0

معرفی فروشندگان برتر محصولات چرمی در بازار جهانی سال 2022

فروشندگان برتر محصولات چرمی در بازار جهانی

فروشندگان برتر محصولات چرمی در بازار جهانی سال 2022

در حالی که مشکلات زیست محیطی به یک نگرانی فراینده برای دولت ها تبدیل شده است، محصولات چرمی در بازارهای جهانی توانسته اند محبوبیت بسیار زیادی را به دست بیاورند. فروشندگان معتقد هستند که آن ها از مواد خوبی تولید شده اند. محصولات چرمی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. از چرم در محصولات گران قیمت و کالاهای لوکس استفاده می شود. در طول همه گیری جهانی طبقات پایین و متوسط هزینه های خودشان را کاهش داده اند و آن هایی که از درآمد بالایی برخوردار هستند همچنان اقلام را خریداری می کنند.

در صورتی که فروشگاه ها در سراسر جهان بازگشایی شوند، کالاهای چرمی شاهد افزایش مصرف خواهند بود. پس از دوره های طولانی که برای محدودیت در حرکت و خرید بود برخی از مصرف کنندگان دوست دارند محدودیت های قبلی را جبران کنند. به همین دلیل تصمیم دارند که هزینه های خودشان را برای خرید کالاهای لوکس افزایش دهند. برای مثال کشور کره جنوبی را در نظر بگیرید که در نیمه ی اول ماه مه فروش کالاهای لوکس را در این کشور به طور قابل توجهی افزایش داد. زیرا این کشور به تدریج محدودیت های همه گیری را لغو کرد. مصرف کنندگان به دنبال این هستند که هفته ها و ماه هایی که نتوانسته اند این محصولات را خریداری کنند جبران کنند.

در بسیاری از نقاط جهان، محدودیت های COVID-19 به تدریج کاهش پیدا کرده است و بسیاری از مردم تمایلی ندارند که به خرید آفلاین قبلی خود برگردند. در یک دوره 5 ساله انتظار می رود که صنعت چند میلیارد دلاری بیش از 70 میلیارد دلار رشد کند. زمانی این امر تحقق پیدا می کند که محصولاتشان را برای کسانی که درآمد قابل توجهی دارند تولید کنند.

گروه های متنوعی در زمینه ی محصولات چرمی فعالیت می کنند و برای تولید محصولاتشان در بازار رقابت می کنند. بسیاری از تولیدکنندگان کالاهای چرمی دوست دارند که محصولات چرمی برای طبقه ی بالا تولید کنند و برخی دیگر از تولید کنندگان طبقات متوسط جامعه را هدف قرار می دهند که به دنبال محصولات با کیفیت هستند. غول مد در بازار حضور دارند. شرکت های محبوبی هستند که پوشاک ورزشی تولید می کنند. این شرکت ها به جای رقابت مستقیم، بخش های مختلف بازار را مورد هدف قرار می دهند. در اینجا بهتر است نگاهی به بازار جهانی کالاهای چرمی بیندازیم که توسط این شرکت ها ارائه می شوند.

ادیداس

آدیداس

شرکت آدیداس یک تولید کننده ی مشهور است که تجهیزات ورزشی و دو و میدانی تولید می کند. این شرکت، شرکت جهانی است که بیش از 59000 کارمند و شرکای تولیدی در سراسر جهان دارد. در سال 2019 شرکت آدیداس بیش از 1 میلیارد محصول تولید کرد که بیش از 23 میلیارد یورو فروش داشت. محصولات چرمی ای که این شرکت تولید می کند، شامل انواع کفش های مردانه و زنانه است. همچنین این شرکت اکسسوری های مختلفی مانند کوله پشتی و کیف گوشی تولید می کند. شرکت آدیداس یکی از اعضای گروه چرم است و از شیوه های تجاری پایدار در این صنعت حمایت می کند و از محصولات چرمی ای که از گونه های در حال انقراض تهیه شده است استفاده نمی کند.

هلدینگ کاپری

کاپری هولدینگ لیمیتد یک مد لوکس جهانی است که محصولات لوکسی مانند اکسسوری، کفش، پوشاک و عطر تولید می کند. برندهایی که این شرکت دارد عبارتند از: مایکل کورس، جیمی چو و ورساچه. این شرکت صد فروشگاه و شریک در سراسر جهان دارد. کالاهای چرمی آن ها شامل کفش، کیف پول، کمربند و غیره است.

هرمس

شرکت هرمس یک شرکت مستقل فرانسوی می باشد که لباس ها و اکسسوری های لوکسی را تولید می کند. این شرکت در سال 1837 تأسیس شد. آن بیش از 15000 نفر را استخدام کرده است. این شرکت در بیش از 300 فروشگاه در سراسر جهان محصولات خودش را می فروشد. شرکت هرمس محصولات چرمی متعددی مانند کمربند، کیف، دستبند، کفش، کیف پول و غیره تولید می کند.

کرینگ

شرکت جهانی لوکس کرینگ در سال 1963 تأسیس شد و برندهایی را در صنعت مد، کالاهای چرمی، جواهرات و ساعت مدیریت می کند. شرکت های آن ها عبارتند از: Gucci، Bottega ، Sain Iaurent Alexander، Veneta McQueen و مواردی از این قبیل را شامل می شود. شرکت کرینگ در همه برندهای خود محصولات چرمی مانند پوشاک، کفش، لوازم جانبی و کیف را ارائه می دهند.

LVMH

شرکت LVMH در سال 1987 تأسیس شد. این شرکت کالاهای لوکسی مانند کالاهای چرمی، عطر، لوازم آرایشی، ساعت و جواهرات و صنایع خرده فروشی را تولید می کند. آن در مجموع 163000 کارمند دارد و در سال 2019 معادل 53.7 میلیارد یورو درآمد داشت. این شرکت 17 برند مد و کالاهای چرمی دارد که عبارتند از لویی ویتون، لورو پیانا، لوئو، سلین، جیوانشی، برلوتی و کنزو است.

نایکی

نایک

شرکت محصولات ورزشی نایک در سال 1972 تأسیس شد که در کشورهای سراسر جهان فعالیت دارد. این شرکت کفش، پوشاک و اکسسوری را تحت برندهایی مانند نایک، کانورس و جردن طراحی، بازاریابی و … توزیع می کند. آن محصولات بسیار لوکسی را به بازار ارائه می دهد.

Converse کفش های چرم و جیر را در طیفی بسیار گسترده ارائه می دهد، در حالی که برند نایک چند مدل کفش چرمی مردانه و زنانه تولید می کند.

گروه پرادا

اولین فروشگاه پرادا در سال 1913 در میلان افتتاح شد. این شرکت نه تنها برند پرادا بلکه برندهایی مانند Churchs ، Miu Miu ، Carshoe و Marchesi 1824 را نیز مدیریت می کند. آن توانست بیش از 3.2 میلیارد یورو درآمد کسب کند. این شرکت در سال 2019 نزدیک به 14000 کارمند و 22 کارخانه در 70 کشور جهان دارد. شرکت پرادا در تولید محصولاتش از مواد باکیفیت استفاده می کند و قوانین اخلاقی را رعایت می کند. شرکت پرادا محصولاتی چرمی مانند ژاکت، کیف تولید می کند.

شرکت ریچمونت

در سال 1988 توسط رامبراند در آفریقای جنوبی تأسیس شد. این شرکت یک شرکت هلدینگ است که محصولات پیشرفته ای مانند جواهرات، ساعت، اکسسوری و سایر اقلام لوکس را تولید می کند. این شرکت بیش از 20 کسب و کار مختلف دارد و بیش از 2100 فروشگاه در سراسر جهان دارد که 30000 نفر در بیش از 30 کشور در جهان مشغول به کار هستند.

محصولات چرمی این شرکت شامل پوشاک، لوازم جانبی، کفش، کیف و سایر محصولات است.

برند Tapestry

شرکت Tapestry در نیویورک مستقر است. این شرکت برندهای لوکسی مانند Kate Spade New ، Coach York و Stuart Weitzman را در اختیار دارد. محصولات این شرکت شامل پوشاک، کیف دستی، کفش، جواهرات، اکسسوری و غیره است. این شرکت در سال 2000 تأسیس شده است. در این شرکت 21000 نفر در سراسر جهان کار می کنند. شرکت Tapestry محصولات چرمی مانند ژاکت، کیف و لوازم جانبی تولید می کند.

شرکت VF

شرکت VF مجموعه ای از برندهای پوشاک بیرونی و فعالی است که شامل Dickies، The North Face، Timberland و Vans می باشند. محصولات این شرکت شامل پوشاک، کفش و اکسسوری است که بر روی مسائل زیست محیطی تمرکز دارند. شرکت VF در سال 1899 تاسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در دنور، کلرادو است و بیش از 50000 کارگر در سراسر جهان در آن فعالیت می کنند.

گزارش بازار Technavio شامل موارد زیر است:

GAGR بازار در دوره پیش بینی 2019-2023

اطلاعات دقیق در مورد عواملی که رشد بازار را در چهار سال آینده سرعت می بخشید.

برآورد دقیق اندازه بازار جهانی کالاهای چرمی و سهم آن در بازار مادر

پیش بینی های دقیق در مورد روندهای آینده و تغییرات در رفتار مصرف کننده

رشد صنعت کالاهای چرمی در سراسر APAC، اروپا، MEA، آمریکای شکالی و آمریکای جنوبی

تجزیه و تحلیل کامل از چشم انداز رقابتی بازار و اطلاعات دقیق در مورد تولید کنندگان کالاهای چرمی

جزئیات جامع عواملی که رشد شرکت های بازار کالاهای چرمی را به چالش خواهید کشید.

امروزه یک نمونه رایگان را امتحان کنید برای گزارش ها، وبلاگ ها و موارد دیگر پوشش های دیگر Technavio را برای COVID-19 بررسی کنید.

لینک منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر