0

یک تکنیک جدید برای رنگ آمیزی مو و یک برداشت مدرن از هایلایت مو

رنگ مو سال 2022

تکنیک جدید رنگ مو

اگر قصد رسیدگی و نگهداری از موهای خود را دارید، استفاده از این تکنیک برای شما یک روش عالی و کم دردسر خواهد بود.

داشتن مو سرگرم کننده است زیرا می تواند وسیله ای برای ابراز وجود برای افراد باشد. البته، هزاران مدل مو برای بازی کردن با آنها وجود دارد، اما اگر می خواهید تاثیر موهایتان چیزی کمی ماندگارتر باشد، همیشه می توانید رنگ مو های مختلف را آزمایش کنید.

چه مانند همه ی سلبریتی های مشهور هالیوود به سراغ تنالیته های قرمز یا زرد رنگ بروید، چه از روند “بلوند پررنگ” استفاده کنید یا رنگ موهایتان را طبق مد جدید به خاکستری تغییر دهید، همیشه می توانید رنگ مو های خود را با هایلایت تنوع بدهید. و اگر واقعاً می‌خواهید در ترند باشید، باید هایلایت های روبان شکل را نیز در نظر بگیرید.

سانی بروک، آرایشگر مشهور اهل لس آنجلس، می ‌گوید: «روبان ‌کشی برداشتی مدرن از هایلایت ‌های درشت سابق است. در طول یک سال گذشته، بسیاری از مردم یک گام به عقب برداشته‌ اند و ریسک کمتری برای رنگ کردن مو هایشان انجام داده‌ اند – اما روبان ‌کشی راهی برای داشتن یک روتین رسیدگی و نگهداری کم دردسر تر برای مو، و درعین حال زیبا و جلب توجه کننده است.”

او بیشتر در مورد این روند توضیح می دهد: “روبان زدن پانل های رنگی بزرگی است که از زیر مو بیرون می آید، اما نیاز فرد به نگهداری و رسیدگی به موها را کمتر می کند.” بنابراین، اگر مشتاق یک رنگ جدید و شگفت ‌انگیز برای مو هایتان هستید، بروک پیشنهاد می‌کند که از آرایشگرتان بخواهید تا پنل ‌های بزرگ و هایلایت در قسمت زیر موهایتان را برای شما انتخاب کند.

 رنگ مو سال 2022
هایلایت رنگ مو سال 2022

زمانی که موهایتان را به صورت حالت ‌های بالا یا نیمه ‌بالا، نیمه ‌پایین پشت سرتان بسته و قرار می دهید، رنگ ‌ها بسیار سرگرم ‌کننده و جسورانه خواهند بود. و همچنین نگهداری از آن بسیار آسان است زیرا اگر موهایتان را ساده و باز نگه دارید، رشد آن مشخص نخواهد بود. فقط با استفاده از یک شامپوی بنفش یک یا دو بار در هفته مطمئن شوید که رنگ را تازه نگه دارید و از برنجی شدن رنگ شان جلوگیری کنید. بروک شامپوی Biolage ColorLast Purple را برای گرفتن بهترین نتیجه توصیه می کند و بله، حتی سبزه ها نیز می توانند از آن استفاده کنند.

منبع: elinal اینستاگرام @CLARACAMPARA

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر