0

انواع کیف پول زنانه 2022 و فروش انواع کیف زنانه و شیک

کیف پول

کیف پول زنانه و یا مردانه

کیف پول زنانه و یا مردانه در مدل های مختلف و متنوع طراحی و تولید شده است که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. کیف های پول را می توان بر اساس جنس، شکل ظاهری و …. از یک دیگر تفکیک کرد. از انواع کیف پول زنانه می توان به کیف پول قاره‌ای یا کانتیننتال، کیف پول بیلفلد سه لایه، کیف کارت و … اشاره کرد.

کیف پول زنانه و استفاده از آن :

کیف پول یکی از انواع کیف ها می باشد که به طور کلی در دو نوع زنانه و مردانه طراحی و تولید شده است. کیف پول زنانه و کیف پول مردانه ویژگی های منحصر به فردی دارند. استفاده از کیف پول توسط خانم ها و همچنین آقایان اهمیت زیادی دارند. کیف خانم ها اغلب شلوغ بوده و محتویات داخل آن زیاد است، به همین دلیل برداشتن پول و یا کارت از داخل آن کار نسبتا دشواری می باشد در نتیجه داشتن یک کیف پول مناسب باعث راحت تر شدن این کار می شود. امروزه استفاده از کیف پول به یک فرهنگ عمومی تبدیل شده است. کیف های پول انواع مختلف و متعددی دارند که بهتر است با سبک آن ها و نام آن ها آشنا شوید. در اینجا قصد داریم به معرفی انواع کیف پول ها، ویژگی های آن ها و …. بپردازیم.

کیف پول زنانه

کیف پول

کیف پول زنانه و انواع آن :

همان طور که گفته شد کیف پول زنانه و یا مردانه در مدل های مختلف و متنوع طراحی و تولید شده است که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند. کیف های پول را می توان بر اساس جنس، شکل ظاهری و …. از یک دیگر تفکیک کرد. از انواع کیف پول زنانه می توان به کیف پول قاره‌ای یا کانتیننتال، کیف پول زیپ دار، کیف پول بیلفلد دولا، کیف پول بیلفلد سه لایه، کیف کارت، کیف پول کلاچ، کیف پول مسافرتی و …. اشاره کرد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند که در ادامه به معرفی هر کدام از آن ها پرداخته ایم.

کیف پول زنانه قاره‌ای یا کانتیننتال :

یکی از انواع کیف های پول، کیف پول های قاره ای می باشند. این نوع کیف پول ها به گونه ای طراحی شده است که پول و اسکناس بدون تا خوردگی داخل آن ها قرار می گیرد. در حقیقت کیف پول های بلندی هستند که کتابی هستند و شامل چند محفظه و یا شکاف می باشند که پول ها به راحتی داخل آن ها قرار می گیرند. این نوع کیف پول ها را می توان به تنهایی و بدون نیاز به کیف دستی حمل کرد.

کیف پول زنانه

کیف های پول

کیف پول زیپ دار :

نوع دیگری از کیف پول ها، کیف پول های زیپ دار می باشند. این نوع کیف های پول بزرگ و بلند می باشند که دهانه آن توسط زیپ باز و بسته می شود. داخل این نوع کیف پول چند شکاف و یا جیب قرار دارد که می توانید کارت، اسکناس و …. را داخل آن ها قرار دهید. این نوع کیف پول شبیه به کیف پول های قاره ای می باشد با این تفاوت که در ساختار این نوع کیف پول ، زیپ به کار رفته است.

کیف پول بیلفلد دولا :

کیف پول های دیگری تحت عنوان کیف پول بیلفلد دولا تولید شده اند که تا می شوند. در حقیقت بعد از قرار دادن اسکناس ها و پول ها داخل این نوع کیف پول، کیف پول تا می شود و اندازه آن نصف می شود. حجم این نوع کیف های پول نسبت به کیف پول های زیپ دار و قاره ای کوچک تر بوده و فضای کمتری را اشغال می کنند.

کیف پول زنانه

کیف های پول

کیف پول بیلفلد سه لایه :

اغلب ما با کیف پول های بیلفلد آشنا هستیم. این نوع کیف پول ها به گونه ای طراحی شده اند که سه بار تا می خورند، به همین با اشغال حداقل فضا به کار خود ادامه می دهند. افرادی که تاخوردگی پول و اسکناس برایشان مهم نیست می توانند از این نوع کیف پول استفاده کنند.

کیف کارت :

نمونه دیگری از انواع کیف پول زنانه، کیف کارت می باشد. در واقع این نوع کیف ها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی می توان تعدادی کارت را داخل آن ها قرار داد و در صورت نیاز به راحتی آن ها را مورد استفاده قرار داد. با توجه به این که امروزه استفاده از پول نقد به حداقل رسیده سا، در نتیجه استفاده از چنین کیف های خالی از لطف نیست.

کیف پول زنانه کلاچ :

یکی دیگر از انواع کیف پول های زنانه، کیف پول های کلاچ می باشند که ویژگی های منحصر به فردی دارند. این نوع کیف ها در حقیقت مانند کیف پول های قاره ای می باشند با این تفاوت که دارای بند مچی می باشند، در نتیجه می توان آن را به عنوان کیف های دستی مورد استفاده قرار داد.

کیف پول زنانه

کیف کارت

انتخاب کیف پول زنانه و نکات مهم در هنگام انتخاب آن ها :

در هنگام خرید کیف پول زنانه مانند سایر وسایل و یا اشیا باید دقت نظر بالایی به خرج داد. در هنگام خرید کیف پول زنانه باید به سبک آن، مدل آن، جیب های آن، قیمت آن و …. توجه کنید و سپس برای خرید اقدام کنید. به عبارت دیگر :

  1. یکی از نکات مهم در هنگام خرید کیف پول های زنانه، سبک آن ها می باشد. در حقیقت قبل از خرید بهتر است سراغ کیف پول هایی بروید که سبک آن ها با سلیقه شما سازگاری دارد. در صورتی که به دنبال کیف پول های کلاسیک و رسمی هستید، کیف پول های چرم طبیعی بهترین گزینه می باشند. اما در صورتی که سبک مدرن را دوست دارید بهتر است سراغ کیف های فانتزی و مدرن بروید.
  2. قبل از خرید، اندازه کیف پول را در نظر بگیرید. اگر از کیف های دستی کوچک استفاده می کنید، کیف پول های کوچک مانند بیلفلد دو لایه و یا سه لایه بهترین گزینه می باشد.
  3. جنس کیف پول را قبل از خرید در نظر بگیرید. کیف پول ها را بر اساس جنس می توان به کیف پول های چرمی، کیف پول های پارچه ای و …. دسته بندی کرد.

خرید کیف پول زنانه با کیفیت عالی :

برای خرید کیف پول زنانه با کیفیت عالی، جنس بی نظیر و قیمت مناسب می توانید به صورت غیر حضوری اقدام کنید. مراکز متعددی در سطح کشور راه اندازی شده اند که به فروش غیر حضوری محصولات مشغول هستند. مرکز معتبری تحت عنوان همه چیز اینجاست، راه اندازی شده است که انواع پوشاک مردانه و زنانه، اکسسوری های زنانه و مردانه، کیف پول های زنانه، عینک و …. را عرضه می کند. مشتریان با مراجعه به وب سایت رسمی این مرکز می توانند، محصولات را مورد بررسی قرار دهند و سپس سفارشات خود را ثبت کنند.

کیف پول زنانه

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر