0

بررسی بهترین ادکلن ورساچه که زنان نمی توانند در برابر آن مقاومت کنند

بهترین ادکلن ورساچه

بهترین ادکلن ورساچه

درست مانند سبک لباس ورساچه ، ادکلن ورساچه نیز جسورانه و چشم نواز و از آخرین هنرها هستند. بله ، خط لباس ممکن است کمی گران باشد اما ادکلن ورساچه گران نیست. آنها از نظر بودجه ارزان ترند و بازده خوبی نیز دارند. هرکسی که به طبقه متوسط تعلق داشته باشد می تواند بهترین ادکلن ورساچه را بخرد و استفاده کند.

ادکلن ورساچه به اشکال و اندازه های مختلفی ارائه می شوند که بوی همه آنها مردانه است. آنها دارای بوها هایی از چوب ، گل و مرکبات هستند. اکثر مردان ادکلن ها را برای شخصیت خود بسیار مناسب می دانند. قیمت همه آنها معقول است ، این بدان معنی است که هرکسی با هر بودجه ای توانایی پرداخت آن را دارد.

جیووانی ورساچه کی بود؟


جیووانی ورساچه یک طراح ایتالیایی بود که از تاریخ یونان تأثیر پذیرفته است ، بیشتر کارهای او به همین دلیل از این تاریخ الهام گرفته شده است. او با بسیاری از افراد مشهور دوست بود و در واقع اولین مرد تاریخ بود که با دنیای موسیقی به مد پیوست به این دلیل است که به این طراح لقب راک اند رول به داده شده است.

در 15 ژوئیه 1997 ، در 5 سالگی در ساحل میامی به ضرب گلوله کشته شد. پس از آن ، خواهرش مسئولیت را به عنوان مدیر خلاق به عهده گرفت و از این پس برند را ادامه داد. سریع روال پیشرفت را طی کرد ، اولین عطر در سال 1981 ساخته شد و تاکنون 50 ادکلن برای خانمها و آقایان وجود دارد.

بهترین ادکلن ورساچه

1-ادکلن ورساچه Eau Fraiche

Eau Fraiche عطری است خوش بو از مرکبات از طرف ورساچه که برای تابستان مناسب است. در سال 2006 توسط الیور کرسپ ساخته شده است. رایحه ای آبزی و تازه دارد. نت های بالایی شامل لیمو و ترنج ، نت های میانی شامل فلفل ، مریم گلی و ترخون همراه با عنبر ، مشک و زعفران و سایر نت ها هستند. این برای اوقات بهار یا تابستان ایده آل است زیرا ادکلن های میوه ای و چوبی میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد.بهترین نکته در مورد این ادکلن این است که این عطر رایحه آبزی عام ندارد اما در واقع عمق خاصی دارد به گونه ای که باعث شادابی آنی می شود و اعتماد به نفس بیشتری به شما می دهد. نت های وودی شما را در تابستان و آفتاب باقی می مانند. ادکلن ساحل عالی. صادقانه بگویم این یکی از بهترین ادکلن ورساچه است زیرا از ماندگاری و سیلیزی خوبی نیز برخوردار است.

بوهای برتر> لیمو ، گل رز ، گل رز ، ترنج.

بو های میانی> سرو ، فلفل ، مریم گلی ، ترخون.

بوهای پایه> کهربا ، مشک ، زعفران و نت های چوبی.

بهترین ادکلن ورساچه

ادکلن ورساچه Pour Homme2

پور هوم که در سال 2007 معرفی شد ، به عنوان ادکلن ورساچه در نظر گرفته می شود. رایحه عجیب و غریب و منحصر به فرد آن برای گردش در شب مناسب است. این ترکیب به افراد شخصیت جسورانه و حس سبک میدهد. آماده باشید تا از طرف همسالان خود کمی مورد توجه قرار گیرید.


این ادکلن ورساچه را می توان در روز در ساعات بهار / تابستان استفاده کرد و همچنین می توان از آن در پاییز استفاده کرد. این یک ادکلن مناسب برای لباس راحتی است. این عطر طعم شیرین دارد و از آنجا که نرم است ، بنابراین شما باید اسپری های بیشتری را در مقایسه با سایر ادکلن ها اضافه کنید. این یکی از بهترین ترکیبات رایحه ای است که می توانید پیدا کنید.

نت های اصلی هوم شامل نرولی ، ترنج و لیمو در حالی که نت های میانی دارای سرو ، سنبل و مریم گلی هستند. به غیر از این شامل مشک ، عنبر و لوبیای Tonka است که به آن جنبه مردانه ای می بخشد. این عطر شما را سر ذوق می آورد و قدرتی را پیدا می کنید که بدنبال آن هستید تا یک روز طولانی در کار خود داشته باشید.

ترکیب های برتر> نرولی ، برگاموت ، برگ های نارنجی تلخ ، سیترون دیامانت.

ترکیب های میانی> شمعدانی ، سدرود ، کلاری سیج ، سنبل آبی.

ترکیب های پایه> مشک ، دانه تونکا ، عنبر معدنی.

ادکلن ورساچه

3- ادکلن ورساچه Dreamer by Gianni

جیانی ورساچه Dreamer را در سال 1996 روانه بازار کرد. این عطر قوی و رایحه ای چوبی و شرقی دارد. ادکلن ورساچه ترکیبی از عنبر ، گل ، و کمی توتون است و ایده آل برای آقایان است. این عطر به عنوان یک عطر معطر در نظر گرفته می شود زیرا متناسب با آن رایحه پودری است. به همین دلیل منحصر به فرد است و بوی دیگر ادکلن ها را نمی دهد و از بوی خاصی برخوردار است. این یک بطری زیبا با یک سمپاش منحصر به فرد با درپوش قابل جدا شدن دارد.

نت های بالایی آن شامل اسطوخودوس ، گل گاو زبان و نارنگی است. نت های میانی توتون ، گل رز ، شمعدانی هستند. نت های پایه خاکی هستند که شامل Tonka ، Bean و سرو هستند. آقایان بالای 30 سال برای ادکلن ورساچه مناسب هستند. خواننده ، نویسنده ، نقاش معمولاً از این نوع ادکلن ها برای نشان دادن جنبه فکری خود استفاده می کنند. برای فصل زمستان ایده آل است . این عطر برای مردانی مناسب است که به دنبال عطرهایی هستند که عاشق استفاده از رایحه ای قوی هستند بسیار مناسب است.

ترکیب های برتر> کلاری مریم گلی ، ماندارین ، اسطوخودوس.

ترکیب های میانی> گل رز ، تنباکو ، شمعدانی.

ترکیب های پایه> لوبیای تونکا و سرو

ادکلن ورساچه

4- ادکلن ورساچه Blue Jeans

جین آبی متفاوت ترین ادکلن ورساچه نسبت به بقیه محصولات ورساچه است و شما می توانید این را فقط با بسته بندی آن تشخیص دهید. این بهترین استفاده برای نوجوانان در اوایل 20 سالگی است. از فرافکنی و طول عمر خوبی برخوردار است و در طول سال قابل استفاده است. سالهاست که بهترین محصول محسوب می شود. ادکلن ورساچه دارای طرفداران بسیاری است که فقط به این ادکلن اهمیت میدهند . اگر عطر و بویی مناسب برای کودک یا دوست خود می خواهید ، این بهترین هدیه برای او است.

این حس شرقی و چوبی با ترکیبی از مرکبات ، عنبر ، و ادویه جات و همچنین کمی مشک دارد. ادکلن ورساچه مردانه و بهترین ورساچه است. جین آبی با ترکیبی از مرکبات ، وتیور و جنگل های شیرین شروع می شود. نت های میانی آن تند و تند خارج می شوند ، اما با خشک شدن خشک ، و بوی وانیلی آن باعث تعادل همه چیز می شود. ماندگاری متوسطی دارد ​​.

ترکیب های برتر> برگاموت ، انیسون ، ریحان ، لیمو ، درخت پالیساندر.

ترکیب های میانی> گل رز ، اسطوخودوس ، شمعدانی ، مریم گلی ، یاسمن ، هلیوتروپ ، لیلی.

ترکیب های پایه> مشک ، چوب صندل ، زنبق ، پچولی ، لوبیای تونکا ، وتیور ، کهربا ، وانیل.

ادکلن ورساچه

5-ادکلن ورساچه Pour Homme OUD Noi

OUD Noi عطری است خارق العاده. عطر و بویی غنی دارد. این عطر بوی کاملی را که به دنبال آن هستید ، دارد. اد کلن ورساچه دارای ذات مردانگی است که آن را برای افرادی که دارای بویایی قوی هستند ایده آل می کند. نت های متمایز ندارد. کلن عالی است یا هر کسی که به دنبال ایجاد یک احساس خوب است میتواند از این ادکلن ورساچه استفاده کند.


با داشتن ترکیبی بویی از چرم ، عود ، چوب و ادویه جات می توانید این عطر را در مهمانی ها و باشگاه ها استفاده کنید رایحه های چرمی هنگامی که با خاکی بودن چوب درخت گل خراطین ترکیب می شوند عطر و بویی کامل می دهند. نت های وودسی باعث ماندگاری می شوند ادکلن ورساچه به کسانی که عادت به بوی تند شدید ندارند توصیه نمی شود.


مدتی طولانی است که عود در کشورهای خاورمیانه مشهور است ، اما به تازگی نام خود را در بازارهای اروپا و آمریکای شمالی به دست آورده است. اگر به دنبال چند ادکلن با رایحه سبک هستید ، این ادکلن توصیه نمی شودزیرا یک ادکلن زمستانی است.

ترکیب های برتر> نارنجی تلخ ، نرولی ، فلفل سیاه
ترکیب های میانی> هل ، زعفران ، اولیبانوم

ادکلن ورساچه

6-ادکلن ورساچه L’Homme

L’Homme توسط Gianni Versace در سال 1994 ایجاد شده است. این عطر تند و بوی چوبی مردانه به یکی از کلاسیک ترین و شرقی ترین ادکلن ورساچه تبدیل شده است. این عطر همه کاره را می توان با یک لباس رسمی یا غیر رسمی استفاده کرد. . نت های بالایی شامل پیمنتو ، ترنج ، دانه های پیت سبوس ، پوست لیمو ، نت های سبز و ریحان است. نت های دیگر عبارتند از چوب های سرو ، یاسمن ، گل رز ، چوب صندل ، و دارچین.


نت های پایانی خزه بلوط ، مشک ، عنبر ، وانیل و چرم غنی هستند. این ادکلن ورساچه عالی شخصیت شما را بالا می برد. ادکلن ورساچه می تواند برای مدت طولانی دوام داشته باشد و دارای عملکرد متوسطی باشد و در دمای مطبوع به خوبی کار کند. چه برای یک جلسه ملاقات گاه به گاه یا یک جلسه کاری بیرون باشید ، کاملاً از شما تعریف می کند. با این حال ، برای بعضی از افراد بسیار دلپذیر نیست

ترکیب های برتر> لیمو ، دانه ریزه ، پیمنتو ، ریحان.

ترکیب های میانی> دارچین ، سرو ، چوب صندل ، پاچولی ، گل رز.

ترکیب های پایه> چرم ، اوکموس ، وانیل ، لبدانوم ، لوبیای تونکا

ادکلن ورساچه

Eros Men7-ادکلن ورساچه

این ادکلن ورساچه پرانرژی از احساسات و اعتماد به نفس خوبی برخوردار است. همچنین ترکیبی بی نظیر از نعناع و پوست لیمو با سیب سبز نیز دارد. نت های میانی لوبیای Tonk ، عنبر ، گل شمعدانی و وانیل هستند. این ادکلن ورساچه دارای بوی متوسط است اما ماندگاری بالایی دارد و باعث می شود این یکی از بهترین ادکلن ها برای استفاده در مجالس اجتماعی باشد اما اگر طرفدار عطرهای خوشبو نیستید ، از این ادکلن ورساچه استفاده نکنید.

این ادکلن ورساچه ترکیبی عالی از چوب ، جوهر شرقی است. در فصل تابستان بیشتر استفاده می شود اما می توانید در این سال برای همه موارد بپوشید. این عطر با ماندگاری سنگین و بسیار ماندگار است و می توان آن را در هر جلسه رسمی یا غیر رسمی پوشید. هرکسی که بوها و ترکیبات تند را دوست نداشته باشد ، به او توصیه نمی شود.

ترکیب های برتر> نعناع ، سیب سبز ، لیمو.

ترکیب های میانی> لوبیای Tonka ، شمعدانی ، Ambroxan.

ترکیب های پایه> سرو اطلس ، سرو ویرجینیا ، وتیور ، اوکموس ، وانیل ماداگاسکار

ادکلن ورساچه

8-ادکلن ورساچه Eros Flame

TVersace Eros Flame نسخه جدید و نرم و لطیف ادکلن ورساچه است. حتی اگر شباهت های مشترکی داشته باشند اما تفاوت هایی نیز دارند . پس تفاوت اصلی چیست. یک نسخه تند و مرکبات از نسخه اصلی در نظر گرفته می شود.


بوی آن بالغ تراز حالت قبل است که استفاده از آن را آسان تر می کند. اگرچه وقتی خشک می شود هر دو عطر یکسانی می دهند اما Eros Flame به اندازه رایحه اصلی نیست.

Eros Flame عطر و بوی مرکباتی و چوبی شیرین و تندی دارد. نت های بالایی آن شامل جو مرکبات و در عین حال تند و کمی تمایل به چوب است. با این حال ، بوی مرکبات در کل ادکلن ثابت می مانند.

با این حال ، با حل شدن ادکلن ورساچه ، رایحه رزماری می دهد و با نت های وانیلی خامه ای خشک می شود. من می توانم این کار را در شبانه روز انجام دهم ، بهترین استفاده آن در زمستان است و لطفاً آن را در روزهای تابستان استفاده نکنید زیرا بوی مطبوعی را به دنبال نخواهر داشت.

اگرچه این ادکلن ورساچه برای هر گروه سنی قابل استفاده است اما بیشتر حال و هوای نوجوان را می دهد. مناسب برای مهمانی ها ، قرارها یا شب های تفریحی است.


ترکیب های فوقانی> مرکبات ایتالیایی ، فلفل سیاه و رزماری
ترکیب های میانی> وجه های فلفل چوبی ، شمعدانی و گل رز

ادکلن ورساچه

9- ادکلن ورساچه Dylan Blue9اگر به دنبال آن ادکلن جادویی هستید. دیلن بلو یکی ازبهترین ادکلن ورساچه است. عطری است مردانه و تازه و میوه ای. این رایحه به عنوان رایحه ای دلپذیر در نظر گرفته می شود که می تواند در هر فصلی و در هر موقعیتی در هر زمان از روز استفاده شود. بدون شک این ادکلن ورساچه دارای تعداد زیادی ترکیب است اما نحوه ترکیب همه آنها عطر و بویی جذاب و مدرن به شما می دهد.

نت های بالایی با یک آب و هوای تازه در آب با پس زمینه کمی شیرینی است . وقتی ته نشین شد نت های چوبی می دهد. مدرن ، تازه و سکسی است. برای هدیه مناسب است. جذاب ترین نکته در مورد آن بسیار متنوع بودن این عطر است. می توانید هر جا بروید آن را مورد استفاده قرار دهید. به همین دلیل یکی از ارزان ترین گزینه ها برای سایر ادکلن های گران قیمت محسوب می شود.

نکات مهم> آب ، ترنج کالابری ، گریپ فروت ، برگ انجیر
ترکیب میانی> برگ بنفشه ، پاپیروس ، پاچولی ، فلفل سیاه ، Ambroxan
ترکیب پایه> مشک ، بخور ، لوبیای تنکا ، زعفران

ادکلن ورساچه

10- ادکلن ورساچه Man

این گوهر پنهان که در سال 2003 به بازار عرضه شد ، بیشتر توسط افراد بزرگ ورساچه نادیده گرفته می شود. اما اشتباه نکنید این ادکلن ورساچه بوی عالی می دهد. این عطر مردانه سکسی تیره است. بی نظیر است و بوی فوق العاده پیچیده ای دارد. نت های آغازین آن شامل تنباکو تند با کمی طعم شیرینی و مرکبات است. وقتی خشک می شود ، بوی شیرین دخانیات با پس زمینه جنگل می دهد


این ادکلن ورساچه برای افراد بالای 25 سال است بنابراین رایحه بالغ محسوب می شود. شما می توانید آن را با هر مناسبت و هر آب و هوا ، تابستان یا زمستان استفاده کنید ، فقط سعی کنید آن را در یک روز آفتابی بسیار گرم استفاده نکنید. روز یا شب ، رسمی یا غیر رسمی. مناسب هر مناسبتی است. یکی از بهترین قسمتهای دوام اثر آن است.

ترکیب های برتر> نرولی ، برگاموت ، گلپر

ترکیب های میانی> زعفران و هل

ترکیب های پایه> کهربا با لبدانوم ، کازیمیر و دخانیات

ادکلن ورساچه

راهنمای خرید بهترین ادکلن ورساچه


جواب : کدام ادکلن ورساچه بهترین است؟

طبق نظر من ادکلن ورساچه زیر بهترین هستند. چیزی که قبل از رتبه بندی در ذهن داشته باشید قیمت ، کیفیت ، طول عمر است.


Versace Pour Homme OUD Noir


دلیل اینکه چرا به این ادکلن ورساچه عنوان بهترین در نظر گرفته می شود ، به دلیل رایحه غنی آن است. این ترکیب کاملی از نت هایی است که شما به دنبال آن هستید. اگر به دنبال عطری با بوی قوی هستید که احساسات مردانه به شما بدهد ، اود نویر برای شما مناسب است. ترکیبی از چرم ، چوب ، ادویه جات و عود است. می توانید این لباس را در مهمانی ها ، خرما یا باشگاه ها بپوشید. مطمئناً اولین برداشت خوب شما را ایجاد می کند.


ادکلن ورساچه پور هوم


Pour Homme بهترین و بهترین ادکلن ورساچه است که در سال 2007 معرفی شد. اگر این عطر را استفاده میکنید ، آماده باشید تا توجه زیادی را به خود جلب کنید ، مطمئناً هر وقت کسی از کنار شما عبور می کند ، سرتان را به سمت خود می کشد.
Versace Man Eau Fraiche


ادکلن ورساچه تابستانی عالی. Eau Fraiche دارای کلاسیک ترین و تمیزترین رایحه مرکبات در خط ادکلن ورساچه است. نت های اصلی شامل لیمو و ترنج ، نت های میانی شامل فلفل ، مریم گلی و ترخون همراه با عنبر ، مشک و زعفران و سایر نت ها هستند. این برای اوقات بهار یا تابستان ایده آل است زیرا ادکلن های میوه ای و چوبی به شما می دهد.


س: کدام ادکلن ورساچه بوی مطبوع تری دارد؟

ادکلن زیر به انتخاب شخصی ما انتخاب شده است. اگرچه ممکن است با ما متفاوت باشید زیرا هر کس در مورد ادکلن اطلاعات خاص خود را دارد.


آبی جیانی ورساچه


جین آبی شاید متفاوت ترین و عجیب ترین باشد. این را می توان فقط با نگاهی به جعبه آن مشاهده کرد. بهترین سن برای استفاده در دهه 20 است. بهترین قسمت در مورد این ادکلن ورساچه این است که می توان در طول سال مورد استفاده قرار گیرد و از فرافکنی و طول عمر خوبی برخوردار باشد. اگر عطر و بویی مناسب برای کودک یا برای دوستتان می خواهید ، بهترین هدیه برای او است.


ادکلن ورساچه Man


این رایحه بی نظیر و فوق العاده پیچیده به خاطر مردانگی اش معروف است. نت های آغازین آن شامل تنباکو تند با طعم شیرینی و مرکبات است. این بهترین ادکلن ورساچه است که بوی خوبی دارد. وقتی خشک می شود ، ماندگار می شود.

منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر