0

آشنایی با 5 دلیلی که چرا مردان باید رنگ صورتی بپوشند؟

پوشیدن رنگ صورتی

رنگ صورتی 

سوالی که در اینجا ممکن است برای هر شخصی پیش بیاید این است که آیا پوشیدن رنگ صورتی برای پسرها اشکالی ندارد؟

باید به این نکته توجه کرد که صورتی در استایل مردانه بازگشت کرده است. شایان ذکر است که بدانید این رنگ تاریخچه ای دارد که اکثر مردان کاملاً از آن بی اطلاع هستند. بنابراین ما در اینجا به یکسری نکات اشاره می کنیم که شما بتوانید بیشتر با این رنگ آشنا شوید.

حال در این بخش 5 دلیل معتبر برای مردان به منظور پوشیدن رنگ صورتی آورده شده است.

  1. صورتی در بین پسران و مردان در سراسر جهان بسیار محبوب می باشد و یک رنگ شیک و جذاب برای آقایان به شمار می رود.

از طرفی وقتی که به تاریخ نگاه می کنیم، کاملاً متوجه می شویم که صورتی همیشه یک رنگ زنانه نبوده است و در مواقع خاصی برای آقایان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. مدیر موزه در موسسه ی فناوری مد، والری استیل به ما می گوید که استفاده ی مردان از صورتی به قرن هجدهم بر می گردد. در آن زمان مردان به پوشیدن کت و شلوارهای ابریشمی صورتی رنگ گلدوزی شده بسیار معروف بودند.

در اوایل دهه ی 1900، اولین پیراهن صورتی رنگ توسط Brooks Brothers طراحی شده بود که به محبوبیت بسیار زیادی رسید. در ابتدا این پیراهن برای دانش آموزان دختر طراحی شده بود، ولی بیشتر مورد استقبال بچه های کالج قرار گرفت.

  1. شما دیگر کودک نیستید و نیاز به لباس های مردانه دارید که بسیار شیک و جذاب به نظر برسید.
پوشیدن رنگ صورتی

شایان ذکر است که صورتی و آبی در ابتدا رنگ های جنسیتی نبودند، بلکه آن ها اغلب برای لباس ها و لوازم جانبی نوزادان استفاده می شدند تا اینکه در دهه های 60 و 70 مورد توجه شرکت های سرمایه گذاری قرار گرفت. بسیاری از شرکت ها شروع به سرمایه گذاری بر روی لباس های جنسیتی کردند. والدین دیگر نمی توانستند لباس های نوزاد دختر را به پسر بدهند و بالعکس. بنابراین رنگ صورتی برای دختران و رنگ آبی برای پسران انتخاب شد که بسیار مورد توجه عموم قرار گرفت.

  1. صورتی توجه زنان را به خود جلب می کند.
پوشیدن رنگ صورتی

جالب است بدانید که زنان عاشق صورتی هستند و همیشه آن را دوست داشتند. حتی زمانی که آن را رنگ مردانه می دانستند نیز زنان بسیار عاشق این رنگ بودند.

برخی تحقیقات نشان می دهد که رنگ صورتی ای که در لباس ها و اسباب بازی دختران مورد استفاده قرار گرفته، ناشی از ترجیحات ذاتی است. در این میان افرادی هستند که رنگ آبی را بسیار دوست دارند. زنان به رنگ های آبی متمایل به قرمز بسیار علاقه دارند، در حالی که مردان رنگ های زرد مایل به سبز را ترجیح می دهند و در لباس های خود از این رنگ ها بیشتر استفاده می کنند.

زنان مردانی را که صورتی می پوشند بسیار دوست دارند صرفا به این دلیل که صورتی آن ها را جذب می کند.

  1. شما با پوشیدن صورتی بسیار متمایز و قدرتمند می شوید.
پوشیدن رنگ صورتی

شما می توانید هنگام استفاده از کت و شلوار از پیراهن صورتی استفاده کنید که باعث متمایز شدن شما از دیگران می شود و این باعث جلب توجه شما نسبت به دیگران می شود.

مطالعه ای که اخیرا در سال 2012 به سفارش Cotton USA انجام شده است، نشان می دهد مردانی که صورتی می پوشند سالانه 1200 دلار بیشتر از کسانی که رنگ های دیگر استفاده می کنند درآمد بسیار بالایی دارند.

توجه به این نکته بسیار لازم و ضروری به نظر می رسد که بدانید اخیرا استفاده از رنگ های صورتی در میان مردان افزایش یافته است و آن ها را بسیار قدرتمند نشان می دهد و باعث افزایش جذابیت مردانی می شوند که از رنگ صورتی استفاده می کنند.

  1. صورتی با اکثر رنگ ها می تواند هماهنگ شود که بسیار شیک و بی نظیر به نظر می رسد.
پوشیدن رنگ صورتی

رنگ صورتی یک رنگ همه کاره به حساب می آید و به راحتی می تواند با هر رنگ پوستی مطابقت داشته باشد. مردانی که رنگ تیره تری دارند، می توانند از صورتی میخکی و اسطوخودوس استفاده کنند که بسیار شیک و بی نظیر می شود.

صورتی های پر رنگ برای لوازم جانبی کوچک مانند پاپیون یا مربع جیبی بهتر هستند.

شما صورتی را می توانید به لباس هایی که دارای رنگ های قهوه ای، خاکی یا آبی تیره است اضافه کنید. همچنین شما می توانید کت و شلوار سیاه و خاکستری را با یک پیراهن صورتی ست کنید که این عامل باعث جذابیت شما می شود.

فصل های بهار و تابستان زمان مناسبی برای استفاده از لباس صورتی رنگ است. بنابراین بهتر است که یک پیراهن یقه دار صورتی را با شلوار جین آبی یا یک پیراهن صورتی آکسفورد را با پارچه های چینی سفید ست نمایید.

همه چی اینجاست

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر