0

اگر خواهان ظاهر و استایل متفاوت تر از قبل هستید، این مقاله را مطالعه کنید

استایل

خلاصه مقاله: استایل شما با رعایت چند نکته در لباس پوشیدن کاملا متفاوت خواهد بود.

4 نکته برای این که امروز بهتر لباس بپوشید

برای این که امروز استایلتان را بهبود ببخشید، چه کاری می توانید انجام دهید ؟

بیایید با آن روبرو شویم، همه ما یک راه حل سریع می خواهیم تا بهتر از همیشه به نظر بیاییم. همه ما خواهان رضایت فوری هستیم و مهمتر از آن ما می خواهیم نتیجه خیلی خوبی بگیریم.

پس اگر همه چیز را از نو شروع کنیم چه کار باید بکنیم؟

اگر زمان را به 8 سال پیش برگردانیم، زمانی که شورت گشاد و تی شرت های طرح دار می پوشیدیم، اگر بخواهیم فوراً استایلمان را به طرز چشمگیری بهبود ببخشیم، چه کار می کنیم؟

4 نکته برای من مهم است که امروز با شما در میان می گذارم.

قبل از اینکه به جلو برویم، می‌خواهم مسئله ای را روشن کنم… یک «اقدام سریع» همیشه بهترین راه برای ادامه دادن نیست.

پایداری مسئله ای کلیدی است، چون شما می خواهید مطمئن شوید که ظاهر فیزیکی خود را به دلایل درست بهبود می دهید. هیچ مردی نمی تواند یک شبه سیکس پک به دست بیاورد و هیچ مردی نمی تواند یک شبه به یک نسخه واقعاً مطمئن و شیک از خودش تبدیل شود.

نتایج بلند مدت همیشه بیشتر از نتایج کوتاه مدت است.

1. لباس‌های خود را متناسب کنید

اگر بخواهیم نحوه لباس پوشیدنمان را طوری تنظیم کنیم که تاثیر فوری داشته باشد، باید روی تناسب اندام تمرکز کنیم.

بله، این یک مورد واضح است وقتی ما خوب لباس نمی‌پوشیم ازتناسب اندام غافل می شویم.

شاید شما از قبل لباسی در کمد خود دارید و هنوز می توانید بپوشید چون هنوز شیک هستند و چون احتمالاً وقت ندارید بیرون بروید و پول خرج کنید. آن لباس را بردارید و آنها را نزد یک خیاط ببرید تا مطابق سلیقه شما و مد روز آن را تغییر بدهد..

مثلا من 8 سال پیش شلوار جین می پوشیدم. آنها بهترین شلوار جین نبودند اما بدترین هم نبودند. خیلی گشاد و شل بودند. اگر به گذشته برمی گشتم، آن شلوار جین را نزد یک خیاط می بردم و آن را باریک تر می کردم و مطمئن می‌شدم که اندازه قدش خوب است و مطمئن می‌شدم که کمر آن کاملاً مناسب باشد. همه این تعمیرات دقیق‌ هزینه زیادی ندارند، اما تأثیر زیادی بر ظاهر شما خواهند داشت.

استایل

بنابراین به جای هدر دادن پول برای لباس‌های جدید، لباس‌هایی را که قبلاً دارید، بردارید و آن‌ها را سفارشی کنید. تنها با تغییر دراندازه لباس‌هایتان، تأثیر چشمگیری بر زیبایی ظاهری شما خواهد داشت.

2. بیشتر لباس رسمی بپوشید

دومین مورد این است که من کمی بیشتر از حد لباس معمولی می پوشیدم. استایل من در آن زمان بسیار غیررسمی بود، بنابراین اگر بخواهم تأثیر خوبی روی دیگران بگذارم، فقط باید کمی هوشمندانه‌تر لباس بپوشم.

این بدان معنا نیست که من مستقیماً برای بیرون رفتن کت و شلوار بپوشم و همه را کاملاً شوکه کنم، تنها کاری که قرار است انجام دهم این است که کمی رسمی بودن لباسم را افزایش دهم.

به عنوان مثال، فرض کنید که من معمولا یک شلوار جین و یک تی شرت می پوشیدم. به جای آن، می‌توانم از یک شلوار جین مناسب (با توجه به نکته اول)، یک پیراهن دکمه‌دار زیبا و یک جفت کفش مجلسی زیبا استفاده کنم. استایل من به طور خودکار جذاب می شود، اما نباید زیاده روی کنم.

استایل

بنابراین اگر می‌خواهید استایل خود را بهبود ببخشید، باید لباس رسمی بیشتری به استایل خود اضافه کنید. با این حال، زیاده روی نکنید و این لباس رسمی به طور چشمگیری ظاهر شما را فوراً بهبود می بخشد.

3. کفش متناسب با لباستان بپوشید

اگر بخواهم استایلم را اصلاح کنم، حتماً روی انتخاب کفشم تمرکز می‌کردم و کفش‌های کتانی را با یک جفت کفش مجلسی خوب جایگزین می‌کردم.

تغییری که با پوشیدن کفش خوب در ظاهر شما ایجاد می شود بسیار زیاد است. اگر هر روز یک نوع کفش کتانی می پوشید ، در عوض آن ها را با کفش Brogue یا Double Monk-Strap جایگزین کنید، این باعث می شود استایل شما به طرز چشمگیری بهبود یابد.

مجموعه وسیعی از کفش‌های مجلسی برای انتخاب وجود دارد، فقط مطمئن شوید که در کنار مدل، روی کیفیت کفش نیز تمرکز کرده‌اید.

باز هم، هیچ تغییر شدیدی برای این که مردم فکر کنند در حال گذر از یک بحران میانسالی هستید، وجود ندارد، اما تغییر ظریفی که تأثیر زیادی دارد، لازم است. تنها کاری که انجام می دهم این است که چیزی کمی هوشمندتر از حد معمول بپوشم (با توجه به نکته قبلی) و لباسم را با یک کفش مجلسی ست کنم.

4. به آنچه مردم فکر می کنند اهمیت ندهید

آخرین نکته اما نه کم‌اهمیت، اگر بخواهم استایلم را عوض کنم، برایم مهم نیست که دیگران در مورد من چه فکری می‌کند.

این واقعاً یک ترفند ساده نیست، بلکه بهترین کاری است که می‌توانید انجام دهید تا احساس بهتری داشته باشید و اعتماد به نفستان را بالا ببرید. وقتی دیگر نگران این نباشید که مردم در مورد شما چه فکری می کنند و چگونه لباس می پوشید، اعتماد به نفس و آزادی شما برای لباس پوشیدن آنطور که می خواهید افزایش می یابد.

وقتی برای اولین بار شروع به بهبود استایل خود کردم، کت و شلوار پوشیدم و این کار را فقط برای جلب نظر دیگران می کردم. حالا، برای من اهمیتی ندارد که مردم چه فکر می کنند و شما هم باید مثل من فکر کنید. این نکته همیشه یادتان باشد باید برای خودتان لباس بپوشید.

تا به حال چند بار لباس تهیه کرده اید، آن را امتحان کرده و آن را پس داده اید، زیرا فکر می کنید کسی در مورد این لباس چیزی به شما می گوید؟ نگران نظر مردم نباشید فقط همانطور که می خواهید لباس بپوشید. این باعث افزایش اعتماد به نفس شما و در عین حال، بهبود استایل شما می شود.

همین امروز سبک لباس پوشیدن خود را ارتقا دهید. نحوه لباس پوشیدن جدید خود را بپذیرید ودر نظر داشته باشید که تغییرات جزئی می تواند تأثیر زیادی داشته باشد.

حرف آخر این است که4 نکته کلیدی که اگر امروز بخواهید سبک خود را بهبود ببخشید، باید انجام دهید.

برای دیدن لباس ها و کفش هایی که ظاهر شما را تغییری اساسی می دهند، به سایت همه چیز اینجاست مراجعه کنید.

منبع

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر