0

در جشنواره ویژه هواداران شیائومی گوشی Redmi Note 11 Xiaomi معرفی میشود.

شیائومی

جشنواره هواداران شیائومی

دیروز شیائومی از سه گوشی هوشمند جدید Redmi Note 11 برای بازارهای بین المللی رونمایی کرد. این شرکت همزمان یک نسخه محدود از Redmi Note 11 وانیلی را هم معرفی کرد. این دستگاه یک نسخه رسمی از Redmi Note 11 ویژه ویژه جشنواره هواداران است.

کمپانی شیائومی به میزبانی فستیوال های هرساله‌ی طرفداران معروف است. در این روزها، این شرکت بر روی طیف گسترده ای از انواع محصولات خود در سراسر جهان تخفیف ارائه میدهد.

شیائومی

این جشنواره تا سال 2021 به طور رسمی Mi Fan Festival به معنی “جشنواره هواداران Mi” یا به اختصار MFF نامیده می شد. اکنون، از آنجایی که این شرکت نام تجاری «Mi» را کنار گذاشته است، در آینده به آن Xiaomi Fan Festival به معنی «جشن هواداران شیائومی» (XFF) می‌گویند. شروع کار نسخه 2022 قرار است از 6 آوریل خواهد بود.

پیش از آن، شیائومی یک Redmi Note ویژه با نام Redmi Note 11 Xiaomi Fan Festival Special Edition به معنی نسخه ویژه جشنواره هواداران معرفی کرده است. این تلفن همراه با نام نسخه ویژهRedmi Note 11 XFF نیز شناخته می شود. این نسخه از تلفن هوشمند دارای مجموعه‌ای از ویژگی های مشابه با مدل معمولی آن است.

تفاوت این تلفن این است که در یک رنگ آبی ستاره ای خاص و با آرم جشنواره هواداران که در پشت آن نقش بسته است و همچنین، در یک جعبه سفارشی با تعدادی برچسب ارسال میشود.

متأسفانه شیائومی هنوز زمان عرضه و قیمت این گوشی هوشمند را اعلام نکرده است. ولی با توجه به تکرارهای قبلی این سری (Redmi Note 10 Pro، Redmi Note 9S)، به احتمال زیاد به بازارهای خاصی محدود خواهد شد.

لینک مقاله منبع: gizmochina razie1996

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر