0

معرفی کت خز مصنوعی رنگارنگ در سال 2022

کت خز مصنوعی

کت خز مصنوعی

توجه به این نکته بسیار لازم و ضروری به نظر می رسد که کت خز مصنوعی هم به عنوان مد و هم به عنوان یک پیام سیاسی مورد توجه عموم در سرتاسر جهان قرار گرفته است.

شایان ذکر است که خز مصنوعی مدرن قبلا در سال 1929 مورد استقبال کثیری قرار گرفته بود و تا اواسط دهه ی 1950 آن چیزی نبود که ما امروزه آن را می شناسیم. در حال حاضر از پلیمر های اکریلیک در خز های مصنوعی استفاده می کنند و این ماده را به عنوان جایگزینی برای پوست حیوانات در نظر گرفته اند و برای کسانی که دوست دار خز واقعی هستند یک جایگزین بسیار مناسبی می باشد.

از اینرو شما می توانید کت خز را به عنوان یک قطعه ی اصلی به کمد لباستان اضافه کنید. در تولید خز مصنوعی طراحان از مواد به جای گزینه های سنتی مبتنی بر پوست حیوانات استفاده کرده اند. در هفته های مد کت خز مصنوعی در طرح های متعددی ارائه می شود و دارای رنگ بندی های جسورانه ای می باشد که نشان دهنده ی این است که این کت برای فصل AW22 حضور قدرتمندی خواهد داشت.

کت خز مصنوعی

دلیل اینکه این کت بسیار محبوب شده است چیست؟

Moncler و گروه Kering خز واقعی حیوانات را از فرایند تولید خود جدا کرده اند که این حرکت آن ها بسیار مورد استقبال خریداران قرار گرفته است. برندهای مختلفی به تولید خز مصنوعی پایدار تر و سازگار تر با محیط زیست که مطابق با تقاضای مصرف کنندگان است روی آورده اند که همین امر باعث افزایش محبوبیت کت خز شده است.

این پیشرفت های مداوم باعث شد که کت خز مصنوعی به عنوان جایگزینی مناسب برای پوست حیوانات تبدیل شود.

در فصل AW22 ما شاهد استفاده از رنگ های روشن تری هستیم. تعداد قابل توجهی از طراحان از رنگ های جسورانه ای در تولید کت خز استفاده کرده اند. Alberta Ferretti ، Versace و Emoporio Armani در تولید خز مصنوعی از الگوهای متضادی استفاده کرده اند که طرح های قدیمی را زنده می کنند. در حالی که مایکل کورس از رنگ های تک که روشن هستند استفاده کرده است. برخی از طراحان نیز دست به خلاقیت های متعددی زده اند و در تولید محصولاتشان از حیوانات الهام گرفته اند، از جمله یوهان وانگ که ظاهری پلنگی داشت و کریستین سیریانو که از طرح آبی گورخری برای کت بلند خود استفاده کرده بود. Bluemarine و Dolce Gabbana از طرح های رنگی جسورانه در کت خز استفاده کرده اند.

نحوه استایل دادن به آن:

شما می توانید کت خز مصنوعی را با یک لباس میدی طرح دار و نیم بوت پاشنه کوتاه ست کنید. همچنین کسانی که شلوار را ترجیح می دهند و می خواهند ظاهری شبیه به دهه ی 70 داشته باشند، می توانند پیراهن مشکی و پیراهن های طرح دار را انتخاب کنند. نکته ی بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید، این است که اکسسوری را با کت مصنوعی تطبیق دهید. همچنین بهتر است که از لحاظ جنس، رنگ یا طرح مشابه باشند.

در سال های أخیر ما شاهد گسترش استفاده از کت خز مصنوعی فراتر از حوزه ی سیاسی هستیم و به یک لباس مستقل و ضروری تبدیل شده است. بسیاری از برندهای لوکس ظاهر رنگارنگ را در مجموعه های خود به کار گرفته اند. کت خز رنگارنگ یکی از مواردی است که باید امسال به آن توجه فراوانی کنیم.

لینک منبع: fashionunited

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر