0

کت و شلوار بهترین دوست شما در فصل مهمانی

کت و شلوار

کت و شلوار

برای کت و شلوارهای شام شما می توانید از کراوات سیاه استفاده کنید.

اگر به دنبال کراواتی هستید که مقرون به صرفه باشد، بهتر است Suitsupply را امتحان کنید. کت و شلوارهای شام را می توانید با قیمت 400 پوند خریداری کنید. این کت و شلوارها در اندازه های مختلف در دسترس هستند. بنابراین پیدا کردن چیزی که مناسب شما باشد بسیار کار آسانی است. در سطح متوسط Boss می تواند یک انتخاب بسیار خوبی برای شما باشد. قیمت یک کت و شلوار بین 700 تا 800 پوند است. اگر شما به دنبال کت و شلوار گران هستید، Brunello Cucinelli یک انتخاب عالی برای شما می تواند باشد یا اینکه Gieves & Hawkes یک گزینه ی کلاسیک است که دوام بسیار زیادی دارد. با همه ی این ها انتخاب نهایی برای کت و شلوار شام سفارشی از Anderson & Sheppard خواهد بود. در دهه ‌های بسیار زیادی Savile Row لباس‌ های بسیار زیبایی را برای مشتریانشان تولید می کرد.

کت و شلوار

پوشیدن کفش یا چکمه های نوک تیز انتخاب بسیار عالی هستند.

بهترین این چکمه ها batshit است. این چکمه ها را شما می توانید در Bottega Veneta پیدا کنید. سال گذشته این برند یک چکمه ی نازک با پنجه ی خرقه ای را روانه بازار کرد که پوشیدن آن بسیار دشوار بود. در حال حاضر Bottega از چکمه های ساده تر رونمایی کرده است. این چکمه ها بسیار مناسب پا هستند و شما به راحتی می توانید با آن کارهایتان ا انجام دهید. شما می توانید این چکمه ها را با یک کت و شلوار هم بپوشید.

چکمه های Bottega ارزان قیمت نیستند. اگر به دنبال چکمه ی مقرون به صرفه هستید، بهتر است برندهای سوئدی Our Legacy و Eytys را خریداری کنید.

کت و شلوار

در حال حاضر Creed’s Spice And Wood یک عطر بسیار خوب و خوش بویی است. این عطر از ترکیب سدر، میخک و سیب تهیه شده است و یکی از عطرهای خاص است. برای تعطیلات Neroli Portofino با برگ های نارنجی تام فورد عطر بسیار عالی ای است که بوی بسیار خوبی دارد. در زمستان هم عطر آکوا دی پارما یک انتخاب عالی است.

کت و شلوار

لینک منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر