0

معرفی بهترین برند های شلوار جین خام

شلوار خام

برندهای شلوار جین خام

ما در اینجا برند های شلوار جین سایز کوچک تا سایز مناسب و همچنین طرح های شلوار جین را با کمر بلند و باریک را مورد بررسی قرار می دهیم تا بهترین برند های شلوار جین خام را بتوانیم معرفی کنیم.

**بهترین برند های شلوار جین خام کدامند؟

قبل از اینکه ما بهترین برند های شلوار جین خام را بررسی کنیم، ابتدا باید بهترین برند ها را متمایز کنیم.

**آشنایی با اصول اولیه برندهای جین

جین خام که به آن جین خشک هم می گویند، نوعی پارچه است که قبل از تولید و فروش لباس، هرگز خیس نشده و بر روی آن کار هم نشده بود. آن ها در شکل خام تعیین می کنند که شلوار جین چگونه می تواند تکامل پیدا کند.

برند هایی که دارای کیفیت بسیار بالایی هستند از جین خام تولید شده اند. پوشندگان شلوار جین تصمیم می گیرند که در کجا رنگ پریدگی صورت بگیرد و در چه مکانی پارگی رخ دهد. شلوارهای جین کوچک و مناسب در این دسته قرار می گیرند. این شلوارها از جین خام تهیه شده اند و هیچ گونه فرایند شست و شو یا جمع شدگی در پارچه اعمال نشده است.

بسیاری از برندها، شلوار جین را از پارچه های دست نخورده تهیه می کنند و خریدارانشان را وادار می کنند که بهترین تصمیم را برای خرید بگیرند و این برندها به طور طبیعی در دسته ی بهترین برند ها قرار می گیرند.

تأثیری که بهترین برند های شلوار جین خام می توانند بر مصرف کنندگان داشته باشند، بسیار فوق العاده است.

شلوار خام

**بهترین برند های شلوار جین خام کدامند؟

کسانی که شلوار جین می پوشند، دوست دارند که لباس هایشان هم شبیه شخصیت شان باشند. برای مثال کسی که عاشق شلوار جین باریک است، او دوست دارد که در قسمت زانو های شلوار جین پارگی وجود داشته باشد، در حالی که یکی دیگر دوست دارد که در قسمت ساق پا ساییدگی وجود داشته باشد. همه ی این ها به انتخابات و ترجیحات شما مربوط است.

برند های جین لباس هایی را تولید می کنند که مشتریانشان توانایی انتخاب داشته باشند. برای مثال تولید کنندگان شلوار جین خام همیشه از رقبای خود جلوتر هستند. این تولید کنندگان از جین خشک شلوار هایی با کیفیت بالا تولید می کنند و مصرف کنندگان تشخیص می دهند که بهترین برند های جین برای پوشیدن این شلوارها کدام ها هستند.

**بهترین برند های جین خام

بهترین برند های شلوار جین کدام ها می باشند و تولید کنندگان آن ها چه کسانی هستند؟ ما در اینجا بهترین برند هایی که شلوار جین خام را تولید می کنند، معرفی می کنیم. بسیاری از این برندها، برند های جین معاصر هستند. در طراحی این لباس ها از لباس های قدیمی و مد رترو الهام گرفته شده است.

شلوار خام

شلوار جین Lean Dean Straight Leg از Nudie Jeans یکی از برندهای شلوار جین است که همواره مورد توجه مردم کثیری در سراسر جهان قرار گرفته است. Nudie Jeans یک تولید کننده ی سوئدی از گوتنبرگ است که شلوار جین Selvedge بسیار عالی ای را تولید می کند. این شلوار جین بسیار محبوب است و دارای یک کمر در قسمت میانی و زیپ دار است. این شلوار از قسمت ران به سمت مچ پا باریک می شود.

این شلوار نه تنها در جین های خام بلکه در جین های خشک سنتی و همچنین جین های شسته شده نیز موجود هستند.

وقتی درباره ی بهترین برند های شلوار جین خام سوال پرسیده می شود، به احتمال زیاد Lean Dean از Nudie Jeans در این لیست قرار دارد. اگر شما قصد دارید که این شلوار جین را خریداری کنید، بایستی کاملاً مطمئن شوید که از رنگ نارنجی در دوخت جیب های پشتی این شلوار استفاده شده است.

  • Fearless Freddie Dry Selvage Jeans – Loose Anti Fit from Nudie Jeans

ما در اینجا درباره ی شلوار جین Nudie صحبت می کنیم نه درباره ی جین خام. در جین کازاما ژاپنی از نخ نارنجی در دوخت استفاده شده است.

این شلوار جین گشاد دارای کیفیت بسیار بالایی نسبت به سایر همتایان Nudie است. این شلوار جین بخشی از کمد لباس هر فردی محسوب می شود. این شلوارها دارای دکمه ها، روکش های فلزی و وصله ی چرمی است و دارای تناسب راحت و بسیار جذابی می باشد. Fearless در فهرست بهترین برند های جین قرار دارند.

  • M5 Low Rise Slim from 3X1

ممکن است 1*3 M5 Low Rise Slim from در لیست خرید همه ی افراد قرار نداشته باشد. این برند ژاپنی کمتر شناخته شده و محصولاتش را با کیفیت بالا نسبت به سایر برند ها تولید می کند.

بهترین برند های شلوار جین خام که 3*1 موجود هستند کدامند؟ M5 Low Rise Slim یکی از این برند ها است. 1*3 جین با کیفیت بالایی را تولید می کند. این شرکت در انتخاب پارچه هایش بسیار حساس است.

در M5 Low Rise Slim از ترکیب پنبه / لاکرا استفاده شده است و از جین خام xx70 در تولید آن ها استفاده شده است. Kurabo تامین کننده ای است که پارچه های خودش را در اختیار برند های معروف ژاپنی قرار می دهد.

1*3 شلوار جین سفارشی تولید می کند. این برند شلوار جین تنگ تولید می کند. جین 1*3 در مرکز شهر نیویورک قرار دارد و شلوارهای جین را در اختیار مشتریانش قرار می دهد.

شلوار خام

  • Levi’s Vintage Clothing 1966 501 Jeans

برند های جین Levis 1966 501 Strauss & CO جزء برندهای قدیمی محسوب می شوند. بین سال های 1966 تا 1971 در سانفرانسیسکو جین خام با تیراژ محدود تولید می شد. این جین توسط شریک تجاری لاویز که در کارولینای شمالی مستقر است تولید شده بود.

جین Levis 501 جین هایی با کیفیت بالا و ماندگاری بالا تولید می کند.

برند Levis 501 که در سال 1966 تولید شده است، توانسته است طرح های لباس کلاسیک خودش را بازسازی کند.

به جای پرچ های سنتی از بخیه های کلاسیک در جیب پشتی استفاده می شود. در این شلوارها از دکمه ها و تکه های چرم در طراحی آن ها استفاده شده است. برند Levis بسیار مشهور است و بیش از 100 سال از تولید آن می گذرد.

این شلوار جین Levis از 100 درصد پنبه و جین خام تولید شده است

اگر شما به لباس های قدیمی علاقه دارید، این بهترین و مناسب ترین برند برای شلوار جین خام است.

لینک منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر