0

قاب‌ گوشی Pixel 6 و 6 Pro از Casetify، اکنون در دسترس هستند

قاب‌های Pixel 6

قاب‌ گوشی Pixel 6 و 6 Pro از Casetify

با گذشت چند ماه از Pixel 6، Casetify جدیدترین سازنده لوازم جانبی است که قاب‌هایی را برای گوشی‌های پرچمدار به‌عنوان شریک ساخته شده برای Google منتشر کرده است.

Pixel 6 و 6 Pro از Casetify بخشی از سری “Impact Cases” هستند که از 65٪ بازیافت شده – به ویژه پلاستیک قدیمی از رایانه های شخصی، سایر موارد استفاده شده و ضایعات تولیدی – و مواد گیاهی ساخته شده است. این جنبه به طور برجسته در کنار کیس چاپ شده است.

بسته بندی محصول علاوه بر این 100٪ قابل بازیافت است، در حالی که جوهر سازگار با محیط زیست مورد استفاده قرار می گیرد و کارخانه ها دارای گواهی ISO14001 برای استفاده از جمع آوری آب باران، سیستم های بازیافت و سایر روش های پایدار هستند.

از نظر محافظت، گفته می‌شود که این کیس‌های Pixel 6 Casetify تحت آزمایش سقوط از ارتفاع 6.6 فوتی با مواد ضربه‌گیر قرار گرفته‌اند. لوازم جانبی شیک و سازگار با شارژ بی سیم هستند. یک قاب برجسته، کناره های منعطف و صفحه پشتی سخت وجود دارد. در نهایت، “پوشش ضد میکروبی 99٪ باکتری ها را از بین می برد” نیز تبلیغ می شود.

قاب‌ گوشی Pixel 6

ادعای دیگر Casetify برای شهرت، چاپ های متعدد یا توانایی چاپ نام شما است. پس از انتخاب طرح، می توانید از میان چهار گزینه لبه انتخاب کنید: شفاف-مشکی، شفاف-فراست، شفاف-صورتی و مشکی مات.

به‌عنوان یک شریک ساخته‌شده برای Google، لوازم جانبی مورد آزمایش قرار گرفته‌اند تا «به‌طور یکپارچه با تلفن Pixel شما کار کنند.

در ایالات متحده، قاب پیکسل 6 45 دلار قیمت دارد، در حالی که لوازم جانبی Pixel 6 Pro مارک Casetify از 50 دلار است.

قاب‌ گوشی Pixel 6

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 6 :

  • پیکسل 6 و سایر پرچمداران جدید از کلاس عملکرد اندروید 12 پشتیبانی می کنند، اما گلکسی اس 22 از آن پشتیبانی نمی کند
  • اندروید 12 QPR3 بتا 1.1 با رفع اشکال برای پیکسل 6 و 6 پرو عرضه می شود
  • برخی از دارندگان پیکسل 6 می گویند که ارتعاشات لمسی پس از به روز رسانی اندروید 12L ضعیف تر می شوند
  • بلروی می‌گوید قاب‌های پیکسل 6 محبوب‌ترین محصول عرضه شده تا کنون است.

angel2022

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر