره زمین رأی دادند.

این ممکن است برای بسیاری از مردانی که فکر می کنند پس از 40 سالگی، جذابیت مردانه آن‌ها تنزل یافته و کاهش پیدا میکند، تعجب آور باشد.

البته که همینطور است و مردان زیادی وجود دارند که در آن سن از ابراز وجود و عرض اندام کردن خود دست می کشند، اما واقعا لازم نیست که اینطور باشد.

در این مقاله قصد دارم 5 نکته برای حفظ جذابیت خود پس از 40 سالگی به شما ارائه کنم. و همچنین در مورد جذابیت جنسی مردانه و تأثیر آن با افزایش سن صحبت خواهیم کرد.

چند مرد مسن تر در این مورد به من مراجعه کرده اند. برخی از آنها مردانی بودند که طلاق گرفته بودند یا اخیراً بیوه شده بودند، اما بیشتر سؤالات از مردان بالای 40 سال بود که سعی داشتند بفهمند چگونه می توانند به عنوان یک جنتلمن فاخر نمایان شوند.

آنها معمولاً سؤالات مشابهی می پرسیدند:

 • چگونه می توانم لباس پوشیدن را به روش خاصی شروع کنم؟
 • چگونه می توانم استفاده از سبکی خاص را شروع کنم؟
 • چگونه می توانم با زنان جوان تر ملاقات کنم بدون اینکه مردم از من بپرسند “اوه، این دختر شماست؟”

یک مرد در چه سنی بهترین ظاهر خود را دارد؟

مردان مسن جذاب

اخیراً مطالعه‌ای در بریتانیا پیدا کردم که نشان می‌دهد شروع تغییراتی که باعث میشود مردی مسن تر به نظر برسد، در حدود میانگین سنی ، 39 سال رخ میدهد.

در این مرحله است که مردان شروع به نگرانی در مورد غیرجذاب بودن یا «پیری بودن» می کنند.

و این مساله فقط در رابطه به آقایان مجرد نیست. برای مثال من را در نظر بگیرید. با وجود اینکه با یک زن شگفت انگیز ازدواج کرده ام، هنوز هم می خواهم جذاب به نظر برسم.

جذابیت فقط برای جذب زنان نیست. این در مورد قوی و مردانه ظاهر شدن است تا بتوانید شرکای تجاری و مشتریان را جذب کنید.

وقتی مردم شما را می بینند، می خواهید که ان‌ها از هر لحاظ جذب شما شوند. بدون بحث در مورد اخلاقی بودن یا منصفانه بودن آن، مطالعات متعدد نشان داده است که افراد جذاب زودتر استخدام می شوند، سریع تر ارتقا می یابند و 4 درصد بیشتر از هم‌ردیفان خودشان که جذابیت کمتری دارند درآمد دارند.

وقتی جذاب تلقی می‌شوید، بازتر و قابل دسترس‌تر دیده می‌شوید و بنابراین شانس بیشتری برای قرار گرفتن در معرض افراد بیشتری از جمله مشتریان بالقوه و شرکای تجاری دارید.

بنابراین، در حالی که 5 نکته زیر در ابتدا برای آقایان مسن‌تر که به ظاهرشان اهمیت می‌دهند، ارائه شده است ولی این نکات همچنین برای مردان در هر مرحله از زندگی قابل استفاده هستند.

چگونه به عنوان یک مرد مسن جذاب به نظر برسیم؟

 1. مردان مسن جذاب، در دسترس به نظر میرسند.
مردان مسن جذاب

بسیاری از مردانی که با آنها صحبت کردم اخیراً طلاق گرفته بودند و در اواسط چهل سالگی خود بودند. آن‌ها پس از تقریباً یک عمر مراقبت از همسرشان و انتخاب لباس‌هایشان، متوجه شدند که نه تنها ظاهر شخصی ندارند، بلکه نمی‌دانند چگونه آن را بهبود بخشند.

برخی از آنها دوره طولانی ای را پشت سر گذاشتند که در طی آن به ظاهر خود اهمیتی نمی دادند و در نتیجه اعتماد به نفس آنها بسیار پایین آمده بود. و آنها مطمئناً خود را مردان مسن جذاب نمی دانستند.

چه 40، 50، 60 یا 70 سال به بالا باشید، اولین قدم این است که بفهمید چگونه ظاهری زیبا داشته باشید تا وقتی وارد اتاق می شوید، زنان به شما نگاه کنند و سریع تشخیص دهند: «هی، این پسر یک بیزنسمن و مرد بازار است. او جالب و جذاب به نظر می رسد.»

زنان کمتر از مردان نگران سن هستند، و گرانی برای سن چیزی نیست که زنان را از هیجان و انرژی بیندازد.

در این شرایط ظاهر شما مهم است. بسیاری از زنان بسیار جذاب مردان مسن جذاب را دوست دارند، اما دلیل واريالعی آن‌هاا و فرضی که دارند این است که دیگر مردان مسن در دسترس نیستند و آن‌ها بسیار کمیابند، که البته این فرض در بیشتر موارد درست است.

مردان مسن جذاب

اکثر زنان مجرد می دانند که مردان بالای 40 سال یا متاهلند و یا درگیر روابط طولانی مدت هستند.

 1. مردان مسن جذاب، لباس مناسب مبیپوشند.

بنابراین اکنون باید یک سیگنال شفاف ارسال کنید که در دسترس هستید. از آنجایی که این اولین چیزی است که خانم ها متوجه آن می شوند، شما باید لباس مناسب بپوشید.

اساساً، مردان مسن جذاب با لباس پوشیدن مانند یک مرد شروع می کنند، نه مانند کسی که لباس های خود را از یک فروشگاه ارزان قیمت می خرد.

آن کت ورزشی را که هرگز نمی پوشید بپوشید (ممکن است لاز بشد آن را به خشکشویی بدهید)، یا اگر اهل کت های اسپرت نیستید، شروع به پوشیدن پیراهن های معمولی تری کنید که نشان می دهد به خودتان اهمیت می دهید و زندگی را رها نکرده اید.

v

کفش‌های کتانی را گم کنید و یک جفت کفش مجلسی هوشمندانه و درخورد استایل خودتان و یا چکمه‌های چلسی بپوشید. این را با شلوار چینو یا شلوار پارچه‌ای رسمی ترکیب کنید که باعث میشود فوراً 100 برابر بهتر به نظر برسید.

برای اضافه کردن جزئیات خاص بیشتر و اینکه واقعاً به عنوان یک جنتلمن فاخر ظاهر شوید، یک دستمال جیبی اضافه کنید.

مردان مسن جذاب
 1. مردان مسن جذاب اهمیت نظافت را درک می کنند

مراقب پیرایش و آراستگی خود باشید. مطمئن شوید که مقاله من در مورد 7 اشتباه پیرایش که مردان مرتکب می شوند را مطالعه کرده اید.

با افزایش سن، تمایل به جوانه زدن مو از همه جا را دارید، بنابراین باید مطمئن شوید که عادات آرایشی و پیرایشی بی عیب و نقصی دارید.

به این معنی است که موهای بینی و ابروهای خود را کوتاه کنید، روی یک روال مراقبت از پوست سرمایه گذاری کنید (و به آن پایبند باشید). صبح و شب صورت خود را بشویید، از یک لایه بردار استفاده کنید و با یک مرطوب کننده، مراقبت از پوستتان را ادامه دهید.

وقتی وارد چرخه‌ی این دسته از مراقبت‌ها می شوید، میبینید آنقدرها هم که فکر می کنید سخت یا پیچیده نیست.

به من اعتماد کنید – مردان مسن جذاب از خود مراقبت می کنند و زنان متوجه این مساله می‌شوند!

 1. باور کنید یا نه، مردان مسن جذاب ممکن است موهای خود را رنگ کنند.
مردان مسن جذاب

در بسیاری از مردان، موها در حدود 30 سالگی شروع به خاکستری شدن می کنند. ایرادی ندارد، اما اگر ومهایتان زود سفید شده، یا اگر بالای 50 سال دارید و می‌خواهید با زنی در 20 یا 30 سالگی قرار بگذارید، ممکن است بخواهید موهایتان را رنگ کنید.

شما دو گزینه دارید، اینکه خودتان آن را در خانه رنگ کنید و یا اینکه به سالن بروید.

مشکل رنگ کردن موهایتان در خانه این است که به احتمال خیلی زیاد مجبورید با رنگی یکدست و ساده ازموهای کاملاً غیرطبیعی کنار بیایید. و این قیافه خوبی نیست.

مهمترین چیز در مورد رنگ کردن مو این است که باید طبیعی به نظر برسد.

توصیه من برای وقتی میخواهید شروع کنید این است که به سالن بروید.

شما می توانید هرمقدار که میخواهید صریح و رک باشید، در این باره میتوانید به آنها بگویید که می خواهید ظاهر خود را ارتقا دهید و علاقه مندید موهای خود را برای این منظور رنگ کنید.

هنگامی که به رنگ کردن موهای خود متعهد شدید، باید این کار را به طور منظم انجا دهید. اگر این کار را نکنید، زمانی که رنگ موهای طبیعی شما شروع به رشد مجدد کند و موهای رنگ شده را جایگزین کند، عجیب و نه چندان جذاب به نظر می رسد.

مردان مسن جذاب

من دوستی دارم که با یک زن زیبا روسی که 25 سال از او کوچکتر است ازدواج کرده است. در تمام مدتی که او را می شناسم، هرگز این اختلاف سنی توجهم را جب نکرد و بعدا متوجه شدم که او مدت زیادی است که موهایش را رنگ می کند.

اگرچه من به 50 و 60 سالگی اشاره کردم، اما هیچ دلیلی وجود ندارد که این کار را تا دهه 60 یا 70 خود ادامه ندهید یا در آن سن شروع به انجام آن نکنید.

مهمتر از هر چیز دیگری این است که مطمئن شوید که از این کار لذت می برید.

اگر رنگ کردن موهایتان باعث می‌شود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید یا جوان‌تر شوید، این کار را انجام دهید.

 1. مردان مسن جذاب از بدن خود مراقبت می کنند

هیچ چیز یک مرد را پیرتر از این نمی کند که وزن اضافی زیادی به خصوص در ناحیه صورت داشته باشد.

اگر غبغب شما در حال شکل گرفتن است، باید در نحوه مراقبت از بدن خود تجدید نظر کنید. اولین کاری که می توانید انجام دهید این است که مراقب تغذیه و سبک غذایی خودتان باشید.

فقط مطمئن شو که به اندازه کافی به غذایی که میخوری دقت میکنی، چون که به قول معروف چیزی را که در دهانت میگذاری دیگر نمیتوانی آن را در بیاوری، به این معنی که وقتی چیزی را میخوری نمیتوانی از اثرات آن روی بدنت پرهیز کنی.

دومین بخش مراقبت از بدن، ورزش کردن است.

ضروری است که فقط روی یک سبک ورزش تمرکز نکنید، بنابراین اگر معمولاً فقط کاردیو انجام می دهید، سعی کنید مقداری هم تمرین با وزنه اضافه کنید و بالعکس.

مردان مسن جذاب

هزاران اطلاعات بیرون از اینجا وجود دارد، بنابراین هیچ بهانه ای ندارید. برخی از گزینه‌هایی که شما میتوانید داشته باشید عبارتند از:

 • پیوستن به یک باشگاه بدنسازی
 • به یک برنامه تناسب اندام خاص بپیوندید
 • یک مربی شخصی بگیرید
 • با یک متخصص تغذیه مشورت کنید و هماهنگ شوید

در مورد هر تصمیمی که می‌گیرید، اگر پیرمردی هستید که می‌خواهید زنان را به خود جذب کنید، باید روی خوش فرم کردن بدن خود تمرکز کنید.

نکته طلایی شماره 1) مراقب دندان‌های خود باشید

مردان مسن جذاب

مانند خیلی چیزهای دیگر، زمان روی دندان ها تاثیر می گذارد. با افزایش سن، دندان هایتان زرد می شوند.

هیچ زنی جذب دندان های ناسالم و زرد رنگ نمی شود.

اگر قبلاً سیگار می کشیدید یا از دندان های خود غافل بودید، احتمالاً میخواهید به روشی مانند سفید کردن دندان های خود فکر کنید.

حتما با دندانپزشک خود صحبت کنید، اگر دندان های وحشتناکی دارید و پولتان آنقدرها زیاد نیست، ممکن است بخواهید ونیر را به عنوان یک گزینه در نظر بگیرید.

روکش‌ها روشی منحصر به فرد برای ارتقای دندان‌های شما هستند و این امر به شما کمک می‌کند تا جذاب‌تر به نظر برسید.

نکته طلایی شماره 1) مراقب پوست خود باشید

مردان مسن جذاب

من قبلاً به این موضوع اشاره کردم، اما اگر در دهه 50 یا 60 خود هستید و در گذشته از پوست خود غافل شده اید، این کار کمی سخت تر خواهد بود.

شما باید محصولاتی را در نظر بگیرید که دارای ترکیباتی مانند رتینول DMAE، MSM و ARGIRELINE هستند. این مواد به بهبود وضعیت پوست کمک می کنند.

اگر در دهه 30 یا 40 خود هستید، کمی آزادی عمل بیشتری دارید، اما باید فوراً به مراقبت از پوست خود توجه کنید. خودِ آینده‌ی شما از شما تشکر خواهد کرد!

سرانجام … مردان مسن جذاب اعتماد به نفس دارند!

مردان مسن جذاب

یکی از نکته های مهم در مورد پیر شدن این است که شما زندگی را پشت سر گذاشته‌اید و اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرده اید. و این یک ویژگی بزرگ است.

شما شروع به جدا شدن از جریان اصلی کرده اید، و متوجه می شوید که این یکی از مسیرهای زندگی شماست.

مطمئن شوید که روی این اعتماد به نفس سرمایه گذاری و از آن استفاده میکنید.

تمرکزتان روی این بگذارید که به شما خوش می گذرد و زندگی خود را همانطور که می‌خواهید زندگی کنید. و دیگر نگران نظر دیگران نباشید.

این اشتباه را نکنید که خانم های هم سن و سال خود را نادیده بگیرید. ممکن است به خوبی متوجه شوید که در یک خانم هم رده‌ی خودتان جواهری پیدا کرده‌اید که در یک همراه جوان تر آن را نخواهید یافت.

بعضی‌ها درست متوجه این مطلب نمیشوند. دقت کنید که چرا مردان از قرار ملاقاتشان منصرف شده و تسلیم میشوند، تا شما اشتباهات مشابه آن‌ها را انجام ندهید.

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر