0

7 اشتباه که همه مردان موقع آراستگی مرتکب می شوند

آراستگی

آراستگی مردان 

بگذارید یک سوال از شما بپرسم – کدام را ترجیح می دهید:

  • یک کت اسپرت(ژاکت- کت تک) با بافت های بی قاعده، آستین های نامرتب و یقه پاره شده

یا

  • یک کت اسپرت(ژاکت) با دوخت باکیفیت با اندازه گیری و برش بی نقص

جواب بدیهی است، درست است؟

متاسفم که این را می گویم، اما اگر به اصول آراستگی اهمیت می دهید، زنان شما را به همان شکلی می بینند که شما بلیزر(ژاکت) نوع اول را می بینید – ژولیده، زشت،و فاقد ارزش.

من اینجا هستم تا مطمئن شوم که این اتفاق نمی افتد. در مقاله امروز، من بزرگترین اشتباهات آرایشی- بهداشتی و اصلاح مردان و نحوه رفع هر چه زود تر ان را بیان می کنم.

در این مقاله، به اشتباهات زیر پی خواهید برد:

1.عدم فرم دهی به ریش خود

2.کوتاه نکردن(نتراشیدن) ابروهای خود

3.نادیده گرفتن موهای زائد بینی

4.نادیده گرفتن موهای زائد گوش

5.نادیده گرفتن پشت پرمو

6.به تعویق انداختن کوتاهی مو

7.عدم درمان شوره سر

#1. عدم فرم دهی به ریش خود

سبیل شیرین و باحال یا ریش بزرگ هیچ مشکلی ندارد. آنها در واقع در سال های اخیر بسیار پرطرفدار و مطابق مد زمانه شده اند. اما یک ریش درهم و برهم پر از روغن، عرق و دیگر خدا می داند چه چیزی؟ این احتمالا یکی از بدترین اشتباهات دراصلاح است که مردان مرتکب می شوند.

بیایید صادق باشیم – ترجیح می دهید چه شکلی به نظر بیایید :

  • یک مرد قوی جنگلی با ریشی بسیار خوش فرم

یا

  • مدیر فناوری اطلاعات دارای اضافه وزن با لکه ی قهوه روی پیرهنش و موهای نامرتب صورت

من فکر می کنم همه ما جواب این سوال را می دانیم.

لبه های ریش خود را به صورت روزانه کوتاه کنید. شما نیازی به انجام هیچ کار تجملی و ماهرانه ای ندارید. فقط تیغ اصلاح (موبر) را دور گردن و لبه گونه های خود بکشید.

به طور خلاصه، مردانی که ریش دارند باید از ان نگه داری کنند. آن را تا ناحیه خط گردن کوتاه نگه دارید و از تمیز بودن آن مطمئن شوید.

2. کوتاه نکردن ابروها

آیا این مورد از نظر شما سخت گیری بیش از حد به حساب می اید؟

دوباره فکر کنید – ابروها در واقع یکی از مهمترین ویژگی های صورت شما هستند، بنابراین لازم است که به انها رسیدگی شود. یکی از بدترین اشتباهاتی است که مردان مرتکب می شوند انجام ندادن این کار است.

انسان ها از ابروها برای بیان طیف وسیعی از احساسات استفاده می کنند.

یک جفت ابروی کاملاً مشخص و کاملاً از هم جدا شده، در واقع شما را در انتقال احساسات، از مردانی که ابروهای غیرقابل کنترلی دارند، توانمندتر می‌سازد.

صرف زمان برای کوتاه کردن ابروها یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در زمان است که امسال انجام می دهید. من نمی گویم که باید ابروهای خود را بند بیاندازید، اما حداقل از موچین برای برداشتن طرح کلی هر ابرو و ایجاد مرز جدایی واضح در بالای پل بینی خود استفاده کنید.

#3. نادیده گرفتن موهای زائد بینی

موهای بینی – بسیار زشت هستند ولی در عین حال بسیار راحت می توان از شرشان خلاص شد.

تنها سی ثانیه طول می کشد تا با یک موبر این عنصر فوق العاده ناخوشایند را از صورت خود حذف کنید. پس چرا این مورد از رایج ترین اشتباهات آراستگی و اصلاح مردان است؟ واقعاً مرا گیج می کند!

به خاطر داشته باشید: هر چه قد شما بلندتر باشد، افراد بیشتری به جای بینی شما به داخل بینی شما نگاه می کنند. این بدان معناست که مردان قدبلند باید نسبت به موهای بینی خود حساس تر باشند.

آنها را کوتاه کنید (بتراشید) تا کسی به آن تار های آویزان ریش ریش و عجیب و غریب خیره نشود درحالی می بایست به جای ان چهره زیبای شما را تحسین کنند.

از آنجایی که همه ما می توانیم با خیال راحت انتظار داشته باشیم که حداقل از چند نفر قد بلندتر هستیم، خب… شما نکته رو فهمیدید.

موهای بینی خود را کوتاه کنید. فقط انجامش بده.

اینجا کلیک کنید تا راهنمای من را در جایی که دقیقاً این موضوع را پوشش می دهم پیدا کنید.

#4. نادیده گرفتن موهای گوش

کوتاه کردن موهای گوش مشابه اصلاح موهای بینی است، اگرچه حالا بیشتر از نمای مستقیم، نگران آن هستید.

برای بار دیگر، ما داریم از صرف زمان کمتر از یک دقیقه برای اصلاح صحبت می کنیم که باید هر چند روز یا هر چند هفته ، بسته به رشد موهای شما اصلاح شود. ارزش وقت گذاشتن را دارد، به من اعتماد کنید.

قانون نانوشته ی ساده ای برای اصلاح موهای بینی و گوش وجود دارد: انتهای آن نباید قابل مشاهده باشد.

تا زمانی که از بین بروند (دیده نشوند)کوتاهشان می کنیم.

این به این معنی است که موهای درون لبه ی سوراخ(منفذ) مربوطه را کوتاه کنید، اما لازم نیست عمیق تر از آن پیش بروید.

و مخصوصا در مورد گوش ها، شما نمی خواهیدکه فقط نوک موها را کوتاه کنید و اصلاح را تمام کنید.

#5. نادیده گرفتن پشت پرمو

اگر دوست دارید بدون توجه به ارایشگرتان در حالی که دارد کار خود را انجام می دهد با خواندن روزنامه در عالم هپروت غرق شوید، ممکن است متوجه کار او در پشت گردن خود نشوید.

اکثر مدل‌های مو شامل مرتب کردن خط پشت گردن هستند، که قسمت پایینی -معمولاً در پشت گردن -جایی است که مدل موی شما به پایان می‌رسد. اگر در ان ناحیه مو داشته باشید، به احتمال زیاد مو در بقیه قسمت های پشت شما نیز می تواند ادامه یابد!

مردانی که موهای پشت و گردن دارند، می‌خواهند مطمئن شوند که موهایشان از یک حدی بالا نمی‌آیند تا به موهای پشت سر بپیوندند، یا بدتر از آن، قابل رویت بودن مو ها در بالای یقه است، پس باید که زیر یک نوار برهنه و تراشیده شده از پوست مویی دیده ‌نشود.

راهنمایی حرفه ای (توصیه کاربردی)– هر مردی می‌تواند به راحتی بدون اینکه نیاز باشد قبل از یک رویداد خاص برای اصلاح شهر را زیرو رو کند ، موهای گردن خود را در خانه با موبر بتراشد.

این باعث میشود رشد مو یکنواخت صورت بگیرد و از ایجاد مرز بدفرم در پشت گردن جلوگیری کند

محض احتیاط، موهای پشت و گردن خود را از نقطه ای که مدل موی شما تمام می شود تا زیر یقه پیراهن خود بتراشید(شیو کنید).

#6. به تعویق انداختن کوتاه کردن مو

آراستگی مو

وقتی صحبت از کوتاهی مو می شود – یکی از بدترین خطا هایی که مردان انجام می‌دهند،به تعویق انداختن کوتاهی مو است!

بگذارید اینطور بگوییم – اگر موهای شما به اندازه ای است که گوش شما را فرا می گیرد، به احتمال زیاد باید به آرایشگرها مراجعه کنید.

در حالت ایده آل، گوش شما باید کاملا از هر دو طرف قابل مشاهده باشد، اما اگر می خواهید مقداری ازگوش خود را بپوشانید ، این کار را به وسیله موهایی که در پشت یا زیر گوش ختم می شوند، انجام دهید، نه توسط موهایی که در داخل یا روی آن قرار می گیرند.

خبر خوب این است(خوشبختانه) که برای شیک و تروتمیز نگه داشتن موهایتان مجبور نیستید منتظر مراجعه بعدی به ارایشگر باشید. به تعویق انداختن کوتاهی مو از خانه شروع می شود!

هنگامی که بلندی موهایتان به روی گوشتان می رسد، این یک زنگ خطر برای استفاده از گیره و استفاده از وسایلی است تا به کمک انها به موهایتان سروسامان دهید.

گیره های خوش ساخت همراه با چندین شانه راهنما برای تمیز کردن اطراف گوش و برش و یکدست کردن پشت، کناره ها و بالای موهای شما استفاده می شوند.

اینگونه این فرصت به شما داده می شود تا عمر کوتاهی موی خود را افزایش بدهید- اما نباید فریب بخورید که فکر کنید می توانید برای همیشه از صندلی آرایشگر دوری(فرار) کنید.

شماره 7. عدم درمان شوره سر

آیا بیرون برف می بارد؟ وایستید – نه این فقط شوره سر است که روی شانه کت اسپرت (ژاکت) مورد علاقه شما جمع می شود.

ببینید – برخی از مردان به دلیل داشتن شرایط پزشکی دچار شوره سر می شوند. این بحثش جداست – پسوریازیس پوست سر یک بیماری وحشتناک است که نیاز به درمان پزشکی و مراقبت ویژه دارد.

با این حال، اگر فقط به این دلیل که موهای خود را نمی شویید شوره سر دارید، بایدخود را در ایینه به صورت جامع و کامل بررسی کنید.

می دانم که شاید خشن به نظر برسم ، اما مطلقاً هیچ بهانه ای برای نشستن موهایتان وجود ندارد و باید پوسته پوسته شدن های چندش اوری که از سرتان می ریزند را بپذیرید.

شامپوهای عالی بسیاری وجود دارند که می توانند به خشکی پوست سر کمک کنند، پس واقعاً دلیلی برای حل نکردن این مشکل وجود ندارد مگر اینکه از لحاظ پزشکی تشخیص داده شود. تا وقتی که به یک مشکل بزرگ برای زندگی عاشقانه و سلامت شما تبدیل نشده اقدام کنید.

چگونه از این 7 اشتباه آرایشی(اصلاح) اجتناب کنیم؟

بهترین توصیه ای که می توانم به شما کنم؟ به زبان ساده:

1.زمانی که به این مسائل رسیدگی می کنید یک برنامه منظم داشته باشید. روزانه برای کوتاه کردن ته ریش، هفتگی برای کوتاه کردن موهای بینی، هر دو هفته یکبار هم شاید برای پشت گردن.

2.ابزارهای با کیفیتی در خانه داشته باشید که می توانند به شما کمک کنند تا به موهایتان رسیدگی کنید. ابزار مناسب برای این کار بسیار مهم است – در دراز مدت صرفه جویی در زمان و هزینه را برای شما به همراه دارد. یک تیغ عالی بخرید، روی یک شامپوی با پایه طبیعی سرمایه گذاری کنید (از یک شامپوی طبیعی استفاده کنید)و مطمئن شوید که هر 4 تا 6 هفته یک بار به آرایشگاه مراجعه می کنید.

لینک فایل ترجمه شده:

Grooming

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاهده بیشتر