0

آیا با کراوات هایی که مردان باید در کمد لباسشان داشته باشند، آشنا هستید؟

کراوات

کراوات

خلاصه مقاله: شما بسته به موقعیت کاری و شغل خود می توانید از کراوات های متفاوتی استفاده کنید که انواع مختلفی از آنها به شما معرفی شده اند.

کراوات هایی که مردان باید داشته باشید

وقتی به یک مرد حرفه ای یا موفق فکر می کنید، قطعا به یک چیز فکر می کنید: یک دست کت و شلوار خوش دوخت و یک کراوات شیک.

با این که اگرکراوات نداشته باشید هم ظاهر قابل قبولی دارید ولی کراوات هنوز هم جزء اصلی لباس های رسمی مردانه است. مردی که در یک مصاحبه شغلی، یک جلسه کاری یا یک سخنرانی شرکت می کند باید کراوات داشته باشد، پس اهمیت آن را نمی توان نادیده گرفت.

آیا بستن کراوات مردانه ضروری است؟

موضوع مورد بحث ما همین است. من به شما می گویم 5 مدل کراوات را باید داشته باشید و 3 تا از آنها را به هر قیمتی که باشد، بخرید.

  1. کراوات تک رنگ و ساده
  2. کراوات با طرح های ریز و نامتقارن
  3. کراوات ساده با طرح هایی به رنگ خود کراوات
  4. کراوات با طرح های ریز و برجسته
  5. کراوات با طرح های عروسکی و رنگ های شاد
  6. کراوات با طرح های خیلی ریز و متقارن( این نوع کراوات با نوع دوم تفاوت زیادی ندارد)

1. کلاسیک – کراوات تک رنگ و ساده

این کراوات با هر لباسی ست می شود و شما باید حتما یک عدد از این کراوات را در کمد لباستان داشته باشید. شما می توانید این کراوات را برای یک مصاحبه کاری و یا شام شکرگزاری بپوشید. رنگ های مختلف کلاسیک این نوع کراوات را امتحان کنید. رنگ های آبی، سبز، بنفش یا قرمز بسیار زیبا هستند.

کراوات

2. کراوات باریک با طرح های ریز شلوغ

کراوات

این مدل طرح های ظریف دارد و یک لباس عالی برای شرکت در جسارت است. کراوات با الگوی ظریف یک قدم کوچک برای داشتن ظاهری جذاب برای شماست. می توان آن را در محل کسب و کار هم پوشید. این کراوات ظاهر شما را رسمی نشان می دهد اما نه خیلی رسمی. با این حال، در بیشتر مواقع می توانید از آن استفاده کنید.

این کراوات ها دارای چند طرح هستند. یک مدل،طرح خال خالی است. شما می توانید با یک دست کت و شلوار و پیراهن ساده ، آن را ست کنید. از کراوات های رنگارنگ های اجتناب کنید وسعی کنید کراوات شما بیش از سه رنگ نداشته نباشد.

3. کراوات ساده با طرح هایی به رنگ خود کراوات

کراوات

این کراوات را هم می توانید با بیشتر لباسهایتان ست کنید چون طرح هایی ساده دارد. این کراوات مانند پیراهن های سفید و آبی روشن است که کاربردهای زیادی دارند.

4. کراوات با طرح های ریز و برجسته conservative necktie

این مدل کراوات هم جزو مدل های ساده به حساب می آید. اگر از دیگر کراوات هایتان خسته شده اید وقت آن است که یکی از این مدل را به کمدتان اضافه کنید. تنوع رنگ و طرح این مدل فراوان است پس شما می توانید آزادانه برای محل کار یا دانشگاه و مدرسه خود یکی از آنها را انتخاب کنید.

5. کراوات با طرح های عروسکی و رنگ های شاد

کراوات

این مدل کراوات ها دارای یک الگوی هندسی جسورانه، رنگ های شاد و شکل های مختلف عروسکی هستند. آنها را در محل کار نپوشید بلکه این نوع کراوات ها مناسب مجالس شادی و مهمانی های خودمانی هستند.

چگونه یک کراوات با کیفیت بالا را تشخیص دهیم

خوب، ما پنج کراوات اول را بررسی کردیم. اکنون، ما به یک مرور کلی از نحوه تشخیص کراوات با کیفیت هنگام خرید نیاز داریم. آقایان توجه کنید انتخاب کراوات باکیفیت به این سادگی ها نیست شما نباید اولین کراواتی که روی قفسه می بینید را انتخاب کنید.

مواد

کراوات

کراوات مردانه باید صد در صد ابریشم باشد. این نوع پارچه نرم است و درکل به لباس شما ظاهری بسیار شیک می بخشد. کراوات هایی با مواد مصنوعی ارزان تر هستند، اما ارزش خرید ندارند. پارچه های مصنوعی دوام زیادی ندارند و احتمال خراب شدن آنها بسیار زیاد است.

شکل و نوع دوخت

کراوات

وقتی تیغه یا همان انتهای بزرگتر و پهن ترکراوات را روی کف دست خود می گذارید، کراوات باید به سادگی روی کف دست شما قرار گیرد. نباید مچاله شود، نرم و ظریف باشد. قسمتی از انتهای کراوات که دم و تیغه به هم می پیوندد باید با بند های باکیفیت تقویت شده باشند تا خیلی بادوام باشند. درز در پشت کراوات به سمت انتهای بزرگتر، با یک دوخت نواری ساده از باز شدن دو لبه آن جلوگیری می کند.

در نهایت، شما باید به انتهای کراوات دقت کنید، نخی پیدا خواهید کرد که می توانید آن را بکشید. با هر بار کشیدن، می‌بینید که کراوات کمی جمع می‌شود اما پس از رها کردن باید به حالت اولیه خود بازگردد. این به کراوات کمک می کند تا حالت ارتجاعی خود را حفظ کند. همه این موارد نشان می دهد که کراوات باکیفیتی در دست دارید. به یاد داشته باشید که کیفیت را بر هر چیز دیگری اولویت دهید. به این ترتیب این پنج کراوات برای همیشه برای شما ماندگار هستند.

کلام آخر: شما با بستن کراوات ظاهر خود را بسیار زیباتر و جذاب تر می کنید، پس با خرید و استفاده از این لباس همیشه بدرخشید.

از سایت همه چی اینجاست، دیدن کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر